[ sasa74 @ 31.08.2003. 09:58 ] @
Potrebno vise PHP - MySql programera na teritoriji Leskovca.
Vise informacija na http://leskovac.port5.com
[ Dejan Topalovic @ 01.09.2003. 16:51 ] @
Cisto informativno sam pregledao sajt, pa cak i kliknuo na link za formular. Ispisalo mi je ovo:

Warning: Lost connection to MySQL server during query in ./db_mysql.php on line 97
Database error: pconnect(sql-01.portlandpremium.co.uk
MySQL Error: ()
Session halted.

Da li ce i buduci klijenti moci ocekivati ovakav rezultat? :)
[ sasa74 @ 01.09.2003. 17:37 ] @
Poshtovani,

ne bojte se za kvalitet. Software se radi za poznate ljude koji su zadovoljni njegovim kvalitetom.

Error koji ste ovde izneli je zapravo posledica razuzeca svih raspolozivih MySql konekcija preopterecenog free servera. Ovde se moze dati objasnjenje u citljivijem obliku ako se dese slicne stvari ali bi to verovatno bilo rasipanje vremena (zato postoji i ostavljeni e-mail). Ionako oglas nije za prodaju softvera.

E, da sam znao da cu se ovoliko pravdati ...
[ Dejan Topalovic @ 01.09.2003. 22:18 ] @
Eh, eh ...
Em free server, em pconnect za jedan jedini formular, a sve navodno kvalitetno.
Ne ide to bas tako...
[ sasa74 @ 02.09.2003. 05:51 ] @
Predomislio sam se!
Zahvaljujuci Dejanu uvideo sam koliko sam los programer, te sam odlucio da jos koju godinu provedem uceci programiranje pre nego nastavim sa radom.

Hvala Dejane sto si mi otvorio oci! Najbolji si!

P.S. Jesi li znao da ne serbiancafe imas zanimljive forume? Vode se zaista interesantne rasprave tamo...
[ Dejan Topalovic @ 02.09.2003. 16:59 ] @
Svojim komentarima nisam htio izazivati bijes tvog ega, nego ti ukazati na propuste u tvom radu. Cinizmom i ironijom samo jos vise skodis sebi i prezentovanju svojih usluga, a o PR-u pred potencijalnim saradnicima, musterijama i slicno, ne treba ni govoriti.
Sto se tice rasprava na serbiancafe forumima, moracu te razocarati, jer ne posjecujem taj sajt.
[ sasa74 @ 02.09.2003. 18:59 ] @
Dejane,
Iskreno zalim sto se ovo od oglasa pretvorilo u bezveznu raspravu.
Da, priznajem, uspeo si da me isprovociras jer si na osnovu jedne linije koda (za koju inace imam svoje razloge) podvukao oglas sa "neznalica".
I to posle Marka koji me je okarakterisao kao prevaranta.

Vrlo neukusno i bezpotrebno. Jedan malo dobronamerniji gospodin koji nije zeleo da istakne svoje znanje, a kome se desilo isto sto i Dejanu, obavestio me je o tome putem [ES] privatne poruke.

Ovo je samo pokusaj da okupim nekoliko sugradjana pored sebe kako bih sa njima podelio posao jer mi je dosadilo da radim sam.
Ako ponekad iskoristimo pconnect() umesto connect() - pa Boze moj, nasa stvar. Vazno je da se i dalje radi, a uoceni problemi ce se otkloniti.


Izvinjavam se svima zbog emitovanja lose energije.
[ markotasic @ 03.09.2003. 12:28 ] @
Iskoristio bih ovu priliku da se izvinim Sasi
Raspitao sam se za Sasu iz leskovca ('ovog') i dobio pozitivne rezultate. Doslo je do zabune, jer je u Leskovcu bila 'velika prevara leta 2002' sa agencijom Net. Decko je poceo da mlati pare, medjutim nije hteo da ih podeli sam vec sa nama, jos jednom Sasa izvini, srecno u pronalazenju partnera.

[ sasa74 @ 03.09.2003. 13:58 ] @
Marko,
Najlepse se zahvaljujem na reviziji tvoga misljenja. Ne ljutim se, znam kako ti je iz licnog iskustva. Mene su zavrnuli za platu. I to prvu kod njih i uz to zaradjenu (naplacen posao koji sam radio za njih).

Eto potvrde za poslovicu o losem glasu. Zelim ovde da istaknem i da je momak za to odgovoran covek koji je vodio segment programiranja i ujedno suvlasnik agencije. Ne zelim da ga imenujem.

Momci koji rade dizajn su u redu i za njih imam samo reci pohvale. Oni su profesionalci.