[ veron @ 14.06.2007. 17:45 ] @
Čitao sam stare postove ali nikako da mi uspe pa da li može neko da mi ukratko objasni šta treba da uradim da mi spoji vob fajlove u dvd decrypteru. Snimio sam nešto na dvd recorderu sa satelitske bez prevoda pa hoću prvo da ih spojim u jedan fajl, prebacim u avi i onda nađem titl.
Unpred hvala i pozdrav!
[ koleNS @ 15.06.2007. 00:51 ] @
Nisam radio u dvd decrypteru, ali sam za spajanje vob-ova koristio Mpeg Video Wizard. Probaj.
[ Daniel011 @ 21.06.2007. 15:05 ] @
Na ovoj temi je bilo reči o tome zašto to upravo ne bi trebalo raditi u Wizardu.

Pošto si ubacio DVD-video u drajv, u DVD-Decrypteru pod Mode postaviš IFO. U desnom delu prozora, pod Input odabereš koji VTS i koje chaptere unutar njega želiš da prebaciš (najverovatnije ćeš odabrati sve chaptere), zatim ideš na Stream Processing, uključiš Enable Stream Processing, pa ćeš ispod videti listu streamova. Klikneš na video stream i dole izabereš Demux. Isto to i za audio stream, znači klikneš i na njega pa dole izabereš Demux. Na levom delu prozora izabereš destinacijski direktorijum i zatim daš komandu za startovanje konverzije.