[ number @ 11.09.2003. 08:47 ] @
Potrebno misljenje o Combo-u nije bitan proizvodjac!
Unapred hvala!!





[Ovu poruku je menjao number dana 11.09.2003. u 16:33 GMT]
[ SittingCrow @ 11.09.2003. 10:39 ] @
Uzmi slobodno meni LG radi ko lud.
[ tweeester @ 11.09.2003. 11:04 ] @
takodje LG, radi.
[ SoulFly @ 11.09.2003. 11:16 ] @
za LG i Sony sam chuo da su dobri..mada sam skeptichan prema kombo uredjajima...nije tolika razlika u cenama da se ne mozhe uzeti posebno DVD posebno CD-RW
[ MMX @ 11.09.2003. 17:18 ] @
I ja bih takođe preporučio da uzmeš posebno DVD Rom a posebno CD-RW. Bilo je dosta reči na ovu temu, možeš pogledati i u starim postovima.

P.S. Nikada nisam bio pristalica multifunkcionalnih uređaja, i po meni oni neće nikada tako dobro raditi kao zasebni.
[ tweeester @ 12.09.2003. 08:46 ] @
Citat:
MMX:
P.S. Nikada nisam bio pristalica multifunkcionalnih uređaja, i po meni oni neće nikada tako dobro raditi kao zasebni.


I ja bih ti preporucio da uzmes externi hard disk, kao i externi modem i naravno externu video kartu. Takodje uzmi procesor sa stampanim plocama i tranzistorima posto sam skeptican prema ovim novim koji imaju integrisano po 50 miliona tranzistora - to ne moze da radi kako treba.

Iskreno se izvinjavam zbog sarkazma, nisam mogao da odolim Obrisite ovu poruku ako sam preterao ...
[ McKracken @ 12.09.2003. 10:52 ] @
Ja ne bih nazvao Combo multifunkcionalnim uredjajem

Nije isto kad na stampac nakacis skener i kad stavis laser koji radi na vise talasnih duzina.

Naravno, pitanje sta znaci bolje... Uvek je pitanje.. I zasto je bolje
[ suncasin @ 12.09.2003. 11:25 ] @
Citat:
Uzmi slobodno meni LG radi ko lud.


[ daxx @ 12.09.2003. 16:02 ] @
Slazem se sa ljubaznim komshijom :) MMX-om, bolje uzmi posebno rezac a posebno DVD ako ti nije problem da izdvojis koji evro vise. Ja imam tu kombinaciju (NEC) i dvd koristim za citanje raznoraznih sumnjivih medija, a rw naravno za rezanje :) I uzgred bice ti dosta lakse jer ces moci da kopiras diskove "u letu"
[ KCD @ 12.09.2003. 20:13 ] @
potpuno se slazem sa daxx-om. Ti kombo uredjaji rade super ali procitaj daxx-ov post opet
[ Skoteinos @ 10.01.2004. 21:37 ] @
Nikako nemoj kupiti MSI ili Philips. Philips sam vratio na garanciju i umesto njega uzeo MSI Dragon writer full pack i evo ni on ne radi kako treba. Promenio sam tri Firmwarea, rezem diskove na brzini ne vecoj od 16. Ono sto on nikako ne moze da procita moze LG. Nosim se mislju da i ovaj zamenim za LG. Definitivno je bolji.