[ djdrale @ 18.07.2003. 03:15 ] @
Imam Teac w548E i ne radi mi nesto kako bih ja zelio. Kada narezem muziku na No Name diskove onda ne mogu da ih ocitaju plejeri tipa Techniks, profi DJ plejeri Numark.... Ja mislio to je do diskova i promijenem ti ja njih i fercera dok neki dan nisam rezao na Princo diskove i kolega ne moze da ih ocita na svom kompu(bilo je vise kompva)??? Definitivno nije zbog diskova, mislim da je do rezaca(nemojte mi reci skini sebi firmware za pomenuti, jer ga i nema na sajtu TEAC kompanije).
Znate da na Rom-ovima ili na rezacima ima logo kompanije koja ju je i proizvela, na mom rezacu nema? Da li je mozda fazon da on nije prosao industrijsku kontrolu pa zbog toga nema logoa??? Da li je mozda bas to problem???
Pomoc molim.
Unaprijed hvala
[ Corleone @ 18.07.2003. 04:17 ] @
Jesi li probao da režeš diskove manjom brzinom, recimo sa 24x, a jesi li probao da ih zaključaš. Poneki muzički stubovih ne mogu čitati diskove koji nisu zaključani FINALIZE CD.

Probaj pa javi
[ MMX @ 18.07.2003. 10:36 ] @
Sto se tice rezanja Audio cd-ova, njih ne treba rezati brzinom vecom od 8x jer na nasem trzistu je dosta ne kvalitetnih cd playera (mada i cdr medija) koji mogu da prave problem kao u tvom slucaju. Sto se tice kompjuterskih diskova, njih mozes da rezes na kojoj god hoces brzini.
[ djdrale @ 18.07.2003. 13:42 ] @
Ljudi sto se tice rezanja sve rezem na 4x??? A i sam audio cd finaliziram jer znam da ne mogu ga obicni plejeri definitivno ocitati??? Sta sada???
[ Deep|Blue @ 18.07.2003. 23:44 ] @
to sto nema oznaku ne mora da znaci da nije prosao qc, vec je moguce da se sklapa u nekoj manje poznatoj kompaniji
ili je u pitanju ipak malo slabija verzija
ali ne verujem da biraju dal ce odstampati logo na uredjaj prema prolazu na qc. za to postoje nalepnice.

Nisi napisao koji softwer koristis.
[ MMX @ 19.07.2003. 23:40 ] @
Preporucujem Nero Burning Rom - (http://www.nero.com)
[ Veliki Strumf @ 21.07.2003. 13:16 ] @
Posto se vec bavis muzikom, nije mi jasno zasto nisi uzao ozbiljan pisac kao ASUS I PLAXTOR ili pak NEC, nego si uzeo tog krndelja, normalon da si u pravu da on nevalja, posto vec mozez da zaradis od muzike, kupi ozbiljnu stvar od ljudi koji zive od toga MISLIM NA PLEXTOR koji ti daju i dvogodisnju garansiju, a sa tim krsem mozez da pridrzavas vrata kada dune promaja.
[ djdrale @ 21.07.2003. 19:52 ] @
Hvala narode, nisam bio na net-u ima vec tri dana pa nisam pregledavao poruke.
Sto se tice software-a koristim Nero 10-ku(update-ovana devetka), a sto se tice pitanja zasto ne Plextor? Zato sto bas sam tada imao kinte za nesto ovako ali evo sada imam pa cu ga i zbaviti, od viska glava ne boli, jel? Nego skontao sam u cemu je problem. Ja sam bio 150% uvjeren da su diskovi koliko toliko OK, jer negdje super ocitavaju Romovi a negdje ne. Ali nakon skontavanja koji su diskovi OK, definitivno sumnjam u njihovu ispravnost, i sve sam vise ubijedjen da se treba zatvoriti prodavnice tipa FIS, Euromedia......
Unaprijed hvala na odgovorima i cujemo se.
Drale
[ tvucko @ 22.07.2003. 13:43 ] @
Nije toliko problem sa medijima koliko sa starim cdplayer-ima koji ne mogu da prepoznaju
nove vrste medija.