[ njuskava @ 11.07.2007. 11:20 ] @
zanima me koliki procenat ljudi otprilike planira da baci svoje prepaid bonus kartice u WC solju (kao sto su mnogi pretili pre pocetka rada mreze:)) cim im istekne bonus kredit. i da li javljate ljudima da je 061 vas novi broj, ili je jos rano za to? koliko vam odgovara tarifni paket, da li ste zadovoljni uslugom, osobljem iz Vipa, i generalno da li planirate da ostanete njihov korisnik?
[ iveco1 @ 11.07.2007. 11:32 ] @
najverovatnije
dosta mi je i telecoma i lelenora
[ Milan Gligorijevic @ 11.07.2007. 11:37 ] @
Nisam imao vremena da nabavljam broj ranije ali sada hoću. Da li ću početi da koristim samo njihove usluge zavisi od kvaliteta i cene, ali da hoću da probam.
[ Milan013 @ 11.07.2007. 11:44 ] @
Ne vidim razlog zasto bih bacio karticu, ako ne budem zadovoljan uslugom i cenom jednostavno mi nece biti primarna kartica ali nikako je necu baciti...
[ agasoft @ 11.07.2007. 12:05 ] @
Osobljem sam prezadovoljan, rado priznaju ispravljaju i nadoknađuju svoje
greške.
Ljudima sam javio broj jer nemam dva fona.
Biću njihov korisnik najmanje dok ne potrošim ovih 1000 i onda sve one
bonuse koje imam, a do tada se nadam i nekim novim stvarima iz kompanije.
Iako deluju po malo neorganizovano, sajt su ipak od jednom pustili juče, što
ipak govori da oni mogu kada hoće. GPRS mi je često potreban i sada mi jako
smeta što ga još uvek nemam. Ovde kod mene sve radi na solidnom nivou,
premda mi je jako žao što nacionalni roaming nije bio sklopljen sa
telenorom, jer bi mnogo manje problema imali sada.
Nipošto nisam zadovoljan tarifiranjem prvog minuta razgovora, i samo se
pitam čija li je to ideja bila.
Mislim da ako se na vreme ne opamete, izgubiće, ako ni zbog čega drugog a
odna samo zbog toga gomilu korisnika koje još nisu ni pridobili.
Moja vip kartica, ma šta sedogodilo, neće zasigurno leteti u wc šolju jer je
to ispod svakog nivoa inteligencije. Hleba mi ne traži, isto kao ni telenor
ni MTS, povremeno dopunjavanje je svakako korisnije od kupovine cigareta.
P.s. Čuo sam da su se neke kartice inteligentnim hemijskim procesom
regenerisale, i isplovile iz wc šolja pojedinaca.
Bio je ovde jedan član čini mi se da se predstavljao kao sigel, koji je čak
i pre deset dana tvrdio da pre prvog septembra nema od Vipa ništa. zašto se
sada ne oglašava ni od kuda? zato što nema šta pametno da kaže.
Onda, bio je jedan član, koga neću imenovati, koji je tako sučno pljuvao po
Vipu i rekao da se neće javljati dok Vip ne proradi, pa ni sada se ne
javlja.
Hoću samo da kažem, da je licemerje strašno užasna stvar.
Pozdrav
[ Slobodan Milivojevic @ 11.07.2007. 12:12 ] @
Sto se mene tice, mreza je jos uvek nestabilna, sinoc je bilo velikih problema, tako da za sad koristim telenor kao primarni. SMS poruke su mi jeftinije na telenoru, tako da sam sa vipa do sad poslao mozda 10-ak, uglavnom sa tekstom "Proba" . E, sad, imam bas mnogo odlaznihh poziva sa Vip broja. Tako da sam rekao ljudima da mi je to jos jedan broj cisto da znaju ko ih zove.

Da li cu sa Telenor-a preci na Vip? Rano je da se kaze, zavisi od kvaliteta, odnosa prema meni kao korisniku, pa tek onda na osnovu cene. I da, ne verujem da ce mi bilo koji prepaid broj biti primarni. Naviko sam na postpaid varijantu. Tako da cu morati jos da sacekam.

Sto se tice korisnickog servisa, ljubazniji su od Telenor-a, to definitivno, jer sam oba call centra zvao po 2-3 puta u zadnjih 3-4 dana. Sa te strane sam zuzetno zadovoljan.

Da srede mrezu, da ponude postpaid, pa cu razmisliti sta i kako
[ zoxy @ 11.07.2007. 12:18 ] @
ako SVE bude radilo,ako snize cenu sms, ako snize cenu gprs, ako snize cenu lokalnih poziva.

Shto da ne?

Sa svakim NE na gore postavljene uslove smanjuje se shansa da zadrzhim 061. Ali bash tim redosledom, najbitnije mi je da SVE radi da ne razmishljam kao telekom korisnici <navikao sam na Telenor postpaid vecj 5 godina>, mnogo kuckam sms, treba mi gprs za dosta stvari<ono kockanje <radi/ne radi> kod telekoma jako nervira>, lokalni pozivi su mi za sada najmanje bitni.

Nije mi presudan postpaid ako budu dobri uslovi, jesam navikao na postpaid, ali i ja sam nekad imao samo prepaid...tako da...njak na postpaid sam preshao samo zbog u to vreme MNOGO boljih uslova.
[ Slobodan Milivojevic @ 11.07.2007. 12:26 ] @
zoxy, upravo to. Naj vaznije mi je da sve radi kako treba, da ne razmisljam dal sam dostupan (naravno kad na telefonu imam signal).

Za mene bi bila dobitna kombinacija pokrivenost koju ima mt:s, a kvalitet koji ima telenor.
[ bakara @ 11.07.2007. 14:47 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic
Za mene bi bila dobitna kombinacija pokrivenost koju ima mt:s, a kvalitet koji ima telenor.

Pa zar telenor nema dobru pokrivenost?

LM: ja jos nemam VIP karticu i na mene nije delovalo dovoljno stimulativno reklama o 1000 dinara bonus kredita da bih cekao u redu da bih kupio karticu.
Citat:
zoxy: ako SVE bude radilo,ako snize cenu sms, ako snize cenu gprs, ako snize cenu lokalnih poziva.

Da bih u opste kupio njihovu karticu ja podrazumevam da sve MORA i da radi, a uz sve to da mi bude i povoljnije od kartice koju vec koristim, to je i logicno zar ne?

Za sada se ni jedan nabrojani kriterijum nije ispunio i ne vidim dobar razlog da potrosim tih 100 dinara za novu sim karticu....

[Ovu poruku je menjao bakara dana 11.07.2007. u 16:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao bakara dana 11.07.2007. u 16:09 GMT+1]
[ Catch 22 @ 11.07.2007. 15:16 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic
Za mene bi bila dobitna kombinacija pokrivenost koju ima mt:s, a kvalitet koji ima telenor.

Baš tako! Mada se MTS puno popravio u zadnje vreme (bar u mom okruženju), a veliko je pitanje kako bi Telenor radio da opslužuje duplo veći broj korisnika nego sada!? (MTS otprilike ima skoro duplo veći broj korisnika nego Telenor)
Budimo strpljivi, stvari se očigledno kreću na bolje po krajnje korisnike, možda ne baš onim tempom kako bi mi to želeli, ali mic po mic...
[ meda011 @ 11.07.2007. 15:42 ] @
>
Zadrzacu karticu Vip-a, samo ako budu jeftiniji od mts-a i njihove ponude
tipa bel50 :)
[ enes @ 11.07.2007. 15:48 ] @
Poceo sam da zvrckam ljude i da ih obavestavam o mom jos jednom broju koji (za sada) primarno koristim. Testiram mrezu, i za sada vidim da ima problema - cesto mreza je BUSY ili ne mogu da posaljem SMS ali se lagano popravljaju. Za sada im nista ne zameram - ipak nema par dana kako su krenuli sa radom, i jasno mi je da je i njima potrebno malo da se uhodaju... ali ako to bude pravilo (da mreza zeza ili lose radi) onda se vracam na mt:s i cekam da prosire sopstvenu mrezu predajnika...... a onda novi test....
U svakom slucaju, za sada mi je 061 PRIMARNI broj
[ Bensedin @ 11.07.2007. 17:39 ] @
Za sada mi sigurno nece biti primarna kartica, inace imam 063 i nemam nikakvih problema sa njim.
064 signal je kod mene inace bio los a 061 je trenutno jos losiji. necu sigurno bacati kartice
ali isto takodje siguran sam da jos jedan period sigurno necu nesto puno koristiti (osim da potrosim
1100 din ) 061 jel su trenutno na pocetku prilicno kilavo krenuli sto se mozda moglo i ocekivati,
premda sam ja ocekivao za pocetak ipak nesto vise.
[ Remorseless @ 11.07.2007. 19:09 ] @
Citat:
Catch 22: MTS otprilike ima skoro duplo veći broj korisnika nego Telenor


ha
ha
ha...


ha
[ zoxy @ 11.07.2007. 19:12 ] @
To je chinjenica, ali je chinjenica i da katastrofa radi spram telenora. Ali opet offtopic.
[ bgexplorer @ 11.07.2007. 22:54 ] @
Primarna mi je telenorova a ovaj broj cu kad potrosim kredit dati nekome pa kad VIP ponudi post paid i ako bude dobra ponuda uzecu ako moze isti kao 062 samo sa brojem vise posto ne mogu sestocifreni u vipu.
[ Catch 22 @ 12.07.2007. 03:15 ] @
Citat:
Remorseless: ha
ha
ha...


ha

Pazi da se ne zagrcneš!

Tržište je do dolaska Vip-a bilo podeljeno 65% mt:s - 35% Telenor (što mene ne sprečava da ih koristim oba, nijedan nije savršen, pa sam trenutno odlučio da probam "oba-tri")
[ zoxy @ 12.07.2007. 06:56 ] @
Ako nastavi ovako da "radi" dzhaba im i postpaid i prepaid....dzhaba im i da je dzhaba :)

Rad Vip-a me trenutno podsecja na nekadashnji free sms kod Mobtela....ono tipa...jednom cje sticji ta poruka:)

[ Mobtel @ 12.07.2007. 14:03 ] @
Citat:
zoxy: Ako nastavi ovako da "radi" dzhaba im i postpaid i prepaid....dzhaba im i da je dzhaba :)

Rad Vip-a me trenutno podsecja na nekadashnji free sms kod Mobtela....ono tipa...jednom cje sticji ta poruka:)



E to su bila vremena Haahahahahaha
[ Mobtel @ 12.07.2007. 14:05 ] @
A jel se secate onih fora kod mobtela sa stranim centrima sa kojima su poruke stizale ko danas kad saljes poruku...
Pa kad taj centar ugase onda radi drugi neki i tako to snalazenje je bilo extra!!!
[ JANKOVICM @ 12.07.2007. 14:59 ] @
Nije mi jasno da neko da 300 miliona evra i da sve radi ovako traljavo.Slanje poruka je ocajno.
Pozvati nekoga je prava sreca ako ubodes iz prve.
Da te neko dobije iz prve je prava sreca.
Gprs skoro da neradi.
Zvao sam ih da pitam o 3G i naravno da nisu mogli nista da mi kazu.
Sve u svemu ako ovako nastave nece se bas proslaviti.
Sta im vredi tih 1000 dinara kad skoro da ih necu i uspeti potrositi kako sve kilavo radi....
[ Catch 22 @ 12.07.2007. 15:28 ] @
Citat:
JANKOVICM: Nije mi jasno da neko da 300 miliona evra i da sve radi ovako traljavo.Slanje poruka je ocajno.

Juče je u "Blicu" bio veliki članak o trenutnoj situaciji po dolasku trećeg operatera na tržište, a u tom članku neki glavonja iz mt:s-a pomenu kako im je vip platio 4.000.000 evra za nacionalni roaming (misli da je pominjao i da je na duži period...)
Pošto su uložili prilične pare, a kažu da i dalje ulažu, valda će u dogledno vreme i profunkcionisati kako bog zapoveda pa da nešto od tih para mogu i da vrate...
[ njuskava @ 12.07.2007. 16:02 ] @
ne znam koliko bi taj nacionalni roaming trebalo da kosta, ali znam da je njegovo koriscenje normalna stvar, cak neki manji mobilni operateri ni ne grade svoju mrezu, jer ime se ova varijanta vise isplati
oni to naravno nece raditi, ali mislim da ce kada stanu "na svoje BS" imati vrlo kvalitetne usluge, u Hr imaju najbolju pokrivenost, tako da (da se vratim na temu), ja ih u svakom slucaju imam u vidu kao sadasnji ali pre svega buduci korisnik
[ susam @ 18.07.2007. 14:40 ] @
pa karticu cu svakako sacuvati,jer ocekujem jos bolje ponude.i bice mi u telefonu dok traje ovo dupliranje kredita.posle cu videti,da li ce nesto novo da smisle da nas zadrze
[ supica @ 18.07.2007. 15:12 ] @
Od trenutka najave novog operatera postojeci operateri, necu ni imena da im pominjem, su se setili da i mi postojimo. Iz postovanja prema promenama zadrzacu karticu i cekacu novu ponudu. Ne pada mi tesko sa ovolikim dzabe kreditom :) A dok Vip neki put stuca imam i ovu staru, nije strasno.
[ ptiki @ 20.07.2007. 11:11 ] @
Sada kada su mi poklonili novi telefon, definitivno ne vidim ni jedan jedini razlog zbog kojeg ne bih zadržao njihov broj, besplatne kredite, udvostručene kredite i telefon naravno...