[ golden eye @ 14.11.2007. 15:13 ] @
Postovani,
potrebna mi je hobi vakuum pumpa za skidanje kalaja sa pinova ali ne rucna koja se koristi uz lemilicu nego model koji sam otapa i usisava otopljeni kalaj. Na sajtu sam nasao neke modele "WELLER" ali su skupi u odnosu na moje hobi potrebe.
Imao sam do skoro jednu vakuum pumpu na struju kupljenu na buvljaku koja je sama otapala i usisavala kalaj i dobro je sluzila ali se i brzo pokvarila i od tada nigde nista slicno nisam mogao da pronadjem osim profesionalnih koje su dosta skupe.

Ako neko ima informaciju gde mogu da se nadju molim odgovor.


Unapred zahvalan.

Pozdrav GoldenEye
[ ELTI @ 14.11.2007. 20:50 ] @
Te jeftine ce sve zavrsiti kao i ta koju si imao, Ja imam Welera vec 16 godina i radi dnevno u prosjeku 3-4 sata. Sve alternative za malo para su iluzija. Osim toga ovakva lemila nisu za amatere vec za profesionalce. Za ametere su rucne pumpice, licna i druga pomagala...
[ yz7myg @ 18.11.2007. 20:16 ] @
Nije bas weller ali odradjuje posao i jeftinije DENON SC 7000Z ali zahtevnije za odrzavanje.
A pogledaj i Conradov sajt verovatno ima i nesto jeftinije.

[Ovu poruku je menjao yz7myg dana 18.11.2007. u 21:41 GMT+1]
[ golden eye @ 19.11.2007. 11:03 ] @
Citat:
yz7myg: Nije bas weller ali odradjuje posao i jeftinije DENON SC 7000Z ali zahtevnije za odrzavanje.
A pogledaj i Conradov sajt verovatno ima i nesto jeftinije.

[Ovu poruku je menjao yz7myg dana 18.11.2007. u 21:41 GMT+1]


Zamolio bih te da mi linkujes neki model posto mi je njihov site problematican za otvaranje/navigaciju.

Da li postoji neki njihov distributer/uvoznik za nas ?

Pozdrav
Hvala na odgovoru
[ yz7myg @ 21.11.2007. 20:38 ] @
Interelektronik Pancevo za Srbiju,AVC za Rusiju,malo googlaj mozda ti nadjes nesto zanimljivije.