[ PPZ @ 03.06.2007. 05:29 ] @
Izasla nova mapa Grcke, jos detaljnija.Ovog puta su oduvali iGO nacisto sto se tice detalja.Ja jutros idem na Rally Acropolis, Special Stage ASOPIA, to je jako malo selo, ali ima dobro da se provedemo, hihihi.iGO ima jednu veliku rupu tamo gde je to selo, dok evo nova mapa ubija u detaljima, ima i selo i glavne puteve kroz isto.Ko ne veruje neka potrazi u iGO grad THIVA, i neka potrazi pored THIVE selo KALLITHEA.Od njega je ASOPIA nekoliko km, ali dok Destinator prikazuje u iGO je samo prazno-nema mape...


EDIT: Svima su vam poznata pravila i clan 14 pravilnika ES-a. Link je stajao ceo jedan dan, sad brisemo link

[Ovu poruku je menjao DigitNBG dana 04.06.2007. u 11:08 GMT+1]
[ Rade Zemun @ 03.06.2007. 13:47 ] @
... klap, klap, klap ...
Bravo prijatelju, BRAVO!!!
Nesto su ucestili sa ovim update-ovima mape za Grcku za Destinator.
Mozda bude jos koji update do sredine avgusta, kako su krenuli, nije nemoguce?


P.S. U moje vreme (a ja sam stari titin djak i vojnik) PPZ je znacilo ProtivPozarnaZastita.
Jesi li protivpozarac :)))))
[ petarta @ 04.06.2007. 10:06 ] @
Vidi, ova mapa nosi oznaki Q2, a mi smo imali pre nje mapu sa oznakom Q3??? Malo je nelogicno da je ova novija!?
[ DigitNBG @ 04.06.2007. 10:12 ] @
@petarta
Ne znam sta ti je tu nelogicno - 2007Q2 - oznacava drugu cetrvrtinu 2007, a ranije smo imali 2006Q3 - znaci treca cetvrtina 2006 godine
[ PPZ @ 04.06.2007. 17:32 ] @
Izvinjavam se za postovanje linka, kako sam dobio mapu tako sam je uploadovao da bi i ostali mogli da skinu.Problem je sto nisam sacuvao podatke o sajtu gde sam to postavio.Neka javi ko je skinuo, da da i ostalima link putem PP da ne bih morao ponovo da postavljam mapu negde...