[ pavlakus @ 28.07.2007. 16:32 ] @
Problem je sledeci. Na tek instaliranom XP-u namestim mail u outlook expressu i sve sljaka ok. Instaliram thunderbird i uradim import svega iz outlook-a i sad u tunderbirdu mogu da primam mail a ne mogu da saljem. non stop mi prijavljuje gresku kao ne moze da se konektuje na smtp server. ili Kad cekiram SSL onda me non stop vrti kao i trazi mi sifru da pristupim smto server i non stop izbacuje kao da sifra nije dobra. Ponavljam u outlook-u je sve normalno radilo
[ MMX @ 28.07.2007. 22:11 ] @
To znači da parametri za smtp server nisu dobro podešeni. Pogledaj u postavkama naloga šta je to što pravi probleme. Može biti da nije uključena smtp autentifikacija, nepravilno podešen port, isključena ssl enkripcija a server je zahteva...

Problem koji imaš nije prouzrokovan od strane programa već nepravilno podešenim parametrima.
[ DzaBuaner @ 13.08.2007. 20:07 ] @
Thunderbird mi dobijene linkove u mejlu otvara u Internet Exploreru umesto u Firefoxu. Zna li neko gde se to podešava?
[ Nemanja Avramović @ 21.08.2007. 14:36 ] @
Trebalo bi da otvara u default browseru. Jel ti FF namešten da bude default browser?

btw. I ja imam jedan problem sa T-birdom pa reko' da ne otvaram novu temu:

Naime, u T-birdu imam 3 email naloga podešena, ali samo 2 grupe foldera, dok mi za treći nalog mejlovi idu u Local Folders. Kako da napravim grupu foldera i za treći email nalog, pa da mi normalno razvrstava mejlove?

Evo slike:


edit: Izvalio sam: Account settings/account/server settings/advanced

[Ovu poruku je menjao Nemanja Avramović dana 21.08.2007. u 15:53 GMT+1]
[ DzaBuaner @ 21.08.2007. 21:54 ] @
Citat:
Nemanja Avramović: Trebalo bi da otvara u default browseru. Jel ti FF namešten da bude default browser?

Da, to je bio problem. Firefox mi je bio default browser ali se nekako tu ubacio IE a da nisam znao.