[ manca @ 31.07.2003. 13:25 ] @
Evo juce sam se registrovao, i poceo koristit SMMIN
OIK je

SUPER RADI!!!!!!!
mnogo bolje od PTT-a
[ Predrag Damnjanovic @ 31.07.2003. 17:04 ] @
btw, otvorili su predstavnistvo i u Nisu, u Kalci, 2. sprat, za sad je to samo uplatno mesto...
[ manca @ 31.07.2003. 22:36 ] @
OK, znam za to....ali ja sam otvorio preko ziro racuna.....
[ MAD-MAX @ 01.08.2003. 03:30 ] @
Pozdrav sugradjanine :)

Ja nisam cuo za Verat u Pirotu ali sam u svakom slucaju zaineteresovan. Nego kazi kako si otvorio nalog i jel moze bez ziro racuna? A da, gde je predstavnistvo za Verat u Pirotu?
[ Dusan Marjanovic @ 01.08.2003. 07:11 ] @
baaah...pa kako na veratovom sajtu ne pise da postoji predstavnistvo u pirotu...verovatno isto i ne postoji, ovo sto je stavio u naslovu poruke "verat net i u pirotu" verovatno je mislio na to da je preko smin-a isp verat dostupan i u vasem gradu. Dakle lepo odes na sajt verata i informises se o tome kako da popunis uplatnicu...
jbt...treba vam prevodilac a jos ste sugradjani

btw. vi u pirotu imate preca posla od trazenja provajdera kad vam se raspala kompletna lokalna vlast :o)
[ MAD-MAX @ 01.08.2003. 14:28 ] @
Pa kako me mrzelo da sinoc idem na veratov sajt i kad sam vec bio "tu" nije mi bilo na odmet da pitam, pa ako nema nema! A to sta je "verovatno" mislio ne znam pa zato i pitam.

haha, pa kako je kod nas sve u kontrastima rekoh da ce mozda, posto nam se raspada/la lokalna vlast, nesto novo da dodje (npr. predstavnistvo Verata :)).

by the way Dule pozdravi Aleksandru :)))))
[ manca @ 01.08.2003. 17:48 ] @
nema predstavništvo u Pirotu....ja sam registrovao preko uplatnice.....

čuo sam se prethodno sa ljudima iz verata i dogovoio se oko user'a i pass.....
i tako
sad koristim . i zadovoljan sam!
[ Slobodan Milivojevic @ 01.08.2003. 23:53 ] @
Verat lepo radi. Može da se otvori i uplatom na žiro račun, fax, bla bla, u ostalom pogledaj www.verat.net i nazovi 011.306.54.26 pa se raspitaj. Ja ću da se registrujem od ponedeljka. Zvao sam danas, ali oko pola 5, a oni rade do 5 :(

@madafaka

Jeste se raspala lok. vlast, al' sad li da se ubijemo ;)???? Važno je da se Zmaj nije vratio u GIMPI :). Ovo će piroćanci razumeti ;)))

btw. Dule pozdavi AleX i od mene!!!
[ manca @ 02.08.2003. 00:46 ] @
rekao sam ja da moze uplatom na ziro racun....uostalom ja sam se tako registrovao!!