[ ddz @ 10.07.2003. 14:48 ] @
Ima li zainteresovanih za povezivanje po Vračaru?

Živim blizu Slavije, sa prozora vidim Veratovu wireless antenu, ali "sa leđa". Možda ću uspeti da animiram ljude koji žive u visokim zgradama blizu Hrama.
[ S_Kid @ 15.07.2003. 12:06 ] @
Ajd javi se na mail...
[ radovic @ 15.07.2003. 15:23 ] @
ja sam u 14 decembra jesi li za ? :)

poz
[ ddz @ 15.07.2003. 21:46 ] @
Citat:
ja sam u 14 decembra jesi li za ? :)


Ne verujem da možemo da se "vidimo" pošto sam malo niže, a između nas ima dosta zgrada koje su više od moje. Ali ako se jave još neki posrednici, nemam ništa protiv :)

Inače, sa prozora mi se dosta toga vidi, sećam se da sam za vreme rata mogao da gledam kad bombarduju aerodrom u Batajnici. Dakle, svi iz tog pravca koji mogu da vide hotel Slaviju, verovatno mogu da vide i mene.
[ radovic @ 11.08.2003. 09:44 ] @
pa ja vidim hotel slavija (al jedva) .. :)

gde si ti tacnije ?

[ S_Kid @ 17.08.2003. 17:02 ] @
Znaci ja sam ispod Doma zdravlja Vracar... Trenutno ne vidim nista jer zgradu upgraduju sa potkrovljem tako da je krov neupotrebljiv za bilo kakvu petljanciju, cak i za izlazak...

A inace se sve lepo vidi, Lekino brdo do Konjarnika, deo Vozdovca, i ovamo ka gradu jedan manji deo...

Mislim da bi do tebe Radovicju mogao i slajkom sa krova da dobacim ako si u 14. Decembra :)
[ ddz @ 17.08.2003. 18:33 ] @
Ja sam na uglu Makenzijeve i Alexe Nenadovića, ali se u pravcu ka tebi odmah ispred moje 4-spratne zgrade nalazi jedna 7-spratna :(
[ radovic @ 18.08.2003. 09:57 ] @
ajde da se dogovorimo pa da isprobamo .... ?

[ nemesis @ 18.08.2003. 22:58 ] @
Citat:
ddz:
Ja sam na uglu Makenzijeve i Alexe Nenadovića, ali se u pravcu ka tebi odmah ispred moje 4-spratne zgrade nalazi jedna 7-spratna :(


pa tu ti je njesra mesto :)
bolje na uglu sa krunskom.. vishe bi pokrili :)
[ ddz @ 18.08.2003. 23:43 ] @
Citat:
radovic:
ajde da se dogovorimo pa da isprobamo .... ?



Mogli bismo, samo što sam ja od postavljanja teme utanjio sa lovom (letovanje, nov mobilni...), tako da neću moći odmah da nabavim opremu :(
[ radovic @ 20.08.2003. 09:12 ] @
:)) ok, javi se kad budes mogao ja dolazim sa mora 7 mog. pa mozemo tada.

[ JOBAH @ 28.08.2003. 21:36 ] @
Radovic, evo mene na 200m od tebe... rekoh ti vec imam wireless kartu, javi se da isprobamo... Jedini je mozda problem sto je to Cisco AiroNet 352 PCMCIA pa nemam prikljucak za eksternu antenu vec mora da se koristi vec postojeci dipol.
[ Iggy CHE [666] @ 24.09.2003. 15:19 ] @
E ljudi ja sam na uglu Tirsove i Deligratske , 2 coska od MCa na Slaviji , prekoputa Telekoma i Ruske Ambasade , dijagonalno od DIFa , pored bivseg Yugometala , sadasnjeg Vodovoda , jer imam sanse za neki Wierless ???
[ pctel @ 24.09.2003. 16:41 ] @
Citat:
E ljudi ja sam na uglu Tirsove i Deligratske


Moja firma je na uglu Beogradske i Njegoseve, mahni sa prozora da vidim gde si
[ atanasije @ 25.09.2003. 12:42 ] @
** lokalna mreza "RAJNACHUBURI" (2xpc) hoce takodje u etar **

kome da se obratimo..

lokacija je cerska ulica, malo ispod zdgrade u F.Filipovica gde se radi potkrovlje..
inace imamo satelitski net (trenutno bez pretplate)
pa ljudi ako nas ima mogli bi da preko 56k modema (kao uplink) koji odlicno radi
nanovoj digitalnoj centrali da izadjemo i na net preko satelita.. )
veza sa netom bi za pocetak bila preko proxy servera..
do 10 ljudi bi moglo da surfa bez problema.. )

pozdrav!
[ proka @ 14.10.2003. 21:56 ] @
ja sam na cosku sime milosevica i maxima gorkog i pogled mi pici ka beogradjanci :)
elem recimo da sam zainteresovan za umrezavanje
[ nebilebilekulus @ 21.10.2003. 16:39 ] @
Ajde da ne pisem ponovo bacite pogled na ovaj dole link pa se javite, koliko kapriam svi koji su se javili na forum su mi u zoni opticke vidljivosti

http://www.bgwireless.net/forum/viewtopic.php?t=158
[ Ivan Tanasic @ 22.10.2003. 08:26 ] @
hheh, pa onda sam ja tacno u centru vasih zbivanja, kataniceva ;) i krov mi je pristupacan (od mene su u ulici vislji samo hram i VTI :)))

sta bi sa vracarom na kraju?
[ _boki_ @ 12.11.2003. 15:56 ] @
Evo i ja sam zainteresovan, medjutim totalno sam nov u ovome (wirelwss-u), tako da ako je neko u mojoj blizini i ima neku sugestiju, bio bih mu zahvalan...
Ja sam ovde otprilike:
http://www.planplus.co.yu/s/pp...rad=mBg&Tekst=Molerova+80#

Da li neko ima ideju, da li bi mi bilo pametnije da shibnem samo karticu pa se prikljucim na neciji AP u blizini (ako je uopste ima, i ako ima nekog sa AP bilo bi lepo da me kontaktira), ili da shibnem i ja neki AP (video sam ima neki Sweex-ov), tj. da li mogu sobzirom da mi je 6-sto spratna zgrada?

Moj mail: [email protected]

Boris
[ ap61 @ 14.05.2004. 04:29 ] @
hocete vi sa vracara u BEOGRID postavljena je infrastruktura kod vas
pa javite se ako hocete
[ Sky-Autokomanda @ 30.05.2004. 22:33 ] @
Ako bi malo vise pojasnio gde se tacno nalazis na slaviji.
Primo predajnik je na autokomandi.mozda ima vidljivosti.To je BEOGRID