[ milan @ 23.07.2003. 19:22 ] @
Danas jednostavno ne rade korisnicke prezentaciji. Na moju zalbu da su nestali fajlovi sa servera, odmah mi je ponudjen odgovor koji bi trebao da baci krivicu na mene kao korisnika, naime da li sam ja obrisao fajlove, da li mi je fajlove obrisao neko ko je znao moju sifru (zloupotrebio je sifru), da li mi je racunar zarazen virusima (pa je zbog toga doslo do nestanka fajlova na njihovom serveru).

Tek kada sam se setio da proverim sta se desava prezentacijama ostalih korisnika (potrazio sam na google-u prezentacije sa users.verat.net) dobio sam odgovor da ce sve biti popravljeno i da se zahvaljuju na informaciji.


Kasnije dobijam jos malo konkretniji odgovor da ce greska biti otklonjena ako ne danas ono sutra posto ekipe rade na problemu :)))

Profesionalnost verata, server radi ali niko nije iskopirao korisnicke podatke :(((

Citat sa prezentacije www.verat.net

"VeratNet pažljivo prati svetske trendove i stalno uvodi nove usluge a postojeće poboljšava. Svaka nova usluga detaljno se prethodno razmatra i analizira i ulažu se veliki napori da se usluge pružaju u skladu sa svetskim trendovima. Naš cilj je da korisnicima ponudimo usluge koje će u potpunosti odgovarati njihovim zahtevima i to je razlog zbog čega ugrađujemo najkvalitetniju komunikacionu i računarsku opremu sa vrhunski osposobljenim kadrovima."

Ja sigurno ne zelim da serveri cas rade cas ne rade bez ikakve najave ili objasnjenja, da nisam siguran da li mi je neki savestan/nesavestan administrator pobrisao postu koju nisam procitao ili obrisao prezentaciju koju sam postavio.




[ strba @ 24.07.2003. 18:50 ] @
Ja uopste ne mogu da se povezem na users.verat.net ( Connect failed ). Moze li se ko povezati!?

POzdrav

p.s pre pet dana su rekli da administrator radi na masini i da ce za dva dana sve biti u redu.






[ milan @ 24.07.2003. 21:39 ] @
Danas je drugi dan kako ne rade prezentacije ( bile su vidljive danas pre
podne u jednom kratkom intervalu) tako da cekamo administratora koji ce
nadam se sutra tj. treceg dana kako server ne radi uspeti da podesi
server.

I dalje nema nikakvog obavestenja na website-u Verata da imaju ikakvih
tehnickih problema.


[ strba @ 25.07.2003. 12:00 ] @
Da i tehnicka podrska se ponasa kao da ne zna da im server uopste ne radi. Vec me pitaju da li sam ispravno uneo sve parametre u ftp program, a onda kada kazem koje sam uneo ( ispravne ) daju mi administratorov telefon, valjda da mi on "resi" preko trelefona ceo problem.


Pozdrav Nenad