[ nemanja7777 @ 27.04.2007. 22:58 ] @
Dali je moguce da preko Mozilla Thunderbird ili Outlook Expresa, kada se primi email od nekoga da me obavesti zvunim signalom...dali to moze da se podesi negde....unapred vam hvala na odgovrima....
[ Deda_Mraz @ 02.05.2007. 20:13 ] @
Za Outlook:

Čekiraj prvo u Otulook-u opciju > Otulook/Tools/Options/General/Play sound when new messages arirve (čekiraj ovo)
Zatim ideš u Start (meni)/Control Panel/Sound/Sounds/...u padajućem meniju nadji Windows/New Mail Notification zatim tu odaberi zvuk koji želiš da ti svira kada dobiješ novu e-mail poruku.
[ nemanja7777 @ 03.05.2007. 09:27 ] @
Hvala na odgovoru...

imam jos jedno pitanje u vezi toga dali to moze da se odradi i na mozzila thunderbirdu....ako moze dali mozes da mi kazes kako..hvala puno......
[ calexx @ 03.05.2007. 11:08 ] @
Ja nisam pisao odgovor(e) pošto sam mislio da hoćeš obaveštenje kada stigne mail od nekog konkretno a ne od bilo koga. Osim toga, ovo drugo je toliko očigledno da sam skoro bio siguran da nećeš to ... a sada mi se čini da nisi uopšte ni pogledao u opcije. ;)

Tools/Options/General/When new messages arrive: i onda biraš da li da svirne i šta da svirne.
[ Millee @ 08.06.2007. 13:20 ] @
Options, general pa čekiraj show an alert, play a sound, idi na advanced, custom i na brovs odaberi iz racunara sta ti odgovara !!!