[ jagger @ 22.09.2001. 17:41 ] @
Da li je moguca kobinacija da se nekoliko ljudi skupe i uplate full rezim kod nekog ISP-a u Beogradu? Da li postoje neka ogranicenja i koji su to ISP-ovi?
[ Ivan Dimkovic @ 22.09.2001. 18:09 ] @
Moze i 50 ljudi, ali samo jedan moze da bude online u jednom trenutku...
[ Ivan Tanasic @ 22.09.2001. 20:40 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic je napisao:
Moze i 50 ljudi, ali samo jedan moze da bude online u jednom trenutku...

ma ne ne ne ne sine...

Zavisi od provajdera... na nekim ne moze, na nekima moze... Na YUBC moze, cuo sam da moze na verat i infosky al nisam siguran!
[ Ivan Dimkovic @ 22.09.2001. 23:33 ] @
Onda u YUBC-u kolektivno nisu normalni, sta ja kupim mesec dana i podelim celoj zgradi i svi se kace... ma to mi vise lici na bug :)
[ prosams @ 23.09.2001. 00:48 ] @
Citat:
autoexes je napisao:

ma ne ne ne ne sine...

Zavisi od provajdera... na nekim ne moze, na nekima moze... Na YUBC moze, cuo sam da moze na verat i infosky al nisam siguran!


100% sam siguran da Verat.net ne omogucava logovanje vise korisnika preko jednog naloga u isto vreme.
[ Ni ten ichi ryu @ 23.09.2001. 03:25 ] @
beotel moze
ali ne znam za full, moze ovako na obicni dial-up, ali skida duplo vreme, naravno.
[ jagger @ 23.09.2001. 22:46 ] @
Citat:
prosams je napisao:
Citat:
autoexes je napisao:

ma ne ne ne ne sine...

Zavisi od provajdera... na nekim ne moze, na nekima moze... Na YUBC moze, cuo sam da moze na verat i infosky al nisam siguran!


100% sam siguran da Verat.net ne omogucava logovanje vise korisnika preko jednog naloga u isto vreme.


Ja sam na Veratu probao za obican dial-up... i moze ali me interesuje za full rezim????
[ MaxPayne @ 29.09.2001. 17:11 ] @
U Veratu moze vise korisnika u isto vreme na obichne naloge,
dok na full i dnevni moze samo po jedan user u isto vreme...

Pozdrav,
Max
[ MoHicAn @ 29.09.2001. 17:36 ] @
Provajder koji omoguci da se preko full naloga moze povezivati vise korisnika treba da okupi svo osoblje i da kolektivno izvrse harikiri ....

Mada bile su akcije
npr na infosky-u pausalno mesecno 80 sati
i onda ako potrosis manje ne prebacuje ti se u sledeci mesec ....
i tako je bilo mnogo jeftinije
i moglo je vise u isto vreme da se poveze ... ali racunalo se opet duplo vreme itd itd .... ali si zato imao trostruko jeftiniji jedan sat na primer ...
[ uLtracode @ 02.10.2001. 18:00 ] @
da to je mohi upravu pazi situaciju upati tri coveka full rezim i ima svoje termne kao dvojnici


na veratu moze kad sam zvao nesto da proverim rekli su da nije vazno sa kog se telefona zove
[ IceZero @ 02.10.2001. 19:05 ] @
Ja znam da to moze kod beotela
ja mislim da moze i osam korisnika da bude u isto vreme
[ Mario @ 19.02.2002. 12:08 ] @
Citat:
uL7r4C0d3:
da to je mohi upravu pazi situaciju upati tri coveka full rezim i ima svoje termne kao dvojnici


na veratu moze kad sam zvao nesto da proverim rekli su da nije vazno sa kog se telefona zove

Na obicne naloge moze neogranicen broj korisnika, ali se računa ukupno provedeno vreme na internetu sa tim nalogom (nisu bitni brojevi telefona), dok kod full režima u određenom trenutku može samo jedna osoba da bude na netu (takođe nije bitan broj).U ove stvari sam 100% siguran jer radim kao distributer VeratNET-a za područje Smedereva.