[ JAKŠA @ 04.12.2007. 20:17 ] @
Pozdrav,

Ako neko ima visak ideja o izgledu Kataloga, a nije mu zao da podjeli sa drugima....

Veliki pozdrav, za sve.....

P.S Podjelite neke i sa nama koji sada trenutno nemaju neku dobru ideju.

[ sheep @ 05.12.2007. 22:51 ] @
joj kakav ulet... kao prvo nitko na svjetu tko procita ovaj post nece imat pojma o cemu se radi osim tebe... daj malo definiraj bar za sta je katalog...
[ JAKŠA @ 07.12.2007. 08:13 ] @
U pravu si Sheep,moram to malo bolje da objasnim.
Neznam dali neko ima neku ideju, ali ako ima neka je podjeli sa drugima.
Ja sam radio u zadnje vrijeme na jednom katalogu snizenih proizvoda za jednu lokalnu firmu.
Naime, problem mi je dizajn!
Evo moje naslovne stranice. Nisam siguran dali to ista valja!!!

Mozete poslati neku ideju, ili komentarisari moju. Mozda neka sugestija i sl.
Eto tako nadam se da je sad u redu.

Pozdrav
[ sheep @ 07.12.2007. 15:05 ] @
po meni nije lose mozda da promjenis bjelu pozadinu u neku drugu boju... probaj uzet par drugih kataloga pa malo kombiniraj... eto toliko s moje strane
[ JAKŠA @ 07.12.2007. 15:47 ] @
Trazio sam kataloge ali bez uspjeha.
Neznam gdje bih mogao da nadjem neke urneke, pa da malo nesta uk.....!!!!
Ovaj koji sam postavio sam nabrzaka sklepo.
Volio bih da me neko malo pogura sa nekom idejom.
[ Skandy @ 07.12.2007. 18:30 ] @
Dobra je ideja, ono sto mi se cini da nije dovoljno dobro su fotografije proizvoda. Mozda to samo tako deluje na ovoj slici, jer je umanjena i degradirana, ali svakako obrati paznju na to. Klijenu je jako bitno da njegov proizvod izgleda dobro i da eventualno moze on da bira pozadinsku boju, ostalo mu uglavnom nije toliko vazno i svako lepo koncipirano resenje ce proci bez problema.

Ovde mozes videti sajtove nekih super marketa, mozda ti nesto da inspiraciju: http://www.jumbosupermarkten.nl ; www.aldi.com
[ JAKŠA @ 07.12.2007. 22:37 ] @
Mozes li mi ti reci otprilike koje su ti fotografije sumnjive, posto i ja mislim da sam sa nekima skroz
promasio kvalitet.
Ma ne znam, razliciti proizvodi a isto svjetlo. Gazda neda da se skidaju celofani sa proizvoda. Ja ne znam caku da dobro snimim sa celofanom!
[ Skandy @ 08.12.2007. 00:52 ] @
Evo naznacio sam, sta po mom misljenju mozes korigovati. A sto se tice celofana, gazda bi da se j..e, a da mu ne udje. Objasni mu, ako zeli bolje fotke, to ce ga kostati par proizvoda, koje posle moze i sam pojesti.
I jos nesto, mozda bi mogao iza svakog proizvoda da stavis blagu senku, cisto da dobije malo prirodniji izgled.
[ JAKŠA @ 08.12.2007. 17:00 ] @
Hvala Skandy,
Uocio sam i sam neke greske,na neke mi je ukazao Zmaj tako da to moram korigovati...
Upravu si za gazdu...Shupak....neka mu bude ovaj put slijedeci cemo drugacije!!!
A primako mi se i rok do 12-og ga moram zavrsiti...
Nebi mi bilo tesko da to neradim poslije radnog vremena koje nekad traje i po 10 sati...

Ali staces.......
[ JAKŠA @ 14.12.2007. 23:12 ] @
Evo raja konacno mog proizvoda....
Pa da vam pokazem.....
A vase je da ocjenite.....

Pozdrav
[ Skandy @ 15.12.2007. 00:21 ] @
Mnogo bolje nego predhodno.
[ JAKŠA @ 15.12.2007. 23:23 ] @
E, Hvala....
Izasao mi je katalog ja sam prilicno zadovoljan, ali i moji poslodavci...
Svima hvala koji su pomogli, ali najvise Zmaju sa ovog foruma....vjerovatno znate o kome je rijec.
Ja mu se ovim putem javno Zahvaljujem na ukazanoj pomoci i na velikom strpljenju.

Pedja Hvala jos jednom!
Ja nije da nisam nista znao, ali bez Pedjine pomoci ovaj Katalog bi bio nesto sasvim drugo u to sam siguran!!!!

P.S. Poruka za one koji su profaci u svom poslu i kazu: "Daj ti nemoj nas zamarati sa tako glupim pitanjima" ili "Kako da ti mi pomognemo kad nista neznas" itd i tome sl...
Nekad nekome i mala pomoc moze otvoriti velika vrata na putu ka njegovom cilju!!!