[ stonex @ 18.10.2007. 22:26 ] @
Znaci ovako ,laptop LG GE50 , ima wireless , ima indikator lampicu , ima dugme za aktiviranje ali kada ga pritisnem indikator se ne pali . Nista se ne desava . Da li je potrebno da se instalira neki software ili šta već ? Izludeh više !
[ hello86 @ 19.10.2007. 11:11 ] @
ne znam kako na tom modelu,ali,deshavalo mi se da nece da se upali ako lap top ne stavim na punjach i onda probam da upalim!kako ga skinem sa punjacha,tako se ugasi!valjda zbog loshe baterije...ali u svakom sluchaju,probaj
[ Kurt2 @ 07.04.2008. 20:24 ] @
Ja upravo sada imam problem sa laptopom ASUS x51h. Ima wireless, drajveri su instalirani, nigde mi ne prijavljuje konflikt, ali na taster za uključivanje wireless-a na tastaturi ne reaguje!!! Da li zna neko šta može biti problem???
[ Kurt2 @ 10.04.2008. 20:45 ] @
Problem rešen. A šta nije bilo u redu - da bi se wireless uopšte uključio, potrebno je da se instalira odgovarajući softver. Čak i da su instalirani drajveri, i da je sve ok u device manageru, nema ništa od wireless-a dok se ne instalira softver koji uključuje wireless i diodicu na kompu. ;)
[ deba76 @ 03.03.2009. 10:36 ] @
Izvini,imam isti problem,koji sei softwer instalirao?
[ fade @ 03.03.2009. 11:06 ] @
Softver koji dobijas na cd-u od maticne ploce,ili od proizvodjaca racunara koji imas. JEdno od ta dva,ako taj cd pak nemas,idi online na sajt proizvodjaca i skini iz download sekcije.
[ deba76 @ 04.03.2009. 02:24 ] @
Nemam CD od maticne,na sajtu sam skinula sve drajvere,skoro sve sam ih probala i nista,izgleda tog softvera nema,ako ima neko tacan naziv?Hvala.
[ fade @ 04.03.2009. 09:42 ] @
Wireless na laptopu je po defaultu ugasen da bi stedeo bateriju. Pali se kombinacijom 2 dugmeta,obicno je to Fn dugme i jedno of F1-F12 dugmadi. NA fujitsu siemens je npr fn+f4 i lampica za wireless se upali. Naravno,svako f dugme ima nacrtan simbol za sta se koristi u kombinaciji sa fn.
[ djosa56 @ 21.11.2016. 11:47 ] @
Citat:
deba76:
Nemam CD od maticne,na sajtu sam skinula sve drajvere,skoro sve sam ih probala i nista,izgleda tog softvera nema,ako ima neko tacan naziv?Hvala.



Izvinite, ali i meni trebaju TACNI drajveri po ovom istom pitanju. Molio bih drajvere i za Windows Pro SP3 i za Windows 7...
Hvala mnogo
[ perkom @ 21.11.2016. 11:57 ] @
Citat:
djosa56: Izvinite, ali i meni trebaju TACNI drajveri po ovom istom pitanju. Molio bih drajvere i za Windows Pro SP3 i za Windows 7...
Hvala mnogo

Ako je lap top, napiši model a ako je kompjuter, napiši oznaku wireless modula.
Takođe, možeš i sam da potražiš za lap top na zavničnoj stranici proizvođača lap topa, tamo su svi drajveri. Ako je u pitanju kartica, idi na sajt proizvođača i nađi za dati model drajvere.
Sve u svemu, nije teško naći odgovarajuće drajvere.
[ djosa56 @ 21.11.2016. 16:20 ] @
Sa sajta sam skinuo original drajvere, ave radi osim WiFi-a
Potrebno mi je TACAN POSTUPAK INSTALIRANJA drajvera, mozda je tu neka "greskica"!!!
model Laptopa: ASUS X51H (AP004)
[ djosa56 @ 25.11.2016. 12:42 ] @
Citat:
perkom:
Citat:
djosa56: Izvinite, ali i meni trebaju TACNI drajveri po ovom istom pitanju. Molio bih drajvere i za Windows Pro SP3 i za Windows 7...
Hvala mnogo

Ako je lap top, napiši model a ako je kompjuter, napiši oznaku wireless modula.
Takođe, možeš i sam da potražiš za lap top na zavničnoj stranici proizvođača lap topa, tamo su svi drajveri. Ako je u pitanju kartica, idi na sajt proizvođača i nađi za dati model drajvere.
Sve u svemu, nije teško naći odgovarajuće drajvere.


Sa sajta sam skinuo original drajvere, ave radi osim WiFi-a
Potrebno mi je TACAN POSTUPAK INSTALIRANJA drajvera, mozda je tu neka "greskica"!!!
model Laptopa: ASUS X51H (AP004)
Hvala!!!
[ djosa56 @ 03.12.2016. 22:46 ] @
Citat:
perkom:
Citat:
djosa56: Izvinite, ali i meni trebaju TACNI drajveri po ovom istom pitanju. Molio bih drajvere i za Windows Pro SP3 i za Windows 7...
Hvala mnogo

Ako je lap top, napiši model a ako je kompjuter, napiši oznaku wireless modula.
Takođe, možeš i sam da potražiš za lap top na zavničnoj stranici proizvođača lap topa, tamo su svi drajveri. Ako je u pitanju kartica, idi na sajt proizvođača i nađi za dati model drajvere.
Sve u svemu, nije teško naći odgovarajuće drajvere.


===============================

Sa sajta sam skinuo original drajvere, ave radi osim WiFi-a
Potrebno mi je TACAN POSTUPAK INSTALIRANJA drajvera, mozda je tu neka "greskica"!!!
model Laptopa: ASUS X51H (AP004)
Hvala!!!
[ perkom @ 03.12.2016. 22:57 ] @
Ajde ti ovako. U device manageru vidi šta kaže za wifi, da li ga uopšte vidi, ima li ga u spisku hardvera?
Ako ima, onda idemo u traženje tačnog drajvera ali da napišeš, za XP ili win7?