[ Karlo Gavric @ 17.06.2007. 02:20 ] @
Da li neko zna kako bi mogao da sa Nokia 6280 (ili sl. modeli tipa 6230...) da "upravljam" neke aplikacije na MB Pro preko Bluetooth??? Npr. tipa u iTunes pustanje i sl (nasao sam taj program nisam jos oprobao), ali me zanima Adobe Reader kako da u njemu prebacivam i sl. stranice i to, kada radim prezentaciju i sl. da ne moram da visim bas pred LP-om...

Vidio sam to da ide preko Nokia 6020 ako se ne varam, ali nisam stigao upitati kako ide... pa ako neko ima kakvih ideja :-D

Hvala

P.S.
Trazio sam vec teme, ali daje vecinom sve staro, i samo za SonyEricsson!!!
[ MMX @ 17.06.2007. 10:27 ] @
Programčić koji ti je potreban se zove Clicker. Možeš ga preuzeti sa:

http://www.salling.com/Clicker/mac/

Tvoj telefon je u listi supported devices. Nemam nikakva lična iskustva, ali videh da je moj k750i podržan, pa ću se malo igrati ovih dana. Programi koji su podržani su iTunes, Powerpoint, Keynote, Eye TV and more... Doduše, ne piše da podržava Adobe Acrobat, ali ako ne bude radio lako ćeš konvertovati iz PDF-a u Keynote format. Super stvar je to što podržava i Bluetooth i Wifi konekciju sa telefonom. Kada budeš isprobao, javi nam svoje utiske.
[ Karlo Gavric @ 17.06.2007. 15:06 ] @
Nije los... fino radi, precizno... Tj. probavao sam samo iTunes, iPhoto i Front Row... steta sto nema kontrolu misa, ali sve u svemu fino radi... A evo kako izgleda sve to na telefonu...

[ MMX @ 17.06.2007. 15:58 ] @
Hoće li da pokrene Adobe Acrobat, Preview... ili neki drugi program koji čita PDF-ove?
[ MMX @ 17.06.2007. 16:35 ] @
Citat:
Karlo Gavric:steta sto nema kontrolu misa, ali sve u svemu fino radi...


Kako nema kontrolu miša? Malopre instalirah program i to sam video kao jednu od opcija u Control panelu.
[ Karlo Gavric @ 17.06.2007. 16:45 ] @
Nisam nasao za Adobe... ali valjda moze se napraviti neka script ili sl. da bi radio...

P.S.
Sad sam tek uocio Mouse Control :-D i radi super... lagano za koristenje i sl. funkcionalan prilicno!!!
[ madamov @ 18.06.2007. 09:45 ] @
Imaš i besplatni Romeo: http://irowan.com/romeo/