[ fade @ 27.10.2007. 18:59 ] @
Dakle,ova moja kartica je vec lepo sluzila,nekih 5-6 godina,sva je pohabana,iako je nisam nesto puno premestao.Neka mi prijavljuje da nije ubacena,ali to samo kada menjam,pa me zanima,da li ja mogu da im odnesem staru karticu i da dobijem novu,i mozda da je nekako registrujem,pa u slucaju da je izgubim,mogu ponovo uzeti isti broj?
[ Jbyn4e @ 27.10.2007. 21:36 ] @
Procitaj:
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22616&Type=1
(mada tu malo konfuzno pise koliko vidim...)
ili pozovi 789 pa pitaj.
[ Nesha_bg @ 28.10.2007. 02:07 ] @
postpaid ili prepaid ????

sa licnom kartom u poslovnicama ili kod ovlascenih dilera.... odmah vrsis zamenu na licu mesta...

zavisi samo cena od prepaida i postpaida.....
[ Catch 22 @ 28.10.2007. 02:52 ] @
Prepaid kartice kupljene u trafikama su registrovane na ime vlasnika firme - trafike i nije loša ideja da ih naknadno u poslovnici operatera registrujete na vlastito ime. Svojevremeno sam jednu prepaid karticu iz trafike registrovao u Telenor poslovnici u Beogradu i za to mi je bila potrebna samo licna karta. Tada su mi rekli da kao registrovani korisnik imam i neke beneficije, jedna od njih je bila da mogu da dobijem mesecni listing poziva... (ali bih morao svaki put da putujem u Beograd). Posle su uveli proveru listinga za prepaid preko internet portala (rec je o Telenoru, dok kod mts-a ta opcija za prepaid jos uvek ne postoji).
Ako SIM karticu kupujete na salteru poste, onda vam traze fotokopiju licne karte i tada kartica odmah bude registrovana na vase ime.
Registracija kartice je korisna u slucaju nestanka iste, jer onda mozete odmah da dobijete novu (za odgovarajucu cenu). Ako kartica nije registrovana na vase ime, onda je rok 24h ("da se saceka da li ce mozda registrovani vlasnik da prijavi nestanak").
Tako je bilo nekad, a verujem da i sada vazi isto...
Zamena ostecene SIM kartice se vrsi na licu mesta (u poslovnici) uz naplatu te usluge prema trenutno vazecem cenovniku (pogledati sajt operatera)...
[ sEaGhOsT @ 31.10.2007. 23:51 ] @
Ako si postpaid i ako nece da ti zamene, baci karticu, ili je ustekaj negde kuci idi u MT:s korisnicki servis i reci da su ti ukrali telefon i da hoces novu sa istim brojem i da blokiraju tu i dace ti novu za neku sitnu kintu, mozda 200 din...