[ dolke022 @ 28.10.2007. 11:32 ] @
Pozdrav

Imam PDA marke O2 xda Zink za koji sam nabavio drzac za kola! Preostalo mi je da za njega nabavim auto punjac.
Posto je marka egzoticna, a pomenuti pda kupljen na Tajlandu trazim neku alternativu?

Neko je vec na forumu postavio slicnu temu i rekao da je koristio motorolin auto punjac za punjenje svog PDA uredjalja ali nije rekao da li je sve uredu prilikom punjenja, da li to funkcionise kako treba, da li dolazi do pregrevanja i sl.! Moj pDA se puni preko standardnog mini-USB porta pa bi mi motorolin auto punjac na 12V savrseno odgovarao.

E sada da li nece biti problema da njega koristim ili se moze javiti neki problemcic, ne znam pa mi treba pomoc nekog ko je vec isprobao slicnu stvar i ima neka iskustva.

Hvala unapred!
PozZ Dolke

p.s. nadam se da mi moderator nece premestati temu, jer sam prvo postovao u postojecoj po ovom pitanju, ali zbog toga sto mi se niko ne javlja, otvorio sam ovu temu. Hvala na razumevanju.

[ BioSQUAD @ 28.10.2007. 18:47 ] @
Moze da se kupi i original punjac za kola. Ja imam takav i super radi.
[ dolke022 @ 28.10.2007. 19:58 ] @
Hvala na odgovoru ali nisam siguran da sam te razumeo! Govoris li o originalu za tvoj pda, za moj XDA Zink ili pak za motolin auto-punjac???

Moze li malo detaljnije?

Hvala unapred
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 28.10.2007. 21:02 ] @
Govori o svom PDA i punjačeu koji je na miniUSB-u, tako da će raditi i kod tebe.

A o detaljima na njegov PP :)