[ sincina @ 23.02.2007. 14:31 ] @
ako neko ima dobre tutorijale za studi max.koristim neku domacu knjigu, katastrofa je nikako se ne snalazim
[ dimke @ 23.02.2007. 14:46 ] @
Sine, uh Nista nije lako -to mogu odmah da ti kazem.
Ako si se prihvatio knjige domaceg jezika -opet bi morao da navedesh koju? - shta mislish koliko bi ti znachilo da ti preporuchim neki strani sajt,forum ,tutorials sekcije koje su neki put chak i prekomplikovane za pochetnike.

Ako dobro vladash engleskim ,baci sve te domache knjige i predji na original terminologiju (tj eng) iz knjiga koje mozesh svuchi sa NPR nekog torrenta.
BTW javi mi se na PP ako ti treba neka pomoch.

Preporuka- MAXov Help tj User Referece koji dolazi sa 6 ,7 8 itd verzijama zajedno sa tutorialima.

Ili chitaj ovakve forume ,objavljuj radove (ma kakvi da su) pa che ti struchnjaci pomochi gde greshish i kako napred .
poz
[ bobby63 @ 06.03.2007. 11:13 ] @
Nema leba brate od domace literature, nego ako imas neku bolju formu interneta uplati flat pa skidaj video tutoriale, tu ces da se lako snadjes i sa skromnim poznavanjem engleskog.
Takodje bih ti preporucio da predjes na Max 9 ili barem 8, veliki je napredak napravljen u odnosu na 6.

Pozdrav
[ sincina @ 06.03.2007. 20:45 ] @
ma evo ljudi kad sam vidio kako je covjek uradio onu vilu. pih razocaro sam se.zar ima neko i onako nesto da moze uraditui.
sve u svemu hvala na savjetu