[ nmilosev @ 02.10.2007. 09:26 ] @
Pošto sam dobio PSP pre neki dan, sa jednom od najgorih verzija softvera 3.50, dosta sajtova sam prošao, i znam raznih stvari od daungrejda PSP-a, preko prebacivanje slike sa PSP-a na TV preko usb kabla, pa sve do kako da igrate PS1 igre na njemu. Tako da ako ste nedavno dobili PSP ne znate šta da radite sa njim, postavite mi pitanje...
[ Kasabian @ 09.10.2007. 17:07 ] @
ok mozda si presao dosta sajtova i znas...a jesi li ti to upotebio na svom psp-ju, koji firmware sad imas?
Milsim stvarno si hrabar ako si juce dobio PSP i sad sebe ovlashcujes "ja znam sve o PSP-ju samo pitajte u ovoj temi"

a ovo za "slika sa PSP-ja na TV je N E M O G U C E preko USB kabla sa obicnim odnosno fat PSP-jem.
ovaj novi PSP Silm podrzava tu opciju i ima TV out ali ovaj star NE a ja ne verujem da ti imas SLim jer se jos ne prodaje u Srbiji...

a i posto sve znas ajde mi (nama) molim te objasni kako se ps1 igrica stavlja na PSP 3.52-4 m33
[ nmilosev @ 10.10.2007. 12:47 ] @
Polako, nemoj da flameuješ ja nisam rekao da sve znam, pošto je to jel't nemoguće :)! Drugo, ne želim da ikoga ubeđujem da znam bolje od bilo koga, samo sam želeo da pomognem početnicima (!).
Kao što vidiš u mom potpisu ti lepo piše koje sam firmware-ove prošao, a trenutno sam na 3.52 m33-4 na koji sam prešao direktno sa 1.50 preko kxploit patchera.
U vezi PSP-a na TV-u, da, mislio sam na TV, a to ide ovako preko irShell-a ili RemoteJoy-a (zavisi da li si na m33 ili na OE) đalješ sliku na PC, a sa PC-a preko TV izlaza (koji danas ima većina grafičkih kartica) ide na TV. Na PSP slimu, kao što si rekao može direktno na TV. Pošto vidim da si neobavešten, potraži malo po guglu ko je PS partner za Srbiju. PSP Slim se prodaje u Srbiji ako te zanima gde možeš mi se obratiti na PP.
Što se tiče PS1 igara na PSP-u potraži na guglu program se zove IceTea ja ga koristim. A imaš i ovde tutorial.

Pozdrav.
[ Kasabian @ 10.10.2007. 14:38 ] @
Napisao si PSP na TV preko USB kabla a ne PSP preko kompjutera pa na TV sto nije isto...Za igranje PS1 igara na PSP nije porteban nikakav program jer sam firmware 3.52 m33-4 moze da cita PSX igrice
[ nmilosev @ 10.10.2007. 15:34 ] @
Da znam, ali da bi ga mogao igrati moraš ga prvo pretvoriti u eboot.pbp.
[ Kasabian @ 10.10.2007. 19:00 ] @
ok pozdrav
[ herkulesbl @ 13.10.2007. 23:32 ] @
pozdrav,
kupio sam psp koji je dosao sa 3.71 softwerom,kako i na koji nacin da pokrnem piratske igre koje se mogu naci na netu, tj. preko Bit Torrenta.Kada kopiram takav file u folder game i kada pokusam da ga pokrenem pokaze mi poruku korupted file!?

Moje znanje je ograniceno sto se tice psp pa molim te da mi odgovoris sto prostije ako je to moguce!!!

Unaprijed Hvala


Pozdrav iz Las Vegasa

[ nmilosev @ 14.10.2007. 21:04 ] @
OK, pokušaću da ti odgovorim najjednostavnije. Da bi igrao igre na koje možeš naći na internetu (a to ne treba da radiš zato što ako ti se sviđa igra, treba da je kupiš i na taj način pomogneš proizvođaču da naprivi noviju i još bolju igru) treba ti specijalna verzija softvera za PSP koja se naziva kastm firmver (custom firmware, CFW, instalacija tog softvera nije po zakonu). Treba ti jer naravno Sony kao velika kompanija ne može da ti dozvoli da igraš igre koje nisi kupio. Zato su napravali niz zaštitnih rešenja koja se mogu razbiti. To što imaš 3.71 nisu dobre vesti. Dobre vesti su da pošto živiš u Las Vegasu tu ima puno ljudi koji će znati da ti pomognu. Da bi ti instalirao, tako da kažem kastm firmver treba ti još neki čovek dobre volje koji na svom PSP-u već ima kastm firmver tj. može da igra iigre koje nije kupio(a trebalo je).. On treba da ti napravi takozvanu Pandorinu bateriju kojom možeš da svoj PSP prevariš i da mu instaliraš kastm firmver na kom možeš da igraš te igre. Treba ti taj čovek dobre volje pošto da bi napravio Pandorinu bateriju moraš već imati kastm firmver PSP.

Ako si apsolutni početnik a želiš kastm firmver, najbolje rešenje ti je da se raspitaš ko to radi tu u Las Vegasu kod nekog lokalnog prodavca itd.

Ovde imaš snimke kako izgleda proces : http://youtube.com/watch?v=03k_QALv30c i
http://youtube.com/watch?v=mPfTE0Oo8bI






[Ovu poruku je menjao nmilosev dana 27.10.2007. u 23:59 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.10.2007. 20:13 ] @
Custom je "kastm", osim ako se iz nekih drugih razloga ne čita "kjustm" :)
Lepa tema. Topovaću je.
[ nmilosev @ 16.10.2007. 22:01 ] @
Bem li ga ja ga oduvek čitam kjustam.

Evo proverio sam u Text to Speech i Microsoft Anna kaže kastam

Fala na ispravci .

Ja govorim kjustom jezikom
[ mika_vk @ 17.10.2007. 20:26 ] @
Ajd da ne pokrecem novi top, date pitam...

Mladji brat je dobio psp od tetke, uglavnom, skuzio sam da je soft na njemu 3.50. Skuzio sam i da mi treba neka orginal igrica da bi spustio verziju softwarea, pa da bi onda kasnije mogao dizati na neke verzije.... E tu vas gubim... Njemu bi skinio te igrice sa interneta i stavio mu na karticu (2GB) al jos me zanima na koju verziju sortwarea da dignem PSP???U biti sta ce biti najlakse? Dali mogu bilo koju igricu da skinem sa torenata i da ona onda radi? ili? ili svaka igrica zahtjeva odredjenu verziju softwarea samo za sebe?
Ovo pitam vamo da nemora bas da cesljam forum, jer nisam bas previse sa vremenom kad dodjem sa posla, a ovaj me svako vece udavi kad cu da mu to napravim, pa da ga skinem vise sa ku.ca :)))

Fala
[ nmilosev @ 18.10.2007. 09:19 ] @
Prvo, igrica se zove Lumines. Sa njom spuštaš softver, što je ilegalno, kao što si rekao, na verziju 1.50. Posle toga najbolji izbor ti je 3.52M33-4. Na njemu radi 99,9% igara koje kupuješ kao i PS1 igre koje sa original cd-a koji poseduješ tranformišeš, takoreći u igre za PSP. Pored ove dve pogodnosti tu su i lepe teme, fini fontovi itd. Ako ne možeš da nađeš Lumines obrati mi se na PP.

[Ovu poruku je menjao nmilosev dana 27.10.2007. u 23:56 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao nmilosev dana 27.10.2007. u 23:59 GMT+1]
[ herkulesbl @ 18.10.2007. 22:58 ] @
Pozdrav,evo sad tek vidjeh vase poruke!!!
Druze u Vegasu nama lokalnih prodavaca,ovdje su lokalni prodavci ValMart,Circuit City,Best Buy itd
Ako je to jedini nacin onda mi preostaje da ga polupam cekicem ili da cekam dok se neko pametan ne poigra sa tim softverom.
Jel mogu je da koristim tu igru Lumines i gdje mogu da je kupim ako je odgovor da!?

Pozdrav
[ nmilosev @ 19.10.2007. 20:41 ] @
Ne, ne možeš da koristiš Lumines to možeš samo na 3.50. Nemoj da ga lupaš čekićem to nije zdravo :), već pokušaj nešto drugo. Naprimer kupi tu neke oglase i traži PSP. Možda nađeš da neko daungrejduje PSP (ima i toga po oglasima) ili nađeš nekog ko prodaje npr 1.50 PSP. Pozoveš ga kao pitaš za cenu vamo tamo a onda pitaš da li zna nekog ko radi daungrejd. Pošto se 1.50 PSP-i više ne prodaju taj koji ga prodaje ili ima jako star PSP ili ga je daungrejdovao.
Drugo rešenje ti je da lepo zapakuješ psp i pravac u (kantu :D, šalim se) prodavnicu gde si ga kupio, vamo-tamo ne sviđa ti se BLABLA vratiš ga i uzmeš novce nazad. Onda odeš u neku manju prodavnicu da ponovo kupiš PSP ALI paziš na ovo :

A = 1.5
B = 1.51
C = 1.52
D = 1.52
E = 1.52
F = 2.0
G = 2.01
H = 2.50
I = 2.60
J = 2.70
K = 2.71
L = 2.81 (verzije) za ostale se ne znaju slova. U svakom slučaju traži nešto od ovog ili pitaj prodavca koja je verzija firmvera na PSP-u. SVE ISPOD 3.50 SE MOŽE LAKO REŠITI. Ako nabaviš PSP sa verzijom softvera od 3.10-3.50 onda možeš koristiti Lumines kao što rekoh gore. Ako nabaviš 2.80 ili niže onda ti čak ni ne treba igra. Ako nabaviš 3.03 treba ti nepečovana verzija GTA : Liberty City Stories.



Takođe pogledaj ovo : http://forums.noobz.eu/downgra...wngrade-a-psp-using-pandora/0/ - To su ljudi iz celog sveta koji rade daungrejd. Nemam vremena da gledam pogledaj da nema neko iz Las Vegasa ili nekog u blizini..
[ playstation portable @ 04.11.2007. 17:54 ] @
ja imam psp softver 1.50 i igram piratske igrice,da li ja smem da updatujem na neki veci,da li bi mogao i dalje da igram piratske igrice,posto sam platio da mi spuste softver na 1.50 sa 2.71,i da mi stave programe za pokretanje igrica,pa DA LI SMEM TO DA URADIM,KOJI JE SOFTVER NAJBOLJI,I AKO SMEM KAKO DA UPDATUJEM?
[ nmilosev @ 04.11.2007. 20:03 ] @
Pazi samo da ne apdejtuješ na Sonijev oficijalni firmver. Možeš na bilo koji kastm firmver (3.40OE-A, 3.52M33....). Ako bi ubacio noviji softver onda ne bi morao da koristiš DevHook ili šta već koristiš već bi mogao igre da pokrećeš iz menija. A možeš i da staviš pozadinu, teme itd.
[ Solunac @ 05.11.2007. 14:40 ] @
Pozdrav svima!
Ajd sad da pitam ovo posto mozda nije bas objasnjeno kako treba u par odgovora.
Ja posjedujem PSP verzija softwera je 2.80.
Ne znam koja je MB tj ploca jer ne vidim na istoj oznake na mjestu gdje se nalaze vec se jedva naziru oznake jedini nacin je da otvorim psp, a to ne zelim.
Znaci zelim da uradim downgrade ovog uredjaja na neku od tih custom verzija za psp.
Pitanje znaci ide ovako posto si naveo da za verziju 2.80 nije potrebna originalna igra, onda sta mi je potrebno da bih to uradio znaci downgrade na neki od tih firmware-a 1.50 ili sta vec nisam laik dobro poznajem te stvari ali da bih to uradio treba da znam tacnu proceduru kao i software koji je potreban (po principu tri puta mjeri jednom sjeci).
Imam dosta originalnih igrica ali mi je potrebno zbog mog malisana da igra neke od djecijih naslova a ne ove brutalne igre sto posjedujem.

Hvala

Ups da ne zaboravim cuo sam da postoji firmware za koji kad se instalira nije potreban cd da bi se igrale igre ako me razumete treba mi zbog duzeg trajanja baterije u toku igre i dali taj firmware moze da ide na verziju 2.80
[ playstation portable @ 05.11.2007. 16:26 ] @
kao mogu da apdejtujem na neki od kastm firmvera,treba mi procedura,i koji je najbolji?Da se ne bih zeznuo apdejtovo na oficijelni firmver
[ nmilosev @ 05.11.2007. 16:44 ] @
Citat:
playstation portable: kao mogu da apdejtujem na neki od kastm firmvera,treba mi procedura,i koji je najbolji?Da se ne bih zeznuo apdejtovo na oficijelni firmver


Samo traži na Google npr. 3.52M33 easy installer. Po meni je najpouzdaniji sajt www.psp-hacks.com ...
Citat:
Solunac: Pozdrav svima!
Ajd sad da pitam ovo posto mozda nije bas objasnjeno kako treba u par odgovora.
Ja posjedujem PSP verzija softwera je 2.80.
Ne znam koja je MB tj ploca jer ne vidim na istoj oznake na mjestu gdje se nalaze vec se jedva naziru oznake jedini nacin je da otvorim psp, a to ne zelim.
Znaci zelim da uradim downgrade ovog uredjaja na neku od tih custom verzija za psp.
Pitanje znaci ide ovako posto si naveo da za verziju 2.80 nije potrebna originalna igra, onda sta mi je potrebno da bih to uradio znaci downgrade na neki od tih firmware-a 1.50 ili sta vec nisam laik dobro poznajem te stvari ali da bih to uradio treba da znam tacnu proceduru kao i software koji je potreban (po principu tri puta mjeri jednom sjeci).
Imam dosta originalnih igrica ali mi je potrebno zbog mog malisana da igra neke od djecijih naslova a ne ove brutalne igre sto posjedujem.

Hvala

Ups da ne zaboravim cuo sam da postoji firmware za koji kad se instalira nije potreban cd da bi se igrale igre ako me razumete treba mi zbog duzeg trajanja baterije u toku igre i dali taj firmware moze da ide na verziju 2.80


Poslao sam ti PP.
[ playstation portable @ 06.11.2007. 13:03 ] @
bi sam na psp-hacks i nasao sam 3.52 M33-4 i 3.52 M33-3 ja sam skinuo ovaj prvi jer mislim da je noviji hvala za sajt
[ nmilosev @ 06.11.2007. 13:19 ] @
Da jeste noviji ali da bi instalirao M33-4 moraš prvo ubaciti 3.52M33
[ Solunac @ 06.11.2007. 19:32 ] @
Hvala drug ali kad sam pogledao malo bolje svoj PSP on ima software ver. 2.81 .
Moja greska izvini, e sad dali je moguce uraditi downgrade sa tom verzijom (2.81) BEZ NEKOG ORIGINALNOG CD.
Mada imam GTA Vice City Stories, on ne odgovara za taj downgrade a ako je potrebno nabaviti cu i Liberty City za koji dan.
E sada ne znam koji je model te ploce vidim da se govori u onom clanku o ploci TA-82
Ja sto sam uspio na ploci da procitam mada jedva posto se bas ne vidi najbolje ako se ne varam " IC6001"
To sam uspio da procitam na vrhu ispod mehanizma pri otvaranju UMD.
Ili ako mi moze neko da objasni gdje se nalazi model ploce.

Hvala
[ skydiveblaster @ 10.11.2007. 00:42 ] @
Zanima me da li igre sa psp-a mogu da se pokrenu na ps2?
Unapred hvala na odgovoru.
[ nmilosev @ 10.11.2007. 10:13 ] @
Koliko ja znam ne može.

Pozdrav.
[ trebamiodgovor @ 16.11.2007. 17:47 ] @
imam psp verzija 3.50 i nikako ne mogu da shvatiom kako mogu da ga podesim za igranje piratskih igrica i sta mi je sve potrebno za to. Ne razumem se mnogo u ove stvari i ako mozes pojasni mi ovo sto lakse mozes. Ocekujem brz odgovor
[ trebamiodgovor @ 16.11.2007. 17:51 ] @
i jos nesto. Kakva je razlika izmedju verzija 1.50 i 3.52m33 i koja je po tvom misljenju bolja. ocekujem brz odgovor
[ nmilosev @ 16.11.2007. 19:28 ] @
Da bi daungrejdovao 3.50 treba ti igra Lumines a tutoriala na internetu imaš 100 tutoriala. Razlika između 1.50 i 3.52M33 je u tome što u 3.52 možeš da postaviš pozadinu i neke teme a i treba ti zbog toga što možeš da igraš novije igre...
Bolji ti je 3.52m33
Pozdrav.
[ trebamiodgovor @ 17.11.2007. 19:46 ] @
Hvala za prethodni odgovor nego me interesuje jos nesto. Da li mogu odmah da prebacim verziju softvera sa 3.50 na 3.52m33 ili prvo moram na 1.50 pa tek onda na 3.52m33. I koja je razlika izmedju verzija 3.52m33-3 i 3.52m33-4?
[ nmilosev @ 17.11.2007. 23:18 ] @
Moraš prvo na 1.50 pa onda na 3.52m33. Razlika između -3 i -4 je mala neki bagovi su ispravljeni i ako se ne varam u -4 je dodata podrška za UMD video.
[ trebamiodgovor @ 18.11.2007. 10:29 ] @
Ako ti nije teško, pošalji mi neke linkove sa kojih mogu da skinem sce što mi je potrebno. Ako ne možeš da mi postaviš direktno na forum, pošalji mi na PP.
[ fica89 @ 25.11.2007. 00:08 ] @
Jel moze neko da mi kaze gde ima u beogradu da se kupi pandora baterija i da li znate nekoga ko bi mi ubgrajdovao firmware???Platio bi.
[ IvanDJ @ 25.11.2007. 01:06 ] @
Reci Fico koja ti je verzija PSP-a pa da resavamo to.
[ fica89 @ 25.11.2007. 01:24 ] @
PSP slim ako si na to mislio.
[ IvanDJ @ 25.11.2007. 16:32 ] @
Ne,mislio sam na verziju firmware-a1
[ fica89 @ 25.11.2007. 16:51 ] @
Treba da ga kupim za nekih dvadesetak dana pa sam hteo da se raspitam,jel znas koja je verzija je najbolja za kupovinu???
[ IvanDJ @ 25.11.2007. 23:46 ] @
Najbolja je 1.50,ali nju ces tesko naci.Moze sve da se uradi,pisi kad pazaris.
[ fica89 @ 27.11.2007. 21:41 ] @
Imam jedno pitanje.Da li mogu sve verzije da se spuste na 1.50???
[ nmilosev @ 28.11.2007. 08:03 ] @
Uz Pandorinu bateriju, da...
[ DDjoleE @ 30.12.2007. 14:19 ] @
PozZ!!!Nov sam na forumu pa bi se prvo predstavio.Zovem se Djordje pre 10. dana sam kupio PSP Slim sa verzijom 3.60 Nemogu da stavljam teme.Mozes li da mi objasnis kako da napravim pandorinu bateriju.I kako da ubacim neku bolju verziju preporuci koja je najbolja.Imam druga koji ima stariji PSP i pandorinu bateriju ako to nesto pomaze!!!
[ trebamiodgovor @ 02.01.2008. 13:28 ] @
Imam PSP sa verzijom 3.52.Imao sam verziju 3.50 i onda sam uzeo FIFU 08 i morao sam da ga uptade-ujem na 3.52. Da li mogu direktno da ga udate-ujem na 3.52m33? Ako ne mogu direkt mogu li sa 3.52 na 1.50 pa onda na 3.52m33 ili moram prvo na 3.50 pa sa nje na 1.50 pa na 3.52m33?
PS: Imam debeli PSP (ne ovaj novi lite). Da li na njega mogu da stavim teme i da probam sam da ih napravim i kako to da izvedem?
Ocekujem brz odgovor
[ trebamiodgovor @ 02.01.2008. 15:53 ] @
Jos nesto. Da li je daungrejd (downgrade) i dekotiranje PSP-a isto i da li si cuo sta moze de bude dekodiranje PSP-a?
Da li mogu da downgrade-ujem PSP bez Luminesa jer ne mogu nigde da ga nadjem u Beogradu? I ako moze, kako se to radi?
Pozdrav svima i ocekujem brz odgovor
[ trebamiodgovor @ 02.01.2008. 15:58 ] @
I jos nesto, da li znas kako da prebacim prevod nekog filma na PSP. Sta mi sve treba da bi to uradio?
[ nmilosev @ 04.01.2008. 11:00 ] @
Žestoko si se usosio time što si updateovao na 3.52. Verzija 3.52 nije baš zgodna za daungrejd tj. treba ti Pandorina Baterija.
Da bi updateovao na 352m33 moraš prvo daungrejdovati na 1.50. Stvarno ne znam ko to radi u BG-u, a uputstvo za postavljanje titlova na filmove imaš čini mi se na Emulation Galaxy.
[ trebamiodgovor @ 04.01.2008. 17:50 ] @
A da li nekako mogu da resetujem psp i da se on nekako sam vrati na verziju 3.50? Nju sam imao kad sam kupio PSP. Da li mogu da probam da ga downgrade-ujem sa ove verzije na nacin kao da radim downgrade za verziju 3.50? Mogu li sa 3.52 direktno na 3.52m33? Da li mogu da pravim teme za ovu verziju i kako? Sta mislis o verziji 3.71m33 i da li je ona za obican PSP ili i za PSP Slim i da li mogu bar na nju da se prebacim bez pandore?
PS: Hvala za sajt

[Ovu poruku je menjao trebamiodgovor dana 07.01.2008. u 19:46 GMT+1]
[ playstation portable @ 12.01.2008. 18:21 ] @
sve znam,al ne znam sta je pandorina baterija?
[ nmilosev @ 13.01.2008. 12:33 ] @
http://www.noobz.eu/joomla/news/pandoras-battery.html - Koristi se tako što se već na HEN (Homebrew enabled) PSP-u modifikuje Sonijev broj baterije (ne znam kako se zove) tako da baterija prelazi u servisni mod, a onda se uz pomoć specijalnog programa sa memorijske pristupa u servisni mod samog uređaja. Odatle možete direktno ubaciti firmver koji hoćete ili čak unbrikovati brikovan uređaj - Uređaj kom je poremećen softver prilikom daungrejda/apgrejda.

Pozdrav.
[ trebamiodgovor @ 13.01.2008. 21:52 ] @
Jer mi moze nesto pomoci ovaj sajt www.Dark-AleX.org? Stvarno ne znam sta da trazim na njemu sto bi moglo da mi pomogne. Da li mogu nekako da resetujem PSP i sta tacno znaci rec UNBRICK?

[Ovu poruku je menjao trebamiodgovor dana 14.01.2008. u 18:12 GMT+1]
[ nmilosev @ 14.01.2008. 19:52 ] @
Sajt je OK, uglavnom sve CFW-ovi + neke stvarčice koje mogu pomoći. Inače za one koji ne znaju Dark_AleX je napravio (ili radio na projektu sa Noobz) sve M33 firmverove, OE firmverove, Pandoras Battery, +mnogo stvari; on je najbolji CFW developer 90% korisnika koristi njegove CFW. Unbrick znači ovako : apdejtovao si softver, instalirao neki plugin, igrao neku Homebrew igru i nešto ti crkne i uređaj se ugasi. Kad pokušaš da ga upališ on se upali i hardverski je ispravan ali imaš samo crn ekran i ništa se ne dešava. Tada koristiš Pandorinu Bateriju i vraćaš PSP iz mrtvih. (do pre 6 meseci takvi uređaji su se prodavali u delovima, kad se pojavila Pandorina Baterija mnogo ljudi je kupovalo PSP-e brickovane za 20-30 evra a onda ih vraćalo Pandorinom baterijom ).
[ trebamiodgovor @ 15.01.2008. 12:25 ] @
Hvala za odgovor. Da li znas da li PSP moze da se resetuje i vrati na prvu verziju tj. na 3.50 i da li mogu da koristim downgrader za verziju 3.50 na verziji 3.52 i da mi PSP normalno radi kao da sam radio downgrade sa verzije 3.50?

[Ovu poruku je menjao trebamiodgovor dana 15.01.2008. u 14:35 GMT+1]
[ nmilosev @ 15.01.2008. 18:38 ] @
Ako si već apdejtovao na 3.52 sad je kasno. 3.52 možeš da daungrejduješ samo sa Pandoras B.
[ trebamiodgovor @ 16.01.2008. 16:36 ] @
Vec sam na verziji 3.52. Hvala u svakom slucaju!
[ doctorr @ 30.01.2008. 18:20 ] @
zan li neko dje mogu u BG kupiti ili napraviti pandorinu bateriju
[ sinQe @ 03.02.2008. 01:45 ] @
Da li mogu PDF fajlovi da se koriste na PSP?
[ nmilosev @ 03.02.2008. 17:51 ] @
Može ako imaš Homebrew enabled PSP : http://www.psp-hacks.com/file/223
Pozdrav.
[ Chevu1990 @ 04.02.2008. 19:05 ] @
Ovako,
Unapred da se izvinim vama profesionalcima ali imam problema sa svojim PSP slim&lite. Naime kupio sam ga skoro i nikako ne mogu da napravim pandora's battery i instaliram neki m33 firmware ili slicno kako bi pokrenuo mnostvo igara koje sam skinuo s neta . Pa posto sam video da se razumete u psp pomagajte. Uzgred pokusao sam da uradim pomocu nekih programa sa psphacks sajta. Imam 3.60 verziju oficijanog softwera. Imam memorisku od 2gb i samo jednu bateriju.
Sta da radim!!!!!!!?????
[ nmilosev @ 04.02.2008. 20:29 ] @
Kupi bateriju za "debeli" PSP i prati ovaj tutorial : http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/showthread.php?t=77449
[ Chevu1990 @ 05.02.2008. 21:30 ] @
Prvo da zahvalim na linku sve lepo objasnjava ali sam naisao na jos jedan problem u Bg nigde ne mogu da nadjem bateriju da kupim pa ako iko slucajno zna gde u BG ima reci pa da otrcim da kupim jer u Beosoftu i u radnji gde sam kupio nema . Znam da ima u Novom Sadu ali necu ici skoro a igraju mi se te igre .cso, .iso...
Unapred Hvala!!!
[ Vasilije007 @ 22.03.2008. 20:12 ] @
Najprije da pozdravim sve clanove ovog foruma.
Htio bih da Vas pitam da li za PSP postoji prikljucak sa kojim se moze gledati TV bez interneta.
Cuo sam da se prikljucuje preko USB na PSP i da se gledaju kanali kao na TV-u.
Unaprijed Zahvalan!!!
[ nmilosev @ 23.03.2008. 10:42 ] @
Pravo da ti kažem za ovo još nisam čuo. U svakom slučaju teorijski bi trebalo da imaš TV karticu u PC da bi mogao da signal preusmeriš na PSP. A zašto bi neko želeo da gleda TV na PSP ako već ima TV kartu u PC-ju.

Edit : Čitam tvoju poruku sad ponovo i shvatio sam da ti ne želiš da koristiš PC već da postoji uređaj koji zakačiš na PSP i gledaš TV. Nisam siguran ali pogledaj na PSPMOD.com ako neko zna oni znaju.
[ Vasilije007 @ 24.03.2008. 13:39 ] @
Da mislio sam na uređaj koji zakačiš na PSP,ali nema veze jer imam drugi problem.
Kada zelim da se konektujem na internet izbacujemi sledecu gresku:
A connection error has occurred.
A connection to access point could not be established.
Chek the security settings for the network and try again.
Napominjem da ovaj provajder ne podrzava nikakav WEP cod,jer u polju security pise None
Takodje kod tog provajdera imam Wireless internet,i kada prepisem ip adresu,dns,default router(mada ne znam sta da upisem u polju secundary dns,PPPoE,i proxy server)sa kompijutera ni tada nece
Kao na primjer ovo http://www.youtube.com/watch?v=zue_aN3HNiE
Molio bih sve da mi pomognu na koji nacin treba da podesim PSP a na koji komp.


[Ovu poruku je menjao nmilosev dana 25.03.2008. u 08:49 GMT+1]
[ Vasilije007 @ 28.03.2008. 13:37 ] @
Da li je istina da postoji čip koji se ugradjuje u PSP slim koji moze da instalira bilo koji fimware bez ikakve pandorine baterije i magic memory stick-a?
[ n0g00d @ 01.04.2008. 00:03 ] @
Da li neko u Beogradu ima "pandora bateriju" te je spreman da mi pomogne da oporavim psp (debeli)
Flesovao sam ga na "3.52 dark alex" te je crko. Sad samo svetli zelena lampica za nekih 15 sekundi a monitor se ne pali.
Ne radi ni Recovery.
ako neko ima savet ili je spreman da mi pomogne nek se javi.

Hvala.
[ alioni @ 04.04.2008. 12:26 ] @
ona je za psp slim&lite ja ga koristim ,,,
[ stefan911 @ 07.04.2008. 21:52 ] @
ljudi pomagajte.!! kupio sam psp i ne mogu da ubacim igre u njega skidam sa neta i ubacim u psp i on mi pokaze da nema igrica(doslo mi da ga razbijem)Cuo sam da treba neki program da se ubaci?pa ako moze da mi kazete gde mogu da ga skinem i kako da ga ubacim?Imam verziju 2.01!!!!!hvala unapred!
[ n0g00d @ 08.04.2008. 11:51 ] @
ajde da se dogovorimo!

ja cu da ti vratim firmware na verziju 1.5 kojom mozes da ucitavas igrice sa memory sticka. Meni treba zato usluga da iskoristimo tvoj psp da bi moju bateriju pretvorili u "pandora battery". ajde javi se na private mesige i ostavi tel. pa cemo da se dogovorimo
[ stefan911 @ 08.04.2008. 16:38 ] @
nemogu da ti se javim na private zato sto nisam registrovan clan sedam dana.Kazi mi odakle si pa da se nadjemo pa da to uradimo!ili kazi mesto gde da se nadjemo?
[ n0g00d @ 08.04.2008. 16:58 ] @
Posalji mi telefon na spam adersu [email protected]
kontrolisacu sve poruke u sledeca dva dana

stavi PSP u naslov

cujemo se :)
[ stefan911 @ 08.04.2008. 17:33 ] @
ok!!!ako imas msn evo ti moja msn adresa lakse je za komunikaciju [email protected]?cujemo se uskoro
[ alioni @ 14.04.2008. 12:47 ] @
hej ljudi znam kako napravit pandoru sa samo 3 koraka pa ko hoce da zna kako nek pošalje pitanje na ovaj mail [email protected]
[ alioni @ 15.04.2008. 19:01 ] @
ako želite možete mi poštom poslati baterije pa ko hoće nek javi na mail [email protected]
[ Miki-P @ 19.04.2008. 17:49 ] @
Da li mozda znash jel je u USA josh uvek moguce naci psp 1000/2000 sa firmwareom 2.80 ili se sad svi proizvode sa novijim firmwareom koji je nemoguce downgradeovati bez pandorine baterije???

Da li ako imam npr. verziju custom firmwarea 3.90 m33 i izadje neka nova i zelimo da updatujemo firmware, da li je potrebno spushtati ga ponovo na 1.5 pa onda na tu neku noviju ili je moguce odmah instalirati tu noviju preko vec postojece 3.90 m33???

I josh jedno pitanje, koja je trenutno najbolja verzija homebrew firmwera???

HVALA UNAPRED!

[Ovu poruku je menjao Miki-P dana 19.04.2008. u 20:24 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Miki-P dana 19.04.2008. u 20:36 GMT+1]
[ playstation portable @ 11.06.2008. 10:19 ] @
ne znam dal sam vec pitao ali ja imam firmver 1.50 i igram igrice preko emulatoranpr:devhook umd emulator i tako ti
Sad hteo sam da stavim neki custom firmware. sa psp hacks sam skinuo 3.52 m33-3 i 3.52 m33-4. Sad ne znam kako da ih instaliram? Ako moze pomoc hvala unapred
[ nmilosev @ 12.06.2008. 10:30 ] @
Skini prvo 3.52 M33. U njemu imaš uputstvo za instalaciju.
[ playstation portable @ 12.06.2008. 10:53 ] @
jel moze nesto gadno da se zezne ako ne uspem?
[ Miki-P @ 12.06.2008. 11:02 ] @
Mada me konkretno interesuje verzija 3.90 M33-2. Da li sve radi regularno na njoj??? Ima li mozda neka bolja?

Hvala unapred

[Ovu poruku je menjao Miki-P dana 12.06.2008. u 14:44 GMT+1]
[ playstation portable @ 14.06.2008. 23:18 ] @
imao sam softver 1.50 pa sam ga apdejtovo na 3.52 m33)
jel sad ako hocu da instaliram dodatak m33-4 moram redom da instaliram -1,-2,-3,-4?
[ nmilosev @ 16.06.2008. 12:39 ] @
Možeš direktno na -4.
[ playstation portable @ 16.06.2008. 14:07 ] @
i jos jedno pitanje - jel mogu sa 3.52 m33 odmah da apdejtujem na 3.80 m33 ili 3.90 m33?da li za to treba pandorina baterija(mislim da ne treba ali da proverim)?

[Ovu poruku je menjao playstation portable dana 16.06.2008. u 15:17 GMT+1]
[ predrag78 @ 19.06.2008. 20:22 ] @
Citat:
playstation portable: i jos jedno pitanje - jel mogu sa 3.52 m33 odmah da apdejtujem na 3.80 m33 ili 3.90 m33?da li za to treba pandorina baterija(mislim da ne treba ali da proverim)?

[Ovu poruku je menjao playstation portable dana 16.06.2008. u 15:17 GMT+1]


ne treba.
[ urosh89 @ 04.07.2008. 19:11 ] @
treba mi pomoc.

kupio sam psp slim sa firmwareom 3.95 i hteo bih da ga hackujem ili da ga downgradeujem. i gde ima da se kupi ta pandorina baterija u bg-u?

hvala.
[ vladimirnb @ 08.08.2008. 22:35 ] @
e, ja imam PSP SLIM original OFW 3.95, ja bih da pokrecem igrice koje se mogu naci i skinuti sa neta, da li ima neko ko moze da mi to odradi pa da mu platim.

Imam 2 GB memorisku, samo mi fali ta P*ndorina Baterija.
[ playstation portable @ 21.09.2008. 16:21 ] @
Ovako , mom drugu PSP se pokvario , ne znam ni ja kako, ali sad kad ga upalim samo svetli zelena lampica, a na ekranu se nista ne desava.
KAKO MOZE DA SE POPRAVI? MOLIM VAS HITNO JE
[ n0g00d @ 22.09.2008. 14:42 ] @
imam pandorinu bateriju
javi se na 064/1889355
[ playstation portable @ 24.09.2008. 18:22 ] @
jel moze neko da mi napise naa srpskom kako se pravi pandorina baterija, i kako da povratim psp iz mrtvih preko nje?
[ playstation portable @ 24.09.2008. 19:54 ] @
ovako prvo da se izvinim zbog dva ista posta, e sad mislim da sam napravio pandora bateriju, ako samo treba da se skine onaj cip. To sam uradio. E sad kako da povratim psp i da mu stavim softver jer ne radi?
[ mzm @ 11.10.2008. 20:44 ] @
Pozdrav. Dobio sam PSP sa FW 3.90 od brata iz USA. Mogu li sa igrom Lumines da ga flash-ujem na FW 1.5 ili moram sa pandora baterijom?
Ako mora sa baterijom, da li ima neko iz okoline Trstenika pandora bateriju da mi pozajmi?

[Ovu poruku je menjao mzm dana 12.10.2008. u 00:33 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mzm dana 12.10.2008. u 00:33 GMT+1]
[ mikism @ 12.10.2008. 12:34 ] @
evo mog problema....
imam psp 1,verzija 3.52 M33-4
i sve mi je extra bilo dok sam koristio na 1gb kako sam ga i kupio,igrao igre,skoro sve sto sam nasao na netu,muzika,slike....sad sam uzeo novu karticu od 8gb i nece da funkcionise isto...samo sam je formatirao i probao kao tamo da ubacim npr slike i muziku i samo pise corrupted data,a sto se tice igara hoce poneku,npr sad sam uspeo pes 08 i virtual tennis,ali ostale nece,ili ubacim,kao prekopira i jednostavno ih nema ili je samo sivo polje,nece da prihvati...pomagajte,2 dana se zezam sa tim...da li je potrebno nesto uraditi sa karticom?usput da pitam jel zna neko gde moze da se kupi uredjaj za tv i koja je cena?
hvala unapred!!!
evo moj skype november_rain_sm
[ mikism @ 12.10.2008. 12:40 ] @
jos jedno pitanje
jel ima neki bolji firmver od tog 3.52 m33-4?koja je razlika
[ mzm @ 13.10.2008. 19:01 ] @
Juce resio da napravim pandora bateriju i instaliram CFW. Instalirao sam verziju 4.01 Klutsch. Da li mogu sad da ga downgrade-ujem na neku drugu verziju i koja je najbolja?
Bateriju nisam vratio u normal pa pitam da loi ce nesto da joj smeta? PSP se normalno ucitava.
[ zdravko87 @ 29.10.2008. 18:53 ] @
jel je moguce da se sa PC prebaci muzika na PSP ako je povezan preko usb kabla?Na koji nacin ako moze. .jer preko COPY-PASTE ne funkcionise
[ playstation portable @ 29.10.2008. 19:15 ] @
kad spojis svoj PSP na kompjuter udjes u folder PSP, i tu napravis folder MUSIC, e u taj folder ubacujes muziku, a ako hoces slike napravis folder PHOTO i tu ubacis slike...........jednostavno
[ mikism @ 29.10.2008. 20:27 ] @
ne moze,ja sam tako sve uradio,i nece,ali mi je izgleda stariji softver i ne podrzava 8gb karticu,inace na manjim karticama hoce
p.s. ako nekom treba 8gb nova ne raspakovana 3400din pozz
[ PSPslim2004 @ 16.11.2008. 09:29 ] @
Ja imam PSP slim a model je PSP-2004.Upgrejdovo sam mu softver na sonijev 5.01.Kako mogu da igram piratske igrice?Znam da treba neka pandorina baterja ali dalje od toga ne znam.
[ kokalo @ 17.11.2008. 15:53 ] @
Dobio sam PSP prije neki!!!
kada skinem igricu sa neta kako da je stavim na PSP? psto recimo kada stavljam Slike moram da napravim folder Picture pa da u njega ubacim slike,e sad kako da ubacim igricu? ja napravim folder Games ali kada stavim igricu u njega neprikaze mi je nigdje u PSP
Unaprijed hvala...
[ n0g00d @ 17.11.2008. 20:33 ] @
da bi mogao da igras piratske igrice moras da instaliras piratski firmware.

zovi na 064 1889355
[ kokalo @ 18.11.2008. 18:03 ] @
A sta ako nije piratska igrica nego-
Shaun White Snowboarding (2008) PSPKako nju da pokrenem?



[Ovu poruku je menjao nmilosev dana 18.01.2009. u 12:45 GMT+1]
[ n0g00d @ 18.11.2008. 21:37 ] @
pa cim nije na umd disku mora da je piratska :)
[ pavojerkovic @ 29.11.2008. 19:34 ] @
bok...instalirao sam firmware 5.00M33-3 i sad nemogu otvoriti neke programe i igre... Fali li mi jos sta ili trebam cekati da ti programe i igre izadju za moju verziju??
[ Statix_Cod3r aka pecavuk @ 08.12.2008. 13:28 ] @
Trebas da kreiras folder ISO,zatim da u njega ubacujes igre,koje su najcesce u .iso ili .cso formatu.

X:\ISO\

X ti je slovo pod kojem ti racunar cita PSP.

Ako zelis neku vecu pomoc idi na http://emuglx.net na forum.Ljudi su maheri za ove stvari. =]

Ako ti zatreba pomoc javi.
[ mala_maja92 @ 21.12.2008. 15:52 ] @
cao swima dali bi mogao neko da mi objasni kako da da promenim softver na psp-u,posto sam nowa u tome. . .pre neki dan sam dobila. . i ne mogu da igram igrice sa interneta . .a imam neke orginale ali mi se ne swidjaju system software version je 2.60 .. . unapred zahwalna. . .maja
[ vbankovic @ 22.12.2008. 19:41 ] @
Molio bih ako neko zna da li je moguce ubaciti cfw u psp2004pb kupljen u GAME-Su i da li je isto moguce sa PSPom3004? Molim vas za bilo kakav odgovor. Hvala.
[ KISs @ 13.01.2009. 23:35 ] @
Kupio sam PSP pre godinu ipo, dao sam jednom pa mi je stavio verziju 3.40 OE-A tako pise u sitemu.
Baterija nije otvorena.
Kako i koju verziju mogu da stavim ?
Dali mogu ovu 5.00m33_4 i kako ?
Koristim kopirane Igrice ali ide samo ISO i to po neke.

Hvala unapred
[ KISs @ 15.01.2009. 21:41 ] @
Nazalos ovde izglega da sada ovako stoji.
"Vi pitate a ja vise ne odgovaram"
[ nmilosev @ 18.01.2009. 11:43 ] @
Citat:
kokalo: Dobio sam PSP prije neki!!!
kada skinem igricu sa neta kako da je stavim na PSP? psto recimo kada stavljam Slike moram da napravim folder Picture pa da u njega ubacim slike,e sad kako da ubacim igricu? ja napravim folder Games ali kada stavim igricu u njega neprikaze mi je nigdje u PSP
Unaprijed hvala...


Ako je ISO fajl moraš napraviti u folderu PSP folder iso i u njega staviti fajl. Ako je demo onda ga kopiraš u folder PSP/Games/.

Citat:
pavojerkovic: bok...instalirao sam firmware 5.00M33-3 i sad nemogu otvoriti neke programe i igre... Fali li mi jos sta ili trebam cekati da ti programe i igre izadju za moju verziju??


Moj savet svima je da što duže ostajete na starijim FW, sve dok nije potrebno da apdejtujete, zbog neke igre ili sl. Nemojte apdejtovati svaki čas kad izađe noviji firmware.

Citat:
mala_maja92: cao swima dali bi mogao neko da mi objasni kako da da promenim softver na psp-u,posto sam nowa u tome. . .pre neki dan sam dobila. . i ne mogu da igram igrice sa interneta . .a imam neke orginale ali mi se ne swidjaju system software version je 2.60 .. . unapred zahwalna. . .maja


Imaš sreće pošto je to starija verzija koja se lako downgraduje. Potraži na google-u psp 2.60 downgrader među prvim rezultatima ćeš naći kako da staviš softver verzije 1.50. Nakon toga preporučujem bilo koji M33 cfw.

Citat:
vbankovic: Molio bih ako neko zna da li je moguce ubaciti cfw u psp2004pb kupljen u GAME-Su i da li je isto moguce sa PSPom3004? Molim vas za bilo kakav odgovor. Hvala.

Zavisi od sofvera, sve TA-xxx ploče su sada otključane.

Citat:
KISs: Kupio sam PSP pre godinu ipo, dao sam jednom pa mi je stavio verziju 3.40 OE-A tako pise u sitemu.
Baterija nije otvorena.
Kako i koju verziju mogu da stavim ?
Dali mogu ovu 5.00m33_4 i kako ?
Koristim kopirane Igrice ali ide samo ISO i to po neke.

Hvala unapred


3.40 OE-A je odličan firmware i da sam na tvom mestu ne bih ga apdejtovao bez potrebe. Ako ti sve radi definitivno nemoj apdejtovati a ako ti treba apdejt zbog neke igre onda možeš taj m33.
Citat:
KISs: Nazalos ovde izglega da sada ovako stoji.
"Vi pitate a ja vise ne odgovaram"


Izvinjavam se svim članovima ali ne posedujem PSP već više od godinu dana pa sam "ispao iz štosa" što bi rekli
[ KISs @ 19.01.2009. 20:56 ] @
Hvala nmilosev.

Na koji nacin se moze ubaciti ovaj novi Update 5.00m33_4 ?

Trebao bih da ga updejtujem jer neidu sve Igrice u ISO formatu.
Dali kroz ovaj Updejt ide i CSO format ili se mora jos nesto uraditi.
[ nmilosev @ 20.01.2009. 07:38 ] @
Od verzije 3.40 ti je cso (compressed iso) podržan. Firmware nađi na psp-hacks.com sa upustvom.
[ KISs @ 21.01.2009. 22:06 ] @
Ako sam dobro razumeo

Instructions: Copy UPDATE folder /PSP/GAME/ and run.

Znaci kopirati Update u GAME kao gore navedeno ali kada to uradim i startujem PSP nista se ne desava.

PSP nista ne promenjuje i ostaje stara verzija.

Engleski mí je losa strana.

Molim za pomoc.
[ nmilosev @ 22.01.2009. 19:54 ] @
Idi u games>memory card.
[ KISs @ 24.01.2009. 20:59 ] @
Da treba da se Update kopira u psp/game i onda iz psp-ea se trba startovati.

Aai treba da bude Easy Installer sa update a ne samo update.

Tako da sam uspeo da stavim 3,52m33 ili neke Igrice i dalje ne idu, tj. startuje se i blokira.

Ima li neko iskusrva jeli je to do Igrice ili psp-a
[ nenaddd @ 15.02.2009. 13:17 ] @
imam psp verziju 3.72 sta da radim da bih igrao igrice koje skinem sa neta
[ janakonda @ 04.03.2009. 22:25 ] @
jel to sony 8gb ili???
[ petarta @ 09.03.2009. 22:43 ] @
Nisam nasao slican soft i uredjaj u ovoj temi pa moram pitati.
Dakle radi se o uredjaju PSP slim PSP2000 su zadnji znaci serijskog broja, a soft ver.4.01
Da li moze i na koji soft da se prebaci kako bi citao iso file...
[ vanzemaljac92 @ 18.05.2009. 09:11 ] @
imam ja pitanje, tj treba mi pomoc

trenutno imam verziju firmware-a 3.52 a kad pokusam da uradim update na 5.50 kaze ''could not be started (DADADA)''

e pa sad ako neko zna kako da instaliram nek javi
[ soundcraft @ 26.06.2009. 20:46 ] @
Ajd da pitam.......pa mi se mozda i posreci...........

psp model je 1004....e sad drugar je zeznuo nesto prilikom neke instalacije igre - mozda i on line .....
tako da vise nema naseg malog carstva sa neta, cini mi se da je system vers 5.50
kako da vratim na neko normalno stanje ne bi li se vratio na stari sistem

pozdrav i hvala
[ n0g00d @ 26.06.2009. 22:34 ] @
Ako si svoj hakovani firmware (m33) prepeglao nekim oficijelnim sonijevim moras sve ispocetka. Pandorina baterija...
[ soundcraft @ 28.06.2009. 14:36 ] @
to bi bilo to, pretpostavljao sam, al ajde da pitam, hvala puno nogood.....
....znaci pandora.....
pozz
[ filipBg @ 08.07.2009. 15:13 ] @
znaci puko mi je ekran na PSP-u....kad ga upalim ima jednu liniju al cujem zvuk....verovatno se nekako nagnjecio....gde je u Bg moguće to zameniti i kolko odprilike košta?
[ Davor Stanković @ 20.08.2009. 12:06 ] @
Nisam sve citao, pa nadam se da mi se pitanje nece ponoviti...

Naime, download-ovao sam igricu u .cso fajlu za PS2 i interesuje me kako da je narezem na CD? Da li je potrebno da se konvertuje u ISO oblik, ili?
Zahvaljujem unaprijed.
[ chke @ 25.08.2009. 12:31 ] @
imam psp 1004 fat. fw mu je bio 3.50, pa sam ga zbudzio na cfw 5.00 m33-6. lepo radi, sve super.
ali trebaju mi neke korisne aplikacije. vecinu sto sam nasao na psp-hacks i te fore ne radi, jer su bas matore. ako neko ima nesto, bio bih mu zahvalan da mi pusti link preko private message-a. sve me interesuje. playeri, readeri... samo da sljaka na novijim firmwareovima. a ako imate i nesto za razvoj aplikacija za psp, isto bi koristilo. u prevodu... treba mi bilo sta za psp. hvala unapred. i sa srecom svima :)
[ chke @ 25.08.2009. 15:55 ] @
nema veze, snasao sam se, spustio sam kernel na 1.50 i rade mi sve matore aplikacije. sad mogu da citam knjige, stripove, jos samo da nadjem dobar player za sve zive formate filmova, i ja super. i tako
[ ghi @ 02.04.2010. 19:11 ] @
Ovako treba da kupim psp 2004, softwer je verzije 6.20 sve sto zelim od tog psp-ja je da igram piratske igre skinute sa neta, poneki spot, film, muzika :) Citao sam ovo oko downgrade-ovanja ali slabo nesto kapiram :) Gde kupiti tu "pandorinu" bateriju i na koju bi verziju trebao downgarde-ovati kako bi mogao igrati piratske igrice?
[ nenad_licmipsp2004 @ 30.09.2010. 17:36 ] @
ovako da se predstawim,nenad iz obrenovca imam 21g....imam psp slim 2004 werzija 5.03 chickhen r 32...recite mi kako mogu da igram igrice nowijeg naslowa kao sto su pes2010 itd...(piratske igrice msm narawno,da ne dodje do zabune....unapred mnogo zaxwalan... ida ako neko zna koje igrice msm koji format igrica mogu da pokrecem i kako,detaljno objasnjenje gde sta kopirati i odakle ix skinuti...imam karticu od 8GB...ceka da je napunim)...
[ zloduh @ 22.03.2011. 15:32 ] @
Da li je moguce hakovati psp 3004 sa fw ver 5.50
ako je da li moze neko da postavi link za tutorijal za to posto sam prekopo net ali nisam nasao.
Unapred hvala
[ Lesanr111 @ 22.03.2012. 19:56 ] @
Kupio sam psp! Kako bi ja mogu kad skinem igricu sa racunala da prebacim na psp,jedini problem je sto neama kabal za psp samo sam dobio punjac.

Molim vas odgovor hitnoo!!!


Zahvaljujem!
[ PsP Po @ 26.09.2012. 18:18 ] @
Kako prebaciti internet na psp??????https://static.elitesecurity.o...ic.elitesecurity.org/angry.gif
[ PsP Po @ 26.09.2012. 18:20 ] @
[quote]Lesanr111:
Kupio sam psp! Kako bi ja mogu kad skinem igricu sa racunala da prebacim na psp,jedini problem je sto neama kabal za psp samo sam dobio punjac.

Molim vas odgovor hitnoo!!!



To ne dobijas uz PSP.Moras da ga kupis