[ Giga2007 @ 25.11.2007. 10:13 ] @
Da li se moze podesiti ovaj klijent, tako da sam provjerava postu, nakon odredjenog vremena, a da ne moram pokretati
sam program?
Tacnije da ne moram pokretati aplikaciju, vec da mi javi da imam novu postu pa tek onda da pokrenem aplikaciju i pogledam mail??
[ calexx @ 26.11.2007. 17:59 ] @
Kako će da proveri ako nije pokrenut? Onda možeš i da pitaš kako da pročitaš poštu a da ga ne pokreneš. Thunderbird može da proverava da li je šta stiglo i da to javi a da skineš i pročitaš kad ti odgovara ali mora da bude pokrenut. Nije neki problem, postoje ekstenzije koje ga bacaju u tray pa ne smeta.
[ Giga2007 @ 26.11.2007. 19:06 ] @
To sam i trazio.Nisam mozda najbolje objasnio sta mi treba.Ako moze samo malo detaljnije o kakvoj se ekstenziji radi.Pozz
[ calexx @ 26.11.2007. 20:56 ] @
Proveri je sam, u pitanju je Minimize To Tray a ja je koristim prilično dugo. Nema mnogo opcija mada sad vidim da ima i neki dodatak ali mi je dovoljno ono osnovno.
[ Predrag Krstic @ 26.11.2007. 23:40 ] @
A ja bih ti preporucio Thunderbird-Tray.
Razlika je sto ovo ustvari nije add-on vec odvojen program. Zato on moze da bude aktivan i kad thunderbird nije, odnosno ceka u tray-u u crno-beloj varijanti i klikom na njega startuje TB i tad predje u kolor varijantu. Pa sluzi i kao 'quick launch' a i kao 'minimize to tray' kad je TB aktivan.
Probaj!