[ igii @ 02.12.2007. 09:23 ] @
Da li je to samo kod mene,ali kada odem na mts sajt,pa na tarife pa prepaid,nigde mi ne izbacuje link na tarife vec samo ovo

: Prepaid
Prepaid usluga namenjena je svima Vama koji primate više poziva nego što zovete, ljubitelji ste SMS komunikacije, nemate vremena da razmišljate o računu i rokovima plaćanja, smatrate da je ugovor suviše obavezujući, želite sami da odredite i kontrolišete koliko trošite, uvek ste u pokretu i dopuna prepaid kredita Vam ne predstavlja teškoću.

Prilikom kupovine prepaid SIM kartice možete odabrati prepaid paket:

TP 200 po ceni od 200,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 200 dinara,
TP 500 - po ceni od 500,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 750 dinara i
TP 1000 - po ceni od 1000,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 1500 dinara.

Inicijalni tarifni profil je Toki koji, u skladu sa svojim potrebama, možete da promenite. Prva promena tarife je besplatna, a u ponudi su tarifni profili: Tipi, Laki i Kul.

Ukoliko promenite navike u korišćenju svog mobilnog telefona, možete da promenite svoju tarifu jednostavnim pozivom broja 778. Prva promena je besplatna, a svaka sledeća se naplaćuje 50,00 dinara bez PDV

Ima tamo sa desne strane neki link IZDVAJAMO pa tu kao LAKI tarifa,i to je sve.

U cemu je fora?
Jel se to u stvari krije koja je cena razgovora?
[ Joker @ 02.12.2007. 09:44 ] @
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2100
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2101
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2102
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2104
[ bmarke @ 02.12.2007. 09:49 ] @
Citat:
igii: Da li je to samo kod mene,ali kada odem na mts sajt,pa na tarife pa prepaid,nigde mi ne izbacuje link na tarife vec samo ovo

: Prepaid
Prepaid usluga namenjena je svima Vama koji primate više poziva nego što zovete, ljubitelji ste SMS komunikacije, nemate vremena da razmišljate o računu i rokovima plaćanja, smatrate da je ugovor suviše obavezujući, želite sami da odredite i kontrolišete koliko trošite, uvek ste u pokretu i dopuna prepaid kredita Vam ne predstavlja teškoću.

Prilikom kupovine prepaid SIM kartice možete odabrati prepaid paket:

TP 200 po ceni od 200,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 200 dinara,
TP 500 - po ceni od 500,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 750 dinara i
TP 1000 - po ceni od 1000,00 dinara sa inicijalnim kreditom od 1500 dinara.

Inicijalni tarifni profil je Toki koji, u skladu sa svojim potrebama, možete da promenite. Prva promena tarife je besplatna, a u ponudi su tarifni profili: Tipi, Laki i Kul.

Ukoliko promenite navike u korišćenju svog mobilnog telefona, možete da promenite svoju tarifu jednostavnim pozivom broja 778. Prva promena je besplatna, a svaka sledeća se naplaćuje 50,00 dinara bez PDV

Ima tamo sa desne strane neki link IZDVAJAMO pa tu kao LAKI tarifa,i to je sve.

U cemu je fora?
Jel se to u stvari krije koja je cena razgovora?


Ni meni neće iz IE7, ali sam probao sa FireFox-om i sve se lepo vidi... :)
[ igii @ 02.12.2007. 10:48 ] @
IE7 u pravu si i nemogu nikako da ga nastelujem da prikazuje
[ Jbyn4e @ 02.12.2007. 15:37 ] @
Izgleda neka nekompatibilnost menija sa leve strane sa IE7. Meni sa IE6 (7micu nisam ni probao) sve lepo radi, kao i sa Firefoxom i sa Operom.

P.S. Imas mapu sajta link na dnu, tu imas sve (valjda).
[ 2nd to none @ 02.12.2007. 22:56 ] @
ista stvar, ie7 ne radi, zvao sam 788 da im kazem, kazu da se niko nije zalio?
[ Catch 22 @ 03.12.2007. 16:02 ] @
Tačno je da u IE7 ne radi... treba "ispod haube" da se ispodešavaju sigurnosne mere za java skriptove i active-x kontrole...
Oni to ne znaju, pošto web master očigledno ne testira svoje stranice u svim browser-ima

Evo direktnih linkova:

Toki

Tipi

LAKI

KUL

BEL Tarife

Nove postpaid tarife HELLO, FRESH, MIX
[ owim @ 04.12.2007. 10:08 ] @
Citat:
web master očigledno ne testira svoje stranice u svim browser-ima

Čuo sam da je izrada MTS sajta plaćena 300.000 evrića. Možda je trač. Bravo onda za angažovanog webmastera!
[ Jbyn4e @ 04.12.2007. 16:26 ] @
Citat:
Catch 22: Tačno je da u IE7 ne radi... treba "ispod haube" da se ispodešavaju sigurnosne mere za java skriptove i active-x kontrole...
Oni to ne znaju, pošto web master očigledno ne testira svoje stranice u svim browser-ima

Hm, ja kod prijatelja koji ima ie7 probah, i sve radi...
Citat:
owim: Čuo sam da je izrada MTS sajta plaćena 300.000 evrića. Možda je trač. Bravo onda za angažovanog webmastera!

To je bila prica za nadlanu.com ili tako nesto..
[ Catch 22 @ 05.12.2007. 03:36 ] @
Citat:
Jbyn4e: Hm, ja kod prijatelja koji ima ie7 probah, i sve radi...

Pa ovako (na više raznih računara)... MS Windows Vista® sa nativnim IE7 radi, a MS Windows® XP Service Pack 2 + "IE7 for XP" ne radi (dok se ne pročačkaju bezbednosne kontrole za java / active x...)

[EDIT]
Evo izgleda da su "opravili" pošto sada radi i sa XP/IE7!
Da citiram jednu reklamu "Pazi kad ne verujem" da je to možda zbog komentara na forumu!?!!!!

[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 05.12.2007. u 05:45 GMT+1]