[ Slobodan Milivojevic @ 02.08.2007. 17:53 ] @
Gledam danas nešto na RTS-u, i krenuše reklame...

I vidim reklamu u kojoj Saša Ćurčić vežba na nekom golu, i kaže dopuna kredita, dopuna mišića?! Ko će duže da izdrži? mt:s vrh brate!

Kroz par trenutaka još jedna reklama, nešto kao: Vidi kakva je mreža, vrh brate!

Kasnije sam naleteo na još jednu reklamu u kojoj Saša preskače neke stolice?! I viče, Srbija! Crna gora! Bosna i hercegovina! Bez roaminga! mt:s vrh brate!

A cela scenografija ne košta ni 5e. Kod mene su te reklame izazvale neku vrstu odbojnosti... pa bi želeo da čujem vaša mišljenja.
[ agasoft @ 02.08.2007. 18:36 ] @
Grozno! Vrh brate, pravi onaj uličarski rečnik. Oni izgleda tipuju na tu
populaciju, samo mi nije jasno na kakvu se dopunu kredita misli, i kako on
to dopunjava kredit, bez para, odnosno bez odlaženja van? šta je pesnik hteo
da kaže?
[ time @ 02.08.2007. 18:37 ] @
sta je RTS? ko je Saša Ćurčić?

debilana.
[ Catch 22 @ 02.08.2007. 18:39 ] @
Prezimenjak me je generalno nervirao u vreme "VIP Velikog Brata", a reklame još nisam video... verovatno se putem njih obraćaju izluđenim navijačima (ne spadam u tu kategoriju)
[ downer @ 02.08.2007. 18:49 ] @
Saša Ćurčić? Dno, brate!


To su te reklame koje ciljaju na taj veliki procenat, hm... kako da kažem... prizemnih ljudi koji misle da je Veliki Brat najbolji TV show ikada, koji misle da samo muškarci i navijači piju pivo, da nema provoda bez tamburice i svinjskih rebaraca...


Odvratno.
[ Slobodan Milivojevic @ 02.08.2007. 18:53 ] @
Nemoj da stavljas svinjska rebarca i ovo u isti kos
[ Slobodan Milivojevic @ 02.08.2007. 18:58 ] @
Citat:
agasoft: ...samo mi nije jasno na kakvu se dopunu kredita misli, i kako on
to dopunjava kredit, bez para, odnosno bez odlaženja van? šta je pesnik hteo
da kaže?


Da covek ima postpaid, sa koga dopunjuje prepaid
[ nicr @ 02.08.2007. 19:27 ] @
video sam tu kada preskace neke stolice.. stvarno ne znam, pa ko je veci retard, on ili taj koji mu plati da skakuce tamo vamo. Sve u svemu, VRH glupoce
[ Emil Ranc @ 02.08.2007. 20:18 ] @
Citat:
downer:... da nema provoda bez tamburice i svinjskih rebaraca...

Citat:
Slobodan Milivojevic: Nemoj da stavljas svinjska rebarca i ovo u isti kos :)

A ni tamburice :)
[ srdjandakic @ 02.08.2007. 22:20 ] @
Kakva publika, takva i reklama ...
[ downer @ 02.08.2007. 23:43 ] @
Nemam ništa protiv tamburice, svinjska rebarca ne volim, ali nemam ništa protiv. Ali taj mačo-domaćinsko-navijački koncept mi užasno ide na živce.



[ Catch 22 @ 03.08.2007. 00:33 ] @
Citat:
time: sta je RTS? ko je Saša Ćurčić?

debilana.

Morao bi ovde da dodaš i sve ostale TV kanale jer se reklama ne vrti samo na RTS-u...

Imam jedan predlog: Ako bar 80% komentara ove teme bude negativno, da se onda cela tema lepo obriše sa foruma (iz higijensko - zdravstvenih razloga)
[ Slobodan Milivojevic @ 03.08.2007. 00:38 ] @
Zasto bi se brisala, kad niko nikoga ne vredja, i dok god ne bude bilo toga, ne vidim razlog za brisanje...

Temu sam pokrenuo bas da cujem misljenja ljudi na ovom forumu o novoj reklamnoj kampanji mt:s mreze. Naravno izneo sam i svoje misljenje.
[ Ciprijani @ 03.08.2007. 16:16 ] @
Gotivio sam Curcica dko nije pobedio u VB,sad se nesto drasticno promenio...reklama mi je,hm,onako,nije losha (puno)
[ sergey @ 04.08.2007. 01:05 ] @
Ako neko moze neka grebuje pa nek' okaci na YouTube da vidimo i mi koji ne pratimo PTC...
[ batancev @ 04.08.2007. 08:12 ] @
ne treba ti rts da bi video reklamu
imas ih sve (5kom) na

http://mtsmondo.com/

link je ispod rubrike zabava

[ Slobodan Milivojevic @ 04.08.2007. 09:12 ] @
OMG! Dzabalesku!!! AAA!!!

Nego ih nema vise toliko na TV-u, bar kolko sam ja mogao da primetim, a TV gledam sat vremena dnevno max...
[ daemon @ 04.08.2007. 19:12 ] @
Hm, meni taj tip deluje blago retardirano i zato necu da komentarisem ali u svakom slucaju i reklama i S.C. su dno...
[ baleksov @ 05.08.2007. 00:20 ] @
BLjACK.
[ .qwerty. @ 06.08.2007. 00:35 ] @
Obichan seljak...
[ hajduk7 @ 06.08.2007. 01:22 ] @
pre neki dan sam video reklamu sa doticnim ono misici i dopuna. PA ONO JE MISLIM ZIVA GLUPOST!!!
[ drdrksa @ 06.08.2007. 18:14 ] @
Cist debilizam!
[ bmarke @ 07.08.2007. 08:22 ] @
Reklama je strašno glupa!

Mada mislim da Saša nije tu kriv.On je čovek takav kakav je...Uze pare u VB, pa sad kad mu nude i ovi šupci iz m:ts-a - što da ne (i tata bi sine). Ako se već glupirao u VB-u 30 dana, što se ne bi glupirao i ovde

Ali realno, koja reklama je m:ts-a bila dobra?

-3G, 3D multiplayer counter
- babe koje gledaju seriju preko 3G-a i stavljaju "milje" na kraju
- ili ono s***** koje traje skoro minut,a povodom 10 godina m:ts-a

[ ddz @ 07.08.2007. 09:32 ] @
Gledam reklamu, i sramota me je što sam na MT:S (ko je rek'o D:SF?) mreži!
Hajde lepo da se skupimo, platimo oglas u Blicu i odreknemo se MTSa preko novina.
[ Gameover @ 07.08.2007. 10:02 ] @
mt:s je uvek imao debilne reklame ali sad su nadmasili sebe.
[ Catch 22 @ 07.08.2007. 17:53 ] @
Ciljna grupa ove reklame su očigledno one hiljade zaluđenika (i njihovih istomišljenika) koji su slali svoje glasove VB za podršku pomenutom Saši.
Ne spadam u ciljnu grupu, reklama mi je prilično bezvezna, ali me ne iritira (bar ne mnogo). Bilo je i mnogo gorih, od strane drugih firmi koje vas bezočno lažu ili ubeđuju u nešto, što znate da nije istina.
Pričajući uopšteno o reklamama, mene lično najviše nerviraju one koje su izvorno snimljene na nekom drugom jeziku, pa je onda preko slike "nahsinhronizovan" novi razdragani glas koji nešto priča na srpskom... primer, sa slike se lepo vidi da lik kaže: "Guten tag, ich bin Hans...", a ton ide "Dobar dan, moje ime je Zoran..."
[ Davor Vlajkovic @ 07.08.2007. 18:25 ] @
Citat:
Catch 22: Pričajući uopšteno o reklamama, mene lično najviše nerviraju one koje su izvorno snimljene na nekom drugom jeziku, pa je onda preko slike "nahsinhronizovan" novi razdragani glas koji nešto priča na srpskom... primer, sa slike se lepo vidi da lik kaže: "Guten tag, ich bin Hans...", a ton ide "Dobar dan, moje ime je Zoran..."

Zaista, ako mi nešto smeta kod reklama (i video produkcije uopšte), to je definitivno sinhronizacija jer mi ceo ugođaj ubija u pojam. Način na koji je izgovoren tekst je neretko značajniji od samog teksta, pogotovo kada su filmovi u pitanju. Nedavno sam imao tu "čast" da iz prve ruke saznam kako Francuzi rade sinhronizaciju (oni su, uz Nemce, poznati po tome što forsiraju sinhronizaciju stranog materijala umesto titlovanja), i zamislite jednu legendu poput Kristofera Vokena kako ni kriv ni dužan izigrava mumiju dok u njegovo ime govori neki nadobudni, "jezički korektan" lokalac. Dno (pardon, vrh), brate... ;)
[ Catch 22 @ 07.08.2007. 22:51 ] @
Citat:
Davor Vlajkovic: Zaista, ako mi nešto smeta kod reklama (i video produkcije uopšte), to je definitivno sinhronizacija jer mi ceo ugođaj ubija u pojam.

Apsolutno se slažem. Mislim da "vrh (dno) brate" cele priče o sinhronizaciji predstavlja moje iskustvo od pre više od 30 godnia. Tih davnih godina živeo sam neko vreme u Londonu i na svoje zaprepašćenje ustanovio da kad god gledam neki film slušam iste glasove, nisam mogao da poverujem, ali oni su tada sinhronizovali američke filmove na engleski (!!!????!!!)

Guten tag herr scheriff
[ dekster2 @ 07.08.2007. 22:59 ] @
covek ni kriv ni duzan,izabrali ga kao i za velikog brata ako je neko gledao i pazljivo
slusao primetio bi da se u par navrata u onoj glupoj ispovedaonici i obratio velikom bratu
imenom.Klasicna namestaljka.Decko je b****.prokockati milione to moras i biti,kao sto ce i ovo
iz vb spucati,pa mu bar ostaje devizna penzija iz engleske od 4-5 hiljada funti.
Reklama sa njim dno,dna,kanal.

poz
[ tibet @ 08.08.2007. 01:01 ] @
U pocetku su mi reklame izgledale malo neobicno ali sam onda ukapirao da sam obratio paznju na njih, znaci uspele su. Vrh brate!
[ Zoro67 @ 08.08.2007. 12:02 ] @
Toliko odvratnosti na malom prostoru odavno ne videh. Iznova i iznova se fascinirsm kolicinom kretenizma tako da reklama ima efekta.
[ evolution @ 09.08.2007. 23:46 ] @
REKLAMOŽDER

Saša Ćurčić inkasiraće još oko 100.000 evra, snimio reklamu za Mobilnu telefoniju Srbije i postao zaštitno lice nagradne igre "MB" pivare

Saša Ćurčić uspeo je da unovči deo svoje slave, ponovo rasplamsane posle izlaska iz kuće "Velikog brata". Kontroverzni fudbaler napravio je u poslednjih nekoliko nedelja dva odlična poslovna aranžmana sa Mobilnom telefonijom Srbije i "MB" pivarom i postao bogatiji za oko 100.000 evra.

MTS: Đani na snimanju bio neverovatan!

Radivoje Vulićević, menadžer MTS-a, kaže za Press da je Đani bio odličan saradnik i da se vrlo brzo opustio i dao maksimum od sebe da reklama postigne svoj cilj.
- Saša je na snimanju bio sjajan i veoma inspirativan, kako ekipi, tako i samom sebi. On je bio naš izbor i pravo osveženje kada su reklame u pitanju. Već smo dobili mnogo komentara na račun reklame, uglavnom su svi pozitivni, a što je najbitnije, nema ravnodušnih - otkriva Vulićević, i napominje da ni rekordno vreo letnji dan Đaniju nije zasmetao da se opusti pred kamerama.
- Bilo je veoma vruće, iako smo odabrali najbolji studio i imali odlične uslove. Đaniju je trebalo 10 do 15 minuta da se opusti, a iznenadio se što se za "samo" osam sati posao završio. Mislio je da je to samo prva faza snimanja - kaže menadžer Telekoma.


Ćurčić je pre desetak dana snimio nekoliko TV spotova za MTS, dok će zbog zakona koji zabranjuje da se javne ličnosti pojavljuju u reklamama za alkohol postati zaštitno lice i domaćin velike nagradne igre koju organizuje "MB" pivara.

Reklame u kojima pobednik "VIP Velikog brata" hvali mrežu 064 već nekoliko dana se prikazuju na skoro svim domaćim TV kanalima.

- Prezadovoljan sam - kaže Ćurčić za Press, i dodaje: - Telekom je ispao veći brat od "Velikog brata" i on je moj najveći brat. Snimiti reklamu za MTS isto je kao kada perspektivni fudbaler potpiše ugovor sa Real Madridom. I da mi nisu platili, ja bih im izašao u susret i postao deo takve kompanije. Isto je i sa "Pivarom MB", jednako velikim gigantom u proizvodnji piva.

Kako Press saznaje, temperamentni Đani je od posla sa poznatim mobilnim operaterom zaradio oko 60.000 evra, ali on o tome zbog tajnosti ugovora nije hteo da govori.

- Važno mi je da sarađujem sa ozbiljnim kompanijama. Nisam opterećen novcem. Kod mene je tako u životu, danas se vozim u "mercedesu", sutra u gradskom autobusu. Najvažnije mi je da sam srećan - zaključuje Đani.
(A. R.)

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=17616
[ zzviktor @ 10.08.2007. 01:04 ] @
>
Pa ovi iz mts mozda i jesu dobili mnogo komentara o tome kako im je reklama
debilna, kao i ovaj sashin komentar da njemu novac nije vazan i da je
reklamu snimio zbog ljubavi prema mts jos da sam toliko malouman kao neki
udbaleri pa da poverujem u ove gluposti mozda bi me i ubedili.

Mislim da je ovaj tekst suvise ne ozbiljan da bi ga neko ozbiljno shvatio i
pridao mu vaznost i mogucnost da boravi na forumu.

Ps
brisite ovo djubre sa foruma.
[ neofx @ 10.08.2007. 13:08 ] @
Nemam reci! Strasno! Je l' ima Telekom uopste marketing menadzera? Njima treba jedan DOBAR marketing menadzer, a ne neki kvazi(mondo) :D koji umislja da su mu reklame blockbusteri!
Ovo je sramota! Ne mogu da verujem za sta su oni bacili 100.000 evra!

Jel znaju oni uopste kako reklama treba da izgleda? Koncept, boje...

Ovo sa Sasom Curcicem je DNO DNA brate! Na drugom mestu po debilizmu im je reklama "mts mts mts mts mts mts..." nakon cega idu i ostale.
Kako su krenuli... bas me zanima kakva ce da im bude sledeca reklama!



MT:S reklama - Najjaca mreza, vrh brate: http://youtube.com/watch?v=XXzGAtrg2G8
[ agasoft @ 10.08.2007. 13:20 ] @
Tebra, jel osećaš mrežicu, mts vrh brate.
Pa onda ima ona, moram da čampri tebra, navuko sam se na mts, i moji drugovi
se upecali. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa!!!!!
Šta kaže mts za press online, ljudi zadovoljni reklamom?????
Neka malo posete forum, vrh brate, pa neka vide, šta ljudi doista u surovom
realnom životu govore o njima. Pa te fore da čampri tebra, polomićemo ti
rebra, su bile još devedesetih godina Beogradom, kad je on očigledno karao i
harao Engleskom, pa je malo zaboravio da je to davni trend, da su sad tamo
nove fore, to bre ja ovakav čistokrvni provincijalac treba da učim tog
naduvanog seljaka, koji umišja ako je snimio reklamu za mts da je snimio
reklamu za Vodafone. ha ha ha!
[ Ivan Dimkovic @ 10.08.2007. 13:22 ] @
Hahhahaha kako jaka reklama... ko je bre ciljna grupa za ovo majmunisanje? :)

Citat:

pa je malo zaboravio da je to davni trend


Njemu su samo rekli sta da radi - bice da marketinsko odeljenje MTS-a ima drugacije misljenje o njihovim korisnicima hahahahahahahahahahha

[ zzviktor @ 10.08.2007. 13:33 ] @
>ma dajte ljudi pa oni glupom fudbaleru nisu mogli da napisu neki pametniji
>text jer ga ovaj nebi zapamtio jer je toliko glup da je to za pricu ali mi
>nije jasno zasto oni nas korisnike smatraju glupima valjda zato sto ih
>koristimo i ako im cene i nisu bas povoljne.

Telenor ima povoljniju i pre pajd i post pajd ponudu koju mts ne zeli da
poboljsa sve nadaju ci se da nece korisnici da odu kod konkurencije.
[ Davor Vlajkovic @ 10.08.2007. 13:36 ] @
Je l' neko uspeo da sazna koja agencija je odradila ovu tezgu? To što nema potpisa autora dosta govori o njihovom stavu po pitanju ovih "vrh" spotova.

I baš me zanima koliko je težak ugovor. Osećam da je Mondo bio džabaleskutm u poređenju sa ovim ;)
[ Catch 22 @ 10.08.2007. 17:45 ] @
Da li neko zna tačan podatak, koliko je hiljada (destina hiljada ?) SMS poruka podrške poslato u vreme "VIP VB"? Pokušao sam da nađem, ali te statistike više nema na sajtu VB. U svakom slučaju broj je bio impresivan, tako da je poređenje sa brojem reakcija na nekim (svim) internet forumima više nego smešno.
To nam je, izgleda, Srbija tebra!

Off topic:
Mislim da je ubedljivo najodvratnija reklama ikada, ona u kojoj neka sponzoruša reklamira kreditnu karticu neke banke, jer "kad ide na put njoj keš ne treba".
Meni to svaki put deluje kao direktan poziv na prostituciju uz preporuku prave profesionalke!
[ mrmilos @ 10.08.2007. 18:27 ] @
ne samo da su mi telenorovi paketi trenutno 100x bolji od mt:s-ovih, ne samo da mi se njihova kompletna kampanja od samog dolaska u srbiju mnogo vise svidja, nego je ovo cudo sa ovim skakavcem vrhunac! stvarno me je sramota sto svoje pare ostavljam kompaniji koja ih baca na ovakve spotove i "pojave". znam da sigurno postoji populacija kojoj je ovo namenjeno, ali neka mi neko kaze koja je to populacija kojoj se ovo skakutanje i ovaj nacin price dopada. znam da su ljudi kao ja kojima je ovo dno dna, u manjini u srbiji, ali ovo je sramota. ako je ovo odgovor mt:s-a na nove telenorove pakete, onda su oni u zestokom problemu... mada znajuci kako se dolazi do posla u mt:s-u i koja im je struktura ljudstva zaposlena nije ni cudo sto su im kampanje ovakve kakve su. znaci od pustanja bel paketa pre 4 godine oni nisu nista novo izmislili niti ponudili korisnicima. opsta pasiva i tromost...
[ draganbg82 @ 10.08.2007. 18:46 ] @
Misljenje je kao dupe i svako ga ima, a moje misljenje je da je ovo IDIOTIZAM. Gluplje nesto od njega nisam video nikada, a tek reklama.... mislim, sta reci.
[ Ivan Dimkovic @ 10.08.2007. 18:54 ] @
Citat:

ali neka mi neko kaze koja je to populacija kojoj se ovo skakutanje i ovaj nacin price dopada.


Znas kako, ima dosta ljudi koji lice na pomenutog aktera u reklami i koji skacu unaokolo i urlaju "do jaja tebra, moram da ti campri" :-) Verovatno je to ciljna grupa u kojoj MTS smatra da ce imati najvise dodatnih pretplatnika ;-)
[ igii @ 10.08.2007. 18:57 ] @
ova reklama nije PRIRODNO, ona je NATPRIRODNO glupa!!!!
[ Slobodan Milivojevic @ 10.08.2007. 19:34 ] @
Da nemam sestru u Banjaluci, momentalno bi se preko TV-a odreko mt:s-a, i ostavio da vidimo sta ce Vip da uradi protiv Telenor-a

Najjaca mi je bila izjava naseg nam "dragog" premijera da ce u 2007 godini vlada republike Srbije pokriti celu teritoriju Srbije signalom GSM mobilne telefonije. Pa u kojoj se to normalnoj drzavi vlada bavi poslovima jednog operatera mobilne telefonije. Kad se to desilo sta vas cudi da je mt:s puko ovolike pare na takve reklame. Nece oni nikad da propadnu, pa makar imali samo jednog pretplatnika.

Top lista mt:s reklama po odbojnosti za mene je:
1) Vrh brate!
2)
3)
4) mt:s, mt:s, mt:s, mt:s, mt:s, mt:s, mt:s, mt:s...
5) Sada imam sve telefone (kao snezana i sedam patuljaka)

One sa kuglicama (35% popusta na roaming) i one sa telefonima za Toki / Tipi / Laki (ova je dosadna)... Ajd i da progutam al ove 3 su TEBRA, moram da ti campri!
[ Emil Ranc @ 10.08.2007. 20:35 ] @
Kažu da je reklama postigla cilj ako ljudi pričaju o njoj. Ali ovo je katastrofa, dno dna. Pa bre one reklame "Prvi maj Pirot", kolko god bile žalosno osmišljene i odrađene, još i imaju nekog smisla, ali ovo je, bre.. katastrofa.
[ Slobodan Milivojevic @ 10.08.2007. 20:47 ] @
Razlika u budzetu izdvojenom za reklame od strane mt:s-a i prvog maja je tolika da ni red velicine nije isti. Tj reklame prvog maja su placene par hiljada evra, a ne nekoliko desetina hiljada evra.
[ pisac @ 10.08.2007. 21:54 ] @
Šta se bre toliko nervirate.

Reklama je vrh, brate :-) Odavno nisam video reklamu koja mi je više skrenula pažnju. I reklama je pogodila ciljnu grupu kojoj je namenjena, a iz reklame se odmah i vidi ciljna grupa :-) Slažem se da reklama nervira, ali brate, vrh, srbija, vrh, crna gora, vrh... šta da vam čampri, neki od njih i jesu vrh u ovom društvu.

Ima gorih reklama. Mene više nerviraju one beskonačne reklame za superjeftine a efikasne praškove za veš koji imaju zrnca raznih boja, mirisa i ukusa, uz razne soda-voda efekte i omekšivače rajskog mirisa; sredstva za pranje sudja koja sa jednom kapljicom operu 14.355.452 tanjira; i za bele zube bez karijesa, kamenca, i drugih "znakova".

I, iskreno, više me nerviraju i one reklame u kojima me lažu da mogu da telefoniram za samo 4.9 dinara po minuti ka svim mrežama, i one sa 2.9 (2.8) dinara u okviru svoje mreže.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 12.08.2007. u 06:24 GMT+1]
[ Dundjerski Nemanja @ 10.08.2007. 22:05 ] @
Reklame nas ubijaju, a sleng koji koristi doticni "covek" samo unistava jezik i ljude.
[ pisac @ 12.08.2007. 05:29 ] @
Više nas ubijaju reklame u kojima od kupaca prave idiote. Recimo: kupite povremeno cevol, i prospite ga u kanalizaciju, to je korisno. Pa da li treba zbog tih reklama postati idiot da bi kupovao nešto samo zato da ga prospeš u kanalizaciju?

Kao što rekoh, meni ovo: vrh brate mnogo manje smeta nego dotične laži i prevare i obmane koje se mogu videti. A sem toga, ta reklama mi se apsolutno uklapa u sliku koju imam o MT:S-u, i zbog koje ne želim više ni pripejd da koristim od njih.
[ ventura @ 12.08.2007. 09:35 ] @
Ako smatrate reklamu glupom, znači da vi niste ciljna grupa kome se obraća ta reklama... Verujem da ta reklama inspiriše mnoge 'cool' face kojima je kengur idol...
[ daywalkerzr @ 12.08.2007. 19:29 ] @
Reklama je glupa.
[ MyWay @ 12.08.2007. 21:10 ] @
Citat:
ventura: Ako smatrate reklamu glupom, znači da vi niste ciljna grupa kome se obraća ta reklama... Verujem da ta reklama inspiriše mnoge 'cool' face kojima je kengur idol...

Apsolutno.
Citat:
Po završetku glasanja na sajtu “Velikog Brata” objavljeni su podaci o broju glasova koje su finalisti dobili. Đani je ubedljivo trijumfovao sa 158.000 glasova
Ovo je verovatnija ciljna grupa. I to poooovelika. Tako da je reklama dobra. Za posao.
[ hajduk7 @ 17.08.2007. 17:20 ] @
Ma ja se samo pitam dokle ce vise da favorizuju ucesnike VB, pobedio u VIP VB i odma da odradi reklamu za telekom FUJ. E ljudi mi pricamo o Curcicu a sta mislite o onome ko je napisao tekst za reklamu ili je to on sam njegovim pametnim mozgom smislio :)
[ kostas_bgd @ 18.08.2007. 12:51 ] @
Reklama je totalni idiotizam.
[ maksvel @ 20.08.2007. 18:54 ] @
Ma mislim da su pustili Đanija da sam "smisli scenario"...
[ DR83 @ 20.08.2007. 20:57 ] @
Tezak trash.
[ harison @ 20.08.2007. 21:38 ] @
Na tom VRHU samo fali Velja Ilić
[ ar nogard @ 20.08.2007. 23:21 ] @
VRH BRATE VRH sa cenama mislim naravno
[ Catch 22 @ 21.08.2007. 03:14 ] @
Da nije ove teme i one vezane za dejvis kup spam poruku, mts deo foruma bi bio mrtav... Ovako bar nekakvih komentara ima...
Predlažem novu TOP temu: "MTS pljuvaonica" u kojoj bi objedinili sve ove žive i konstruktivne diskusije na temu MTS-a.
Ne znam koji je to fenomen, kakav god da je naslov teme, u bilo kojoj sekciji foruma da se nalazi, skoro uvek se diskusija na kraju završi pljuvanjem MTS-a (čak i onda kada naslov teme nema nikakve veze sa MTS-om)... Nije da mi nešto posebno smeta, ali postaje već dosadno...
[ ar nogard @ 21.08.2007. 08:59 ] @
jbg kad to vice korene jos od telekoma i njihovog monopolostickosadistickog izivljavanja nad korisnicima tokom vekova sta ces meki nikada nece biti zao ni dosadno da citam pljuvacine o njima.
[ boban779 @ 21.08.2007. 09:42 ] @
Kakva mreza takva i reklama. Bolje da su te pare potrosili na poboljsanje mreze a ne da krci kad god me zove neko sa mtsh-a.
[ Slobodan Milivojevic @ 21.08.2007. 14:06 ] @
Citat:
Catch 22: ...Predlažem novu TOP temu: "MTS pljuvaonica" u kojoj bi objedinili sve ove žive i konstruktivne diskusije na temu MTS-a.


Ne vidim zasto bi postojala tema u kojoj se bilo sta pljuje? Ovaj forum je namenjen za razmenu misljenja o tome sto se desava na trzistu mobilne telefonije u Srbiji (ovaj podforum konkretno se bavi mt:s-om), i naravno ako neko ima da kaze pozitivne stvari o mt:s mrezi, moze da pokrene temu i kaze sta mu se svidja...

E, sad sto ocigledno postoje dosta negativnih stvari oko mt:s mreze, pa ovaj forum lici na pljuvacinu, to je vec problem do mt:s-a, ali ne vidim potrebu za otvaranje teme u kojoj bi se samo kritikovao mt:s... Ovako cemo izneti misljenja o svakoj stvari pojedinacno, sto dobroj sto losoj, i to je to
[ DR83 @ 21.08.2007. 15:28 ] @
Citat:
boban779: Kakva mreza takva i reklama. Bolje da su te pare potrosili na poboljsanje mreze a ne da krci kad god me zove neko sa mtsh-a.

meni vala nista ne krci.
[ Catch 22 @ 21.08.2007. 15:59 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic: Ne vidim zasto bi postojala tema u kojoj se bilo sta pljuje?
...
E, sad sto ocigledno postoje dosta negativnih stvari oko mt:s mreze, pa ovaj forum lici na pljuvacinu, to je vec problem do mt:s-a


Pa zbog onog dela moje poruke, koji si izbacio iz citata:
Citat:
Ne znam koji je to fenomen, kakav god da je naslov teme, u bilo kojoj sekciji foruma da se nalazi, skoro uvek se diskusija na kraju završi pljuvanjem MTS-a (čak i onda kada naslov teme nema nikakve veze sa MTS-om)... Nije da mi nešto posebno smeta, ali postaje već dosadno...


PS
Mislim da pljuvanje ili pohvale na internet forumima ne mogu uopšte da utiču na nečiju odluku pri izboru operatera, a opet se mnogo ejakulira na tu temu po svim domaćim forumima... (a ni ovaj nije izuzetak)
Malo je dosadno gledati kako isti broj ljudi (neki od njih to rade i na više foruma) ne propušta priliku "da se istovari", bez razlike da li to uopšte ima veze sa trenutnom temom diskusije... Primećujem da ima i onih, koji pljuju operatera čiju karticu nisu nikad ni koristili, a kamoli da su se detaljnije upuštali u ponudu istog.
Ne znam da li im to pomaže da budu manje frustrirani... ali čisto sumnjam...
Ja potpuno harmonično i bez nerviranja koristim obe kartice: 062 i 064 (za 061 još nisam odlučio da li ću da je zadržim), a potpuno mi je svejedno na kojoj si ti, ili bilo ko drugi, mreži...
Pretpostavljam da samo maloumni ljudi mogu da biraju mrežu na osnovu preporuka sa foruma, ali se nadam da takvi ne umeju ni da stignu na forum (ili možda ja to grešim!?!)
Iz higijenskih razloga bi bilo dobro da postoji tema Olakšajte se ovde... ili Pljuvaonica, pa kome je do navijanja, pljuvanja i svađe može do mile volje to da radi tamo (samo još kad bi svi učesnici bili toliko pristojni i disciplinovani )
[ boban779 @ 21.08.2007. 16:12 ] @
Citat:
DR83: meni vala nista ne krci.


Da si navikao na Mobtel/Telenor mrežu i tebi bi krčalo kad čuješ mtsh.
[ Catch 22 @ 21.08.2007. 16:16 ] @
Citat:
boban779: Da si navikao na Mobtel/Telenor mrežu i tebi bi krčalo kad čuješ mtsh.

Možda čovek samo koristi ispravan telefon.
Ni meni ništa ne krči (062 i 064), a i ne čujem baš nikakvu razliku - možda zato što sam stariji čika pa više nemam super-sluh.
[ ar nogard @ 21.08.2007. 16:40 ] @
nista ne krci ni meni osim sto sam pre sa jedno 200 din mogao da obavim 20tak razgovora od po pola minuta do minut a sada samo 10 toliko o tacnosti cena ili bolje reci kradji.
[ Slobodan Milivojevic @ 21.08.2007. 16:51 ] @
upucacu se na mestu!!!

Ne treba mi vise televizor! mt:s prepaid vrh brate!



Kakav bilbord!
[ Zoran Milovanovic @ 21.08.2007. 17:32 ] @
Da li on ili oni mogu da mi srede i da ne placam tv pretplatu? Posto mi ne treba tv?!

Koji "mulozi"!!!


p.s. ne znam ni ja sta znace mulozi, ali nisam mogo da se koncetrisem koliko me nerviraju ovako primitivne, proste i GLUPE ko k**** reklame!


Koja im je sledeca "fora"?

mod: sredjene neprikladne reci.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 21.08.2007. u 19:27 GMT+1]
[ crews_adder @ 21.08.2007. 21:51 ] @
D-N-O, brate!
[ CtrlAltDel @ 21.08.2007. 22:40 ] @
seljak je covek koji naporno radi da bi se prehranio...

...a ovi se majmunisu da bi zaradili gomilu para da bi se majmunisali jos vise troseci ih i tako u krug ( i usput pravili majmune od naroda )...

tako da ne vredjamo seljake...

MT:C
[ DR83 @ 21.08.2007. 23:28 ] @
Citat:
boban779: Da si navikao na Mobtel/Telenor mrežu i tebi bi krčalo kad čuješ mtsh. ;)

Vala koristio sam i te lopove :)
[ burex @ 22.08.2007. 02:02 ] @
Gore postavljeni bilbord je odlično sredstvo za izazivanje proliva!
Reklama je možda povećala moju svesnost o postojanju MT:S mreže, ali mi je zbog nje još više muka što imam MT:S karticu u drugom telefonu...
[ Slobodan Milivojevic @ 22.08.2007. 02:31 ] @
Citat:
DR83: Vala koristio sam i te lopove :)


Ako ne kazes zasto je Mobtel/Telenor ikada bio lopov, i kako su te i na koji nacin pokrali, tj naplatili nesto sto po njihovom cenovniku nije tako, mislim da takva poruka nije na mestu, i da ne treba biti deo ove teme... Molim te obrazlozi.
[ DR83 @ 22.08.2007. 04:44 ] @
iscitaj teme u forumu Telenor-korisnicki servis, vec ti rekoh.
[ pisac @ 22.08.2007. 19:28 ] @
Sve mreže su sránje, i sve su lopovi. U svima rade lenštine i slepci zaposleni preko veze, tako da to prepucavanje nema nikakve svrhe. Ja sam skoro ostao zapanjen sa odgovorom korisničkog servisa Telenora, jer je bukvalno bezobrazno ignorantan, i totalno su postali kao mt:s.

Jedino što Mobtel ima nešto bolji zvuk i više inventivnosti, a Mt:s bolju pokrivenost (i ništa više od toga nema). Vip kada poraste, videćemo, ali za sada je bezvredna mreža.
[ llux @ 26.08.2007. 10:41 ] @
DZABALESKO! 1000 evra jedan gigabajt. DZABALESKO!
[ bakara @ 28.08.2007. 08:55 ] @
@llux

kako vidim ti koristis bas taj gprs...?

BTW; ima li negde jeftinije?
[ exmetakom @ 28.08.2007. 10:54 ] @
Pa evo naleteh na temu i drago mi je da postoji. Reklama je nikakva, a da ne pominjem aktera koji je takav kakav je.
ALI, mislim da je glavni problem onaj ko je napravio reklamu, odabrao "glumca", i nakon svega je postavio na TV.
Ti profesionalci su zasluzni za osecaj nelagodnosti, gadjenja ono Bljak... iz prethodnih postova.
[ savkov @ 28.08.2007. 13:25 ] @
Trebalo bi Mikija na reklamu za Telenor pa da moze lepo da se raspravlja koja je reklama "bolja" a mi korisnici na osnovu tih reklama odaberemo mrezu koja nam najvise odgovara.
[ yoman @ 29.08.2007. 21:07 ] @
Meni su reklame bas simpaticne,ne razumem cemu toliko uzbudjenja oko toga,ne valja vam ovo, ne valja vam ono!ljudi budite opusteni,manje ogorceni,bez ogovaranja,mislim da je to nepotrebno
[ calexx @ 29.08.2007. 21:38 ] @
Reklame su uradile dovoljno, više se o njima priča nego o svim ostalim mobilnim reklamama. ;) A najviše ih pominju oni koji navijaju za druge provajdere. :)
[ dark star @ 02.09.2007. 09:34 ] @

[ viktorparacin @ 02.09.2007. 13:47 ] @
@calexx
(5+)
:)
[ dark star @ 02.09.2007. 17:03 ] @
Citat:
boban779: Kakva mreza takva i reklama. Bolje da su te pare potrosili na poboljsanje mreze a ne da krci kad god me zove neko sa mtsh-a.

meni vala nista ne krci.

vala.....
[ chris27 @ 02.09.2007. 22:00 ] @
Ta reklama je velika sramota za korisnike koji ostavljaju najvise para mts-u a to su edukovani ljudi a ne navijaci i ostala malogradjanstina

I sramota sto su uzeli jednog maloumnog propalog fudbalera a uz to i narkomana da reklamira jednu ozbiljnu srpsku kompaniju

uz to nas jos blamiraju u svetu ionako nam se svi smeju na svakom koraku a ovo je VRHunac

Ovo nije samo moje misljenje vec misljenje svih mojih prijatelja i poznanika a ima nas dosta

Kad bi mogli da pokrenemo neku peticiju protiv ove kampanje, jel zna neko kako?
[ pisac @ 03.09.2007. 12:32 ] @
Najbolja peticija je da svi prestanete da koristite mt:s (kao što sam ja uradio pre par meseci), pa da vidite kako će ubrzo da se okrenu za 180 stepeni.

Ali pošto to nećete, onda trpite i ćutite.

:-)

[Ovu poruku je menjao pisac dana 03.09.2007. u 14:27 GMT+1]
[ Miroslav Mitrovic @ 04.09.2007. 21:08 ] @
Ocajno!
[ ivanv100 @ 21.09.2007. 12:19 ] @
Reklame su odvratne,akter jos gori. Vrh kicha i gluposti
[ TuiTamo @ 04.11.2007. 15:14 ] @
Ispravite me ako grešim, ali mislim da je bila jedna pristojna reklama mts-a(uz angažovanje domaćih glumaca),
ne sećam se slogana, uglavnom svi su pričali ubrzano 2x. Originalno...
A što se tiče Đanija, ponovo se potvrdilo pravilo da su ljudi tog tipa najinteresantniji zbog svoje
spontanosti, pa im se onda i svako lupetanje oprašta. A kad nekog takvog angažuješ da bude namešten
i da nekome nešto proda, dobiješ sprdnju (uzmimo u obzir i mikijev kikiriki , rebarca i pivo).
Bez obzira na sve, reklama je dno.
Izjava predstavnika mts-a za medije povodom reklamne kampanje sa Sašom je providna, kao, reakcije su uglavnom pozitivne, ali u svakom slučaju reklama nikog nije ostavila ravnodušnim...hehe. Rekao bih da je više tih "neravnodušnih" čim su ih u svojim izjavama dozvali.
Ne znam samo što bi se mi puno nervirali oko ovakvih "urbanih-da-ne-kažem-uličnih naleta inspiracije" i "kontraverznih ličnosti" javnog života. Pa šta bi bilo da su sve reklame originalne i savrsene. Boring! Uskratili bi me bar za dva komentara dnevno tipa "sto je ovo bolidno hahaha".
Ne pada mi na pamet da menjam operatera ili tarifni profil zbog Ćurčića i njime inspirisanih mts-ovaca. Pa mts i telenor nemaju ništa posebno da reklamiraju i ističu jedni u odnosu na druge. Samo mogu da prelivaju iz šupljeg u prazno. "Naša mreža uvek za jedan bolja od njihove....njanja". Ne reklamiraju oni uloške pa da svaki put za iste pare ubijaš duplo minuta jer je mrežna oprema poboljšana "specijalnim crvenim i plavim dodacima" (BTW, dotični higijenski ulošci po mojim proračunima od početka reklamiranja pa do današnjih specijalnih, geometrijskom progresijom dostigli su neslućene mogućnosti upijanja od 40 litara! eeeej! uvek duplo više pa ti vidi...). Možda mi se čini, ali rekao bih da odabir mobilnog operatera kojem ćeš se prikloniti nije stvar prestiža, već isključivo računice, i naravno stvarnog i iskustvom proverenog kvaliteta pružanja usluga. Reklamirao ga Saša Ćurčić ili solunac Čeda Kačamak, meni isto.
PS.Priznajem, i ja bih se za te pare na taj način izdebiliso.
I ko je tu profitirao? Pa čika Ćure. I fullstop.
[ ki111er @ 04.11.2007. 15:20 ] @
Sta da mislim o jednom dzudzi, ne zelim ni da trosim tastaturu na tog seljaka.
Reklama je uzasna,dodji mi da promenim mrezu zbog te reklame. Mnogo me nervira.
[ DRAGON No1 @ 04.11.2007. 21:59 ] @
Imao sam priliku da pricam sa njim o tome.

Kaze: Ej, brate, ja sam sve to sam osmislio. Kakvi bre scenaristi i te fore, snimio sam sve reklame za jedan dan, a ovi jednu snimaju po nedelju dana...Samo udjem, brate, i gotovo, samo vrh, brate...



I tako pet minuta....taj razgovor mi je delovao bas kao reklame za MTS...