[ konjko @ 03.04.2007. 16:18 ] @
Pitanje cesto mi se desava da ugradnjom 551 karte u win mashinu ili eventualno 651 a jednom cak i 553 da dolazi do stopanja kompa nakon konekta tacnije povezivanja na ap. Taj slucaj se desavao samo na p4 sa integrisanim pojedinim sekvencama al desavalo se takode i na drugim kompovima koji nisu imali nista integra sem standardne lan i sound. Neznam u cemu je problem iskreno imal ko kakav odogovor ? Tp link me kod korisnika tolkko razocarao da sam poceo uzimat karte koje su cisto smece al ne stopaju na drugim kompovima. POZ
[ EazyDuzIt @ 03.04.2007. 21:19 ] @
Ako govorish o freezu prilikom startup-a i ja imam isti problem. Samo je meni 651 i AMD 64.
[ mpx @ 03.04.2007. 22:20 ] @
Da li ste iskljucili "Wireless zero configuration" u Services?? Meni je to uglavnom resavalo problem, doduse bilo je i slucajeva kad ni to ne pomaze... pokusajte.
[ konjko @ 05.04.2007. 16:54 ] @
Ama zaledi mi sistem cim se konektuje na ap nekad 1 min nakon nekad 2 nekad 5 uglavnom sistem ledi sa vishe karta testirano i na vishe p4 bas su one problem. Razmisljao sam da nije do integrisanih sekvenci, testiro i druge karte koje sam kupovao u netiksu isto isto