[ HeMan @ 08.03.2007. 11:13 ] @
Kao sto sam u naslovu naveo, ne mogu uopste da instaliram Windows Live Messenger!!!!!
Do pre dva dana mi je radio sasvim normalno i onda mi je poceo javljati gresku da ne mogu da se konektujem i bio je jako usporen. Pokusao sam da ga unistaliram ali mi je stalno javljao gresku.

"You do not have the permissions required to install Windows Live Messenger on this computer. Please contact a person who has full permissions on this computer."

Znaci ispada kao da ja nisam administrator (sto naravno nije tacno). Posle ovoga obrisao sam Windows Messenger Live rucno u registru i u svim skrivenim datotekama. Pokusao sam da pokrenem instalaciju WML 8.1 ali mi i dalje javlja ovo gore navedeno. Ne znam sta dalje da radim pa ako je neko imao slican problem i moze da mi pomogne bilo bi korisno.

P.S. Pokusavao sam da instaliram druge programe i da ih deinstaliram, to radi sasvim normalno.
[ HeMan @ 16.03.2007. 14:30 ] @
Nasao sam u cemu je problem. Tako da mi dalja pomoc ne treba.
[ nooob @ 09.11.2008. 09:54 ] @
ne znam gde da otvorim post pa sam ovde prinudjen :D
posto je problem srodan sa mojim....
nemogu da instaliram niti jednu verziju msn-a... koju god da pokusam da instaliram on mi izbaci upozorenje da vec postoji novija verzija msn-a na racunaru od ove koju koristim....pokusao sam i zadnju verziju nista..
naravno izbrisao sam msn i sve moguce otpade i tragove..
razlog zasto sam ga uposte brisao je sto nisam mogao da ga otvorim uopste,,,kao da je corupt.to mi se iznenada desilo
ako mozete pomagajte :D
[ Aleksandar Vasic @ 09.11.2008. 11:33 ] @
kada instaliras tu verziju i kaze ti da postoji novija pusti ga da sam skine noviju
[ nooob @ 09.11.2008. 18:27 ] @
ali on uopste ne skida noviju verziju....
nego samo izbaci to upozorenje.. ja sam skinuo sam najnoviju verziju i opet nece da je instalira..,
nego mi non stop govori da postoji vec instalirana novija verzija ...
[ Alexios @ 07.08.2009. 02:09 ] @
imam isti problem kao gore navedeni ,kad si naso resenje sto nisi napisao ???
[ musicmaster @ 07.08.2009. 02:44 ] @
A što vas dvojica, klikćete na ovakve ili slične mejlove?
Evo 'parčeta' slike jednog iz junk foldera.