[ PPZ @ 18.03.2007. 16:54 ] @
Za ovakvim necim sam tragao otkako sam instalirao Mac os X.Radi sve, ne staje iznenada kao VLC player, ima titlove.....

Ako ga niko nije probao do sada evo linka:

http://chromaplayer.com/download/
[ Dachaz @ 18.03.2007. 17:57 ] @
IntelliAspect ne vredi $22 i nije dovoljno dobar razlog da bih prešao sa besplatnog i poprilično dobrog MPlayera.
...jer sem spomenutog ne vidim šta Chroma ima a MPlayer nema
[ PPZ @ 18.03.2007. 19:49 ] @
E pa druze ja se zezam sa DivX i Xvid kodecima otkako sam instalirao ovaj X, i nikako da resim.Mplayer mi se samo jednom startovao, bilo je problema da pronadjem kako da pokrenem titlove, i kad sam sve konacno sredio da radi, volsebno je prestao da radi.VLC sa druge strane radi bolje, ali ima problema sa nekim filmovima koji su kodirani pod Win-om.Neznam da li je problem bas to, ili nesto drugo, ali znam da mi se ne svidja da restartujem VLC svakih 5 minuta.Napominjem da to neradi uvek , ali ipak radi.A ovaj Chroma RADI.....
[ Dachaz @ 18.03.2007. 19:57 ] @
Zaista ne znam zašto ti MPlayer ne radi kako treba pošto mi je on primarni player, a video fajlove gledam poprilično često :)
Jesi li probao da sineš popravljenu UB verziju? Istina je da ko god vodi MplayerOSX projekat to radi očajno (poprilično neorganizovana Sourceforge stranica + nema interesovanja za feature requests) ali ispod haube je ipak po meni najbolji player.
A ovo što te zezaju titlovi... Verovatno su kodne strane problem jer svi koji rade domaće titlove ih pišu u Windows-1250. Ima to negde da se podesi, samo VLC ima najdebilniji sistem podešavanja pa se nisam mnogo ni trudio ;)

No dobro - ako te ovo zadovoljava, go for it.
[ DS_Store @ 18.03.2007. 23:00 ] @
Sećam se Chroma palyera od skora... Skinuo, pokrenuo, pustio film, kliknuo strelicu desno da malo preskočim od filma a on počeo da trokira, morao sam da pauziram da sustigne samog sebe. I na kraju bacio.

I dalje je MPlayer keva.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.03.2007. 00:09 ] @
Ja sad probao Chromu..meni se sviđa. Srušio mi se pri prevlačenju jednog filma na njega, ali je sa preostalih 5-6 radi normalno. Premotavanje i sl. radi ok. Dvoklik na titl fajl otvara istoimeni film..aleluja. Zar je ovo bilo tako teško napraviti u VLC-u :) A i MPlayerova playlista pa "i"..more like rocket science.
[ GuJa_NeBeSkA @ 27.09.2007. 22:12 ] @
Posto sam ja novi u svetu Mac Os X-a, skinuo sam Chromu. Ali izgleda da je 15 dana trial. Kako da licenciram to?

Molim vas da mi odgovorite pre nego mi istekne licenca. :)

Hvala svima.
[ madamov @ 28.09.2007. 10:39 ] @
Takve stvari su nelegalne na ovom forumu.
[ henrik @ 28.09.2007. 18:49 ] @
Možeš da licenciraš tako što ćeš platiti licencu. To je legalno.
[ zombie @ 08.06.2008. 21:04 ] @
VLC+Perian+FlipForMac. Pushta SVE
[ calimero @ 08.06.2008. 21:52 ] @
Ja sam kupio Chroma Player - odlicna stvar je sto je to dozivotna licenca!
znaci jednom platis i uvek dobijas za dz sve nove verzije ChromaPlayera!
[ P_e_r_a @ 08.07.2008. 21:06 ] @
MPlayer je po mom skromnom mišljenju najbolji media player.
[ colask8 @ 11.07.2008. 01:29 ] @
Meni se svidja Chroma, kod MPlayera nikako da postavim titlove, nekako mi je mnogo komplikovan, a kada prevucem titl odma crash....