[ exsold @ 18.07.2007. 14:14 ] @
Na MacBook-u koristim dva messengera pošto imam dva naloga. U pitanju su aMSN i MSN Messenger. aMSN radi skroz OK dok se drugi ponaša čudno.
Naime, loguje se Ok, vidim listu kontakata i sve je u redu, ali kada neko započne konverzaciju prilikom zatvaranja konverzacijskog prozora aplikacija puca i izbacuje fantastičnu Microsoft send dont send grešku. Tako je svaki put, znači konverzacija može da traje neograničeno dugo bez problema, ali čim se zatvori prozor program puca. U pitanju je poslednja verzija software-a, pokušao sam reinstalaciju, ali nije pomogla.


Nadam se da nisam previše zakomplikovao post, i da će neko znati o čemu je reč
[ madamov @ 18.07.2007. 17:56 ] @
Jesi li probao da napraviš novog usera na mašini pa da se uloguješ kao on i probaš ovo što pričaš? Tako ćeš da izoluješ problem ako sve bude radilo kako treba.
[ exsold @ 19.07.2007. 08:50 ] @
Evo isto se dešava i pod novim userom.

Šta sad?
[ madamov @ 19.07.2007. 10:09 ] @
Nemam pojma, ne koristim MSN. Sad bar znaš da problem nije u preferencama MSN-a, već u samoj aplikaciji.
[ exsold @ 19.07.2007. 11:09 ] @
Meni je nejasno zato sto je pre sve radilo kako treba.

No, šta da se radi, koristiću neki softver koji obavlja isti posao.

Ionako je ovo Microsoft proizvod :)))

[ MMX @ 19.07.2007. 12:06 ] @
Takođe koristim poslednju verziju MSN Messengera i povremeno se dešava da pri zatvaranju chat prozora aplikacija pukne. Ne dešava se svaki put kao kod tebe, ali s vremena na vreme da.
[ henrik @ 23.07.2007. 20:29 ] @
Zašto se ne odate Adiumu? Ne vidim ni 1 razlog za korišćenje Messengera, kad postoji ova patkica.
[ Darko Selakovic @ 31.07.2007. 11:38 ] @
Negde sam pročitao da je problem u..... Safariju 3 Beta!
(ili me udarila sunčanica pa haluciniram)
[ v.obrenovic @ 02.08.2007. 07:39 ] @
Citat:
Darko Selakovic: Negde sam pročitao da je problem u..... Safariju 3 Beta!
(ili me udarila sunčanica pa haluciniram)


Sasvim moguće jer se i meni to dešava od kako sam instalirao Safari 3
[ madamov @ 02.08.2007. 10:48 ] @
A čime to objašnjavaju da ima veze sa Safarijem 3?