[ QuickTime @ 08.08.2007. 10:19 ] @
S dviju, neovisno jedna od druge, stranica downloadam cijenovnik u doc. formatu (wordu) i ne mogu ga otvoriti, traži mi pasword. Počinjem sumnjati da je u mom računalu greška? Kad ga "razvijem" dobijem ime dokumenta npr. Dilerski cijenovnik 02.08.2007.doc* Ovaj asteriks na kraju mi je čudan. Kliknem da ga otvorim i dobijem "prozorčić" s upitom za pasword ili točnije: Enter pasword for the encrypted file. Šta s ovim???
[ djalfirevic @ 08.08.2007. 20:04 ] @
Citat:
QuickTime: Šta s ovim???


Nazalost nista. Baci ga.
[ e wiZz @ 14.08.2007. 22:47 ] @
tako je :D
[ ventura @ 14.08.2007. 23:07 ] @
Imaš gomilu programčića koji skiraju ili otkrivaju šifre sa MS Office dokumenata... Proguglaj malo...
[ mrle 011 @ 15.08.2007. 12:06 ] @
Citat:
ventura: Imaš gomilu programčića koji skiraju ili otkrivaju šifre sa MS Office dokumenata... Proguglaj malo...


uz ogradu da ne znam kako je ovaj fajl zasticen, a pod pretpostavkom da je enkriptovan nekim "prostim" passwordom, napisah ovo cisto radi kurioziteta

za skeniranje i otkrivanje passworda na enkriptovanim fajlovima sa dobrim passwordom bi i za mnogo jake masine koje to rade hardware-ski, moglo da bude malo vremena jedan ljudski vek, na primer.
[ ventura @ 16.08.2007. 15:12 ] @
Ako se radi o dokumentu koji je enkriptovao sam office onda je to lako sa tim programčićima, ali ako se radi o office dokumentu koji je enkriptovan od strane nekog nezavisnog programa, jako teško do nemoguće...