[ ZockyBoy @ 29.07.2007. 12:06 ] @
Idem u Grčku za par dana pa sam poučen iskustvima forumaša instalirao Destinator i novu Q2 2007 mapu.

U silnom preturanju po Destinatoru nisam uspeo da ga nateram da me pusti da upišem koordinate koje želim.

Ima neko ideje ili rešenja?
[ ddz @ 30.07.2007. 08:02 ] @
PDA mi je na servisu tako da pričam "napamet", ali u Destinatoru 6 (7 sam instalirao i obrisao, još je iritantniji od prethonika) možeš da odeš u map manager, pa free map browsing, bocneš mesto na mapi koje ti treba i izabereš "Navigate to there". Nije baš kao ukucavanje direktnih GPS koordinata ali, osim ako se ne baviš geocachingom, cenim da će ti i ovo vršiti posao.

Posle free map browsinga ćeš morati ponovo da odeš u map manager, i izabereš opciju "GPS Navigation", da bi ponovo krenuo da te prati po mapi. Verovatno postoji i elegantnije rešenje, ali trenutno nemam na čemu da probam

BTW, postoje dve verzije mape grčke - Q2 2007 EL i Q2 2007 EN. Ova druga ima latinične nazive gradova i ulica, tako da možeš da ukucaš ime mesta koje ti je potrebno. Naravno, ako uspeš da pogodiš kako su transkribovali, meni je trebalo tri pokušaja da potrefim Νυδρί.
[ ZockyBoy @ 30.07.2007. 15:38 ] @
Sve je ovo OK ali AKO NE ZNAŠ KUDA DA IDEŠ onda je ovo neupotrebljivo...

Ja nisam ni instalirao Navigator 7 jer sam čuo da je buggovit...

Znači nema...

A mapa je EN. da ne bockam grčki alfabet
[ Rade Zemun @ 11.08.2007. 22:19 ] @
Pozdrav drugari.
Posto prekosutra uvece putujem za Grcku, treba mi hitno aktivacioni kod
za ovu novu Q2 2007 mapu naravno engleska verzija.

Ako moze na PP, sto pre (cak se i rimuje)

Unapred hvala, Rade.