[ voyager @ 08.07.2007. 19:39 ] @
Elem, konačno reših da instaliram CorelDRAW X3. Problem na koji sam naišao je da ne mogu kao u ranijim verzijama da preko Tools/Customization/Commands dodajem alatke (prevlačenjem odabrane alatkr tj. drag&drop metodom) u neki od postojećih ili novi toolbar.. Probao sam sve što mi je palo na pamet ali ta jednostavna funkcija iz prethodnih verzija jednostavno ne radi!. Da dodam da sam instalirao ServicePack 1 ali sam ovo probao tek nakon instalacije istog tako da ne znam da li je neki problem nastao nakon toga. Verzija je naravno "narodna" pa nisam siguran ni da je u tome problem!
[ c-76 @ 24.07.2007. 20:20 ] @
mene interesuje nesto drugo sa slicnom temom. postoji li mogucnost da se tolbarovi sacuvaju kad se dorade. sto ce rec da ne trebam svaki put posle instalacije sistema, novije verzije programa itd, da par sati sjedim i podesavam precice i tolbarove koji mi trebaju.
[ semiconductor @ 24.07.2007. 22:00 ] @
Mislim da se config fajlovi nalaze negde u Documents And Settings/..../Corel ili tako nesto.

A prvi post... meni radi sve kako treba. Probaj Ctrl+J, pa odaberi na Workspace neki drugi
od ponudjenih Workspace-ova, pa posle vrati na staro. Ja isto imam SP1 tako da nije do toga.

Probaj ovo pa javi sta si uradio... nacicemo resenje.
[ klima @ 08.08.2007. 11:24 ] @
Sacuvati Radnu povrsinu corela mozes naravno, i nakon nove instalacije, corela ili sistema pa corela, svejedno,importovati je i to je to....

Tools - Options - Workspace..... Napravi snovu, ili snimis samo postojecu i to je to...i kako covjek rece gore vec gdje se nalazi fajl i njega samo sacuvas sebi....