[ qwerasdf @ 24.05.2007. 07:29 ] @
Dobio sam od prijatelja Nuvi 300 sa Scg mapom, bez ikakvog instalacionog diska. Povezem ga USB kablom za komp, on krene da puni bateriju, komp ga ne vidi! Pomozite !!!!!!!!!!!!!!!!
[ micca @ 26.05.2007. 06:35 ] @
Garmin nema klasican instalacioni softwer, uz uredjaj se dobija MapSource preko koga ubacujes mape u GPS (prethodno snimljenje mape na SD kartici BICE IZBRISANE!!!!) i jos drugih stvari kao na pr. track log, route.... Mozes ga skinuti sa www.garmin.com . Usb drajveri se nalaze u instalaciji MapSource-a, a direktan link za usb drajvere je...http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=591 Licno misljenje Nuvi 300 ima dobra prijem i lak je za koriscenje, ali drzac je ... toliko los da mi je nekoliko puta spadao sa stakla.. (jos jednom - ubaci drugu SD karticu prilikom isprobanja uredjaja, da ne bi ostao bez mape...)::::
[ qwerasdf @ 28.05.2007. 23:42 ] @
Skinuo i probao da instaliram, nece pa nece
[ DigitNBG @ 29.05.2007. 00:02 ] @
Probaj na nekom drugom racunaru, ako i tamo ne funkcionise onda je problem do samog uredjaja. Utesno je to sto ti i netreba veza sa PC da bi koristio nuvi 300. Iz mapsourcea snimaj direktno na sd karticu u usb citacu. Ja bar tako radim i ne pamtim kada sam zadnji put zakacio garmina preko kabla. Mnogo brze ide preko citaca kartica.