[ Nenosarajlija @ 01.10.2007. 09:33 ] @
Kako riješiti problem na Astri G 98 god.?
Desio mi se problem kada sam čistio automobil iznutra,izvadio sam sjedišta i otkopčao kablove. U međuvremenu sam pustio muziku da bi po završetku posla sve vratio nazad. Kada sam upalio automobil, lampica airbaga je ostala upaljena.Znam da se moze taj problem rijesiti u servisu,ali ja bih ipak volio da to licno uradim.U servisu su mi rekli da se to moze srediti programom.Molim za pomoć oko riješavanja ovog mog problema.
[ Majstor Duja @ 02.10.2007. 09:01 ] @
...skines instrument tablu i skines tj. odvrnes sijalicu od air baga zatim vratis instrument tablu i nece vise svetliti...jednostavno je!
[ yu1ny @ 02.10.2007. 09:27 ] @
:)

Nađi servis koji će da ti priključi dijagnostiku i da poništi to upozorenje.
[ Majstor Duja @ 02.10.2007. 15:44 ] @
Citat:
Nenosarajlija:Znam da se moze taj problem rijesiti u servisu,ali ja bih ipak volio da to licno uradim.



@yu1ny: :)
[ vladd @ 02.10.2007. 16:28 ] @
Pa ako bi volio, da li bi volio da das 400€, za bar piratsku verziju uredjaja, pa jos toliko za laptop, pa jedno par nedelja da se obucavas, pa da par meseci proucavas veze u kolima, gde su konektori, i na kraju "sam lepo uradis".

Pa nije ti savetovano, da ides u servis, zato sto je prosto, "neka zica" ili "kontakt", nego slolidno strucan posao sa skupom opremom, odes, platis 20-40€ i resis problem, znas na cemu si, erbeg moze glavu da ti sacuva..

Poz.
[ pimbe @ 02.10.2007. 16:45 ] @
Citat:
Majstor Duja: ...skines instrument tablu i skines tj. odvrnes sijalicu od air baga zatim vratis instrument tablu i nece vise svetliti...jednostavno je!

I nemoj da bacis sijalicu, mozda crkne neka druga...

A mozes i da mlatnes nekom torbom prednji branik, pa se nece upali nikad vise...

Idi bre u servis i regulisi to ko covek, nemo' da si stipsa . . .

[ jagzzy @ 15.10.2007. 23:06 ] @
druze ....imas ovde forum autodijagnostika....ako je samo greska onda se moze ugasiti programom tipa Opel tech 2 , opcom .opel scanner,visa i sl...naravno treba ti i interfejs...ja ti savetujem da odes u servis...i to manje kosta no sto mislis i sigurnije...
[ Billy_boy @ 16.10.2007. 20:40 ] @
Nekad zna upaliti i skidanje akumulatora na neko vrijeme, ali onda ti se resetira i kod od radia.