[ Markominus @ 26.07.2003. 12:38 ] @
Jel zna neko neki strani sajt (po mogucnosti da ima verzija na engleskom:) ) na kome ima forum o wireless ili uopste o telekomunikacijama?
[ Veljko @ 27.07.2003. 11:41 ] @
Koristi google!

http://www.dslreports.com/forum/dslalt
http://www.wlanforum.com/
http://www.palowireless.com/wireless/forums.asp

[ Markominus @ 27.07.2003. 17:13 ] @
Auh sto volim kad odmah odgovarate misleci da covek nije pokusao vec mnogo toga pre nego sto je postovao pitanje.

Koristio sam google ali sam naisao na desetine foruma o raznim glupostima i na linkove koji vode na neke prezentacije koje nemaju veze s telekomunikacijama.

Nasao sam i ovaj treci link sto si mi napisao, ali ni tu nisam nasao forum kakav mi treba.

Probacu ova druga dva linka i hvala ti.

Pozdrav.
[ Veljko @ 28.07.2003. 10:36 ] @
Ako nadjes nesto kvalitetno postuj ovde!
[ Markominus @ 29.07.2003. 16:50 ] @
Pa palowireless (www.palowireless.com) se cini kao odlican sajt samo ima mali problem sto za potpun pristup svim njihovim podacima, clancima, stranicama i forumima treba izdvojiti 20$ za dve nedelje clanstva.

Ako nadjem nesto za dzabe javicu vam.

Pozdrav.
[ Veljko @ 31.07.2003. 21:29 ] @
Pa na primer da je wireless Internet (govorim o tehnologiji na 2.4Ghz) zastupljeniji i razvijenijm zemljama i da ljudi imaju vise iskustva i vise para za experimentisanje.

[ anon676 @ 01.08.2003. 22:33 ] @
Citat:

Veljko svaka cast razvijenijim i bogatijim zemljema ali to je pitanje za polemiku s obzirom na kolicinu svoje autohtone pameti koje poseduju. Seti se izvoz srpske pameti u poslednjih 10 godina. Elem kada vec govorimo o iskustvu 802.11b nasa firma je pozvala zainteresovane za saradnju da dodju u Loznicu i uvere se sta smo stvorili ukljucujuci accounting ( radius ), zastita, modeliranje saobracaja, limitiranje saobracaja i mnogo toga jos. Veruj mi da se ovi silni posetioci nisu ni malo zainteresovali. A to je ovde u Srbiji ne u dalekim inostranim zemljama. Medjutim problem je ovde sto niko ne sme da stisne petlju i krene u posao. E pa hrabrost i odvaznost se kupiti ne mogu. A pameti ima i ovde samo treba biti hrabar , racionalan i zagristi. A ne koristiti Microsoft djubre, wingate i slicna invalidska pomagala i misliti da ce se napraviti posao. Uostalom pogledajte...


Sve mi je jasno, samo mi nije jedno jasno ako je to sve tako dobro i fino kao sto ti pricas zasto ga toliko reklamiras...dosao si na forum pre 7 dana, broj poruka ti je jedva presao 15 . Prva poruka ti je bila u fazonu 'Ej ljudi ja samo dosao malo da se kurcim sta smo to mi napravili' i cudis se sto ljudi nisu zainteresovani. Pa sa takvim stavom, kakav ti imas prema musterijama naravno da ce da budu nezainteresovani.

P.S. To i da je sve super kao sto pricas treba da prodje vreme da se malo procuje za to, ipak je to vama prvi veci biznis.
[ anon676 @ 02.08.2003. 01:49 ] @
Citat:

Kvantitet nikada nije bio merilo kvaliteta.

Naravno slazem se sa tobom :) Nesto pametno i od tebe :)

Citat:

Mlacenje prazne slame i pisanje bezveznih postova ostavljam onima koji ne znaju da pisu drukcije postove.
Ops za tvoj uzrast je ipak malo kasno u ovo doba postovati.

Od tebe se ne ocekuje nista pametnije da pises :)) Ono, jel jos uvek jedes meso?

Citat:
S obzirom da mrzim da se prepucavam sa reci cu samo jednu stvar, a to je da pricam i postujem samo kada imam nesto da kazem.

A nemas...Vidim bas si pametno rekao mnogo stvari :)) BTW.Cime sam te toliko uvredio :))
[ anon676 @ 02.08.2003. 01:56 ] @
Ovaj Aco mogao si konačno naučiti kako se koristi ovaj forum, umesto što samo "klikćeš" linuks juzeru :)) Vidiš nije tako teško, podesiš prvo svoje opcije tako da imaš automatski "Pozdrav" i odgovaraš na poruke sa citatom a ne tako s brda s dola :)
Imaš tu negde help na sajtu pa pročitaj, nije teško veruj mi:)
[ Markominus @ 02.08.2003. 02:14 ] @
Pa ajde bre ljudi cemu sad svadja?
Nisam zeleo da se posvadjate nego sam pitao nesto vrlo jednostavno i jasno.
Sto se tice toga za sta mi treba Veljko je tacno pogodio zasto trazim strane forume, a to je da pitam neke stvari u vezi WLAN-a s kojima ne verujem da su se sreli ljudi u nasoj zemlji.
I napominjem da ne mislim da je tako jer nasi ljudi ne znaju nesto ili znaju manje, nego jednostavno napolju je infrastruktura mnogo bolje razvijena i svaki prosecan gradjanin moze da si priusti svu WLAN opremu pa i vise od toga.

Isto tako ne znam otkud ova prica o Linuxu jer niko nije nista rekao lose o Linux-u :) a da se sa Microsoftom moze napraviti posao, pa i moze jer iza njega stoji golema masinerija i velike pare, tako da ce jos mnogo vremena proci pre nego sto Linux preuzme trziste ako uopste dodje do toga.

Iako vam postujem ovo iz win-a koristim i SuSe pa se nadam da se niko nece uvrediti.
[ anon676 @ 02.08.2003. 06:20 ] @
Evo malo i kvaliteta :)
http://www.net-security.org/articles_out_cat.php?cat=15