[ drazha @ 23.06.2003. 13:36 ] @
Kad sam prvi put dosao na EliteSecurity sajt trazio sam ljude i poznanstva koji bi mi pomogli sa Python jezikom i ZOPE platformom. Nazalost, naisao sam na par razbacanih postova u razlicitim forumima.

Kao neko ko ima dugogodisnje iskustvo (ustvari, jos malo pa 10 godina) sa PHP-om, MySQL-om, mSQL-om, Apache-om, sebi sam postavio pitanje: dali je zaista moguce da bas nikoga ne zanima ni Python, ni ZOPE? A kako vec ZOPE i Python u kombinaciji rade istu stvar koju radi i PHP sa Apache-om (bez zelje da ulazimo u rasprave dali zaista radi, dali bolje radi itd, to ce biti posebna tema na ovom forumu), zasto onda i ta platforma nebi imala svoj forum na ovom sajtu?

Sa zadovoljstvom Vas obavestavam da sada i Python, i sve teme vezane za Python, imaju svoje mesto na EliteSecurity sajtu.

Voleo bih da iskoristim priliku i da se zahvalim podrsci individualcima koji su dali svoj glas i omogucili takodje da se ovaj forum otvori. Nadam se da ce isti sada biti redovni posetioci ovde.

Alex i ja cemo se truditi da ovaj forum odrzimo u zivotu, i da stalno donosimo nove informacije koje ce, nadam se, biti svima zanimljive i interesantne. Nemamo nameru da dozvolimo da ovo postane 'yet another dead phorum'.

Srecno programiranje i istrazivanje neverovatnog sveta racunarskih sistema.

Srdacno vasi,

Dragutin 'drazha' Cvetkovic & Aleksandar 'alex' Radulovic
[ ctpaba @ 25.07.2003. 16:11 ] @
Drago mi je da si uspeo u svojoj zelji i ako nicim drugim pomoci cu ti bar postavljanjem pocetnickih pitanja kada bede za to potrebe

srecno
[ pinko @ 02.08.2003. 14:00 ] @
Hi,

Zope i Python sam "upoznao" prije 3 godine, zadju godinu radim intenzivno (skoro isključivo) s njima.

U više navrata sam taržio po sajtovima "bivše juge" tko radi sa Plone/Zope/Python, ali nisam nasao nista ...

Drago mi je da sam vas "nasao", da postavim koje pitanje, da odgovorim na koje i prijesvega da IZGRADJUJEMO ZOPE/PYTHON COMMUNITY.

Lp, Jadran
[ Dag @ 03.05.2004. 13:15 ] @
Citat:
drazha:

Srdacno vasi,

Dragutin 'drazha' Cvetkovic & Aleksandar 'alex' Radulovic

____________________________
When you look long into an abyss,
the abyss also looks into you.

--Nietzsche

Sve super Dražo i Aleksandre... samo, pravilan citat Ničea bio bi sledeći:
____
He who fights too long against dragons becomes a dragon himself;
and if you gaze too long into the abyss, the abyss will gaze into you.

-- Nietzche
__
[ alex @ 03.05.2004. 14:59 ] @
Citat u Drazinoj poruci je deo njegovog potpisa, kakve ja veze imam s tim?
[ Dag @ 03.05.2004. 15:04 ] @
Citat:
alex:
Citat u Drazinoj poruci je deo njegovog potpisa, kakve ja veze imam s tim? ;)


Ako ja nisam zaboravio da chitam, pishe:

Srdacno vasi,

Dragutin 'drazha' Cvetkovic & Aleksandar 'alex' Radulovic

____________________________
When you look long into an abyss,
the abyss also looks into you.

--Nietzsche


Neki ljudi c'e to razumeti kao potpis i Drazhe i Aleksandra:)) Ili u tom potpisu postoji neshto hidden shto ja, ovako izdaleka, ne mogu da vidim?:))
[ alex @ 03.05.2004. 15:30 ] @
Znaci, na Python forumu cemo da raspravljamo o potpisima? :)

Neki ljudi koji ce to razumeti kao potpis Draze i Aleksandra ocigledno ne vide veliku liniju koja razdvaja tekst poruke od potpisa (sig-a)..

:)
[ NetworkAdmin @ 06.08.2004. 10:18 ] @
potpis je nesto sto se mjenja a python ostaje vjecno
[ MixMaster @ 29.12.2005. 15:43 ] @
Long live Python!