[ AmiS @ 13.08.2007. 11:48 ] @
Dilema oko dve knjige za povcetnika totalnog sto se tice AUTOCAD-a

OSNOVNI AUTOCAD 2006 - George Omura
ili
OSNOVE AUTOCAD 2005 - David Frey
[ shadow88 @ 20.08.2009. 14:38 ] @
pozdrav. ako mene pitas, knjiga za savladavanje AutoCAD-a ti nije potrebna, ali ako vec insistiras na savetu, onda bolje pocni od starije verzije pa prelazi polako na novije, npr ja sam do sad doktorirao AutoCAD od verzije 2002 pa sve do verzije AC 2011 TN System koja jos nije ni izasla na trziste a vrlo je mocan softver i gazi sve poznate i postojece. dakle iz knjige tesko da ces savladati nesto osim ako to uporedo ne radis prakticno na racunaru a ako vec radis prakticno, onda ces lako savladati i bez knjige ako znas engleski i ako si radio u bilo kojem softveru za crtanje, konstruisanje ili dizajn. pozz
[ ptak 13. @ 10.09.2009. 19:16 ] @
Pocetnik si, pa mani se biblija i obimnih knjiga....moj ti je savet da krenes da radis sa nekim prirucnikom od 200 dinara koji se moze kupiti kod ulicnih prodavaca...kada Zto savladas, onda krenes da radis AutoCAD pomocu tutorijala sto video sto text, naravno radis i uporedo sa prirucnikom na kolenima...i za par godina mozes reci "ja znam AutoCAD" Ja CAD radim od 2005/06 godine i to sam startovao verzijom AutoCAD 2004 a sada sljakam u 2009-ci nisam probao 10ku...a vidim kolega hvali 11 pa cu sad snjim nesto popricati na PP
Ti kreni od prirucnika polako, pa o video i text tutorijala koji su mahom na ENG jeziku po netu a onda se odluci za usavrsavanje znanja nekom obimnijom knjigom koja obradjuje AutoCAD 3D i 2D pa tek onda neka biblija..i znaj da ako to zelis da ucis ceka de dosta godina dok postanes CAD GENIJE jer je CAD jako OBIMAN software !