[ Alexsis @ 26.09.2007. 12:34 ] @
Moja masina je sledeca> msi k84 nf3 250gg
msi ati rx9600xt 128mb
amd sempron 2800+
kingston 512mb pc400 +xelotom 256mb
maxtor 120gb

Sve je pocelo kada sam pokusao da pokrenem bioshock na ovoj masini. Naravno ova graficka rx9600xt ne moze da podrzi ovu igricu zato sto igrica zahteva shader model 3.0 dok moja graficka podrzava 2.0. E sad video sam na internetu da postoji nacin da se igra pokrene na sm 2.0 ako se skine neki fajl sa http://bioshocksm2.blogspot.com/ i iskopira u game director. Ja sam sve to uradio i pokrenuo igricu. Za divno cudo mogo sam da vidim main menu od igre i uvodnu animaciju ali kad igra pocne sve strava i uzas! Texture su sve obojene u belo znaci igra radi mozes da se kreces "igras" ali sve je izmrljano i tako majao sam se ja 2-3 minuta i kad odjednom nesto cakne u kucistu i pojavi se plavi ekran na kome nista ne pise!!!

I ja naravno reko dobro ajde nece i ostavim ga ja, obrisem bioshock i daj cu igram nesto drugo i kad posle jedno 30min igranja bilo koje druge igre opet nesto cakne i ponovo se pojavi plavi ekran na kome nista ne pise. Kad sam poceo da psujem napsovao sam ih sve tamo na sajt sa koga sam skinuo patch i svud gde su mgli da se ostavaljaju komentari za ovaj ptach.

Evo sad mogu da radim normalno u widnows ali nemogu da igram igrice!

Sta mislite koja komponenta je tu zajebala stvar? {naravno formatirao sam komp i ubacio sve nove drajvere tako da neverujem da je softver}

I takodje sam primetio da mi tokom igranja neke bilo koje igre hard disk samo vuzdi kao kad radi ko zna sta sto ranije nije bio slucaj!
[ EArthquake @ 26.09.2007. 18:36 ] @
komsijo , gde nadje da ovo postavis u kriptografija i enkripcija ? :)