[ Baluban_S @ 22.08.2007. 00:45 ] @
Kupio sam lepsoj polovini Nokiu N76. Tokom rada u razlicitim delovima aplikacija tel.se jednostavno zaglupi. Zaglavio se u unosu Kontakta, u pretrazivanju, prilikom prebacivanja podataka i slika na karticu, ukljucenju BlueTooth, u muzickom plejeru ... Jedino sto sam primetio je da se svaki put zaglavio na drugom mestu. Pomaze jedino vadjenje baterije , pokusaj palenja telefona, opet vadjenje baterije i sledece palenje tel.prodje normalno. Softwate na tel.je V.10.0.035 od 06.04.07. Primetio sam na sajtu Nokije da za taj tel.postoji V.20.0.041 ali ga nisam nadogradio jer tel. ima garanciju.
Da li je neko imao slican problem? Ima li neko ideju sta bi to moglo da pravi probleme i kako da se rese? Inace na tel.nisu instalirane nikakve aplikacije. Tek je u fazi prebacivanja slika, kontakta i sl. sa starog telefona.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 22.08.2007. 09:44 ] @
Kaže se paljenje, i na jekavici i na ekavici :) A nadogradnjom softvera nikako ne gubiš garanciju, jer radiš nešto što ti je omogućila sama Nokija. Pratiš uputstva koja ti daju pre instalacije (napunjena baterija do kraja, izvađena SIM kartica i šta sve ne). Uostalom, u prodavnici ne zapisuju koja je verzija softvera, ali ako želiš, možeš im odneti telefon na reklamaciju i zamoliti da ti bez nadoknade stave novu verziju softvera.
[ Baluban_S @ 02.09.2007. 22:24 ] @
Problem na kraju resen zamenom telefona u garantnom roku. Sada radi savrseno.