[ e30 @ 05.05.2007. 11:24 ] @
Kako se prave site mape?
Vidio sam mnogo generatora za site mape, pa me interesuje da li svi pravite mape preko generatora ili se to radi ručno.
Pretraživao sam malo net ali svi linkovi vode ka generatorima.
[ the_Zak @ 05.05.2007. 12:29 ] @
Mozes i rucno.
Ja sam jednom koristio Adobe GoLive, i zavrsio mi je poso. Cak imas i tutor za site mape na njegovom web sajtu www.adobe.com/products/golive/

A i radeci s njime naucit ces kako se to izvodi ;)
[ e30 @ 05.05.2007. 13:16 ] @
Hvala ti,
Našao sam mnogo linkova i sve manje kontam šta mi je činiti, al snaćiću se već nekako.
Imam još jedno pitanje! Kada se kreira sitemap dali je bolje da postavim bukvalno sve linkove u sitemapu (npr. sve linkove sa foruma - teme) u tom slučaju nebi ručno pravio sitemap.

Evo skinuo sam Xenu alat koji mi trenutno radi analizu trenutno je uradio oko 30% na kraju će biti oko 100.000 linkova naravno tu su bukvalno svi linkovi slike forumi itd. kasnije ću to malo očistiti i napraviti sitemap. Ako neko ima savjeta samo naprijed. Sad ću pogledati ovaj tvoj link.
[ the_Zak @ 05.05.2007. 20:12 ] @
Ako koristis neku gotovu aplikaciju za web sajt, onda je bolje rjesenje da uzmes neki generator. A ako sam dizajniras, onda je Adobe GoLive dobro rjesenje.
[ DzoA @ 18.02.2009. 11:07 ] @
Posto vidim da je tema matora a mene zanima, pa je mozda najbolje da vas priupitam kakvo je vase resenje? Posto ste sigurno precesljali dosta toga... Interesuje me kako je najbolje resenje za sitemap phpbb foruma (ili bilo kojeg foruma)...
[ slobodanka @ 29.04.2009. 23:01 ] @
Sta ustvari znaci sajt mapa, kako se ona najbolje izvodi