[ rumenige @ 22.02.2007. 22:52 ] @
da li je neko(verujem da jeste) korisnik msp-terranet mreze?zanimaju me kakva iskustva ima sa tom mrezom?koliko su dobri ili losi....
[ NenadSM @ 05.03.2007. 05:58 ] @
Ja sam korisnik, tj.bolje da nisam...
Uglavnom radi dobro osim krajem meseca kad rikne i po nekoliko dana uopste ne radi ili radi kilavo.
Jeftini su ali izgleda koliko para toliko i muzike.
Meni na primer vec nekoliko dana uopste ne radi ( od 28.2 uopste)
P2P radi samo od ponoci do ujutru i to kilavo ( 4 kb protok ko modem)
Jedino su revnosni u slanju racuna i naplati.
Moj savet je ako imas alternativu bezi od njih ko djavo od krsta - cist lopovsag ili neznanje ili prevara...
Pozzz.
[ mr_pingvin @ 19.11.2007. 10:32 ] @
I Posle 8 meseci od zadnjeg posta stvari nisu popravljene, jedino su zadržali cene pa su sada duplo skuplji od ostalih. Ovog novembra meseca ni jedan jedini dan net nije radio kako treba. Ja imam 256 a jedva otvaram sajtove, Gmail učitava iz trećeg, a igranje online igrica je praktično nemoguće jer se konekcija prekida svake 2-3 sekunde. Naravno P2P je pojam za mene a skidanje nečeg 300Mb je pravo mučenje i može da potraje ceo dan. Tehnička podrška neće ni prstom da mrdne i kad kod odem kod njih stalno se nešto izgovaraju, kao baš upravo sad kače nove linkove ili stavljaju novu opremu, pa kad nameste radiće bolje... i slične gluposti. Pa kolko im treba da prikače tu novu opremu? Kače je već godinu dana.. lol.. Zato izbegavajte ih maksimalno, bolje vam je i dial up od ovoga verujte mi..
[ Lord_Master @ 08.12.2007. 17:03 ] @
A vi ste korisnici Wireless neta, ili?