[ @ 18.09.2003. 22:59 ] @
DIZAJNER/WEB DIZAJNER

Opis posla :

Održavanje i ažuriranje sadržaja na www.automarket.co.yu. Kreiranje grafičkih elemenata i izgleda CD kataloga uz koordiniranje sa timom programera. Kreiranje reklamnog materijala.

Kvalifikacije :

- Iskustvo u radu sa programima Adobe PhotoShop, CorelDraw, Dreamweaver...
- Iskustvo u kreiranju Web prezentacija, bannera
- Iskustvo sa grafičkom pripremom za štampu
- Smisao za timski rad

Prijavu sa CV-jem poslati na [email protected]
[ @ 19.09.2003. 08:47 ] @
dodatak:

U pitanju je stalan posao, radno vreme od 09:00-17:00
[ Bogicevic Marko @ 29.09.2003. 11:08 ] @
Vrlo sam zainteresovan za rad u vasem timu.

moj CV:

Prezime i ime: Bogicevic Marko
Datum rođenja: 08 / 11 /1982. god.
Mesto rođenja: Skoplje, BJR Makedonija
Adresa: Stevana Belića 24, 11250 Zeleznik, Beograd
Telefon: 011/ 577 849, 064/ 122 5 123;

Obrazovanje:
- Student druge godine Fakulteta za Poslovne Studije ''MEGATREND''
- Zavrsena XV Beogradska Gimnazija prirodno matematickog smera
- Diploma zavrsenog kursa za web design


Sposobnosti:
- Odlicno vladanje engleskim jezikom (govorni i pisani) sa iskustvom u inostranstvu
- Odlicno poznavanje informatičkih tehnologija (hardware)
- Izuzetno poznavanje komunikacionih tehnologija (mobilni telefoni)
- Strucnost u radu na kompletnom Microsoft Office paketu
- Web Design (Dreamweaver, Front Page)
- Dizajn i obrada rasterske grafike: Adobe Photoshop 7.0
- Dizajn i obrada vektorske grafike: Corel Draw 11
- Komunikativnost
- Iskustvo u svim vrstama marketinških delatnosti
- Odlično poznavanje IT tržišta u SCG

Radno iskustvo:
- Stalni autor tekstova od prvog broja Magazina za Komunikacione Tehnologije ''GSM Info'' u kojima su detaljno predstavljeni mobilni telefoni skoro svih svetskih proizvodjaca (oko 30 tekstova). (potvrda na: [email protected] ili na tel: 3030 234 – urednik Antic Velibor)
- Trenutno graficki dizajner u firmi ''MB Soft System'', pocevsi od februara 2003.god. Kreiranje marketinskog materijala, odrzavanje web sajta, marketing u saradnji sa drugim clanovima tima. (potvrda na [email protected] ili na tel: 30 33 160)
- Od novembra 2002. do februara 2003. god proveo sam kao deo marketing tima u jednoj od najpopularnijih talk-show radio stanica u Washington-u USA. Ime stanice je ''WGOP DC Radio 700'' (URL: www.dcradio700.com, potvrda na: [email protected])
- Od jula 2002. do septembra 2002. god radio kao marketing manager u Nedeljniku za Informaticke Tehnologije «COM»
- Od januara 2002. do maja2002. god radio u oblasti marketinga i dizajna u Informatičkom Centru Integra gde sam zavrsio napredni kurs za web dizajn, a i sam drzao nekoliko osnovnih kurseva pocetnicima (potvrda na tel: 3291 477)
- Od septembra 2000. do novembra 2001. radio u sektoru prodaje i marketinga u firmi ''Integrator d.o.o.'' (potvrda na tel: 3283 494)