[ Milos Zivanovic @ 06.12.2007. 13:02 ] @
Probajte da otvorite nalog na Yahoo-u i da navedete zemlju Srbija & Montenegro (posto je to jedino ponudjeno) i gadno cete se iznenaditi. Mozete se registrovati kao stanovnik bilo koje druge zemlje, ali ne i kao stanovnik Srbije (ili Crne Gore). Sto je jos debilnije, kada zavrsite sa registracijom kao stanovnik, recimo, Filipina, mozete izmeniti profil i staviti S&M kao vasu zemlju. Idiotes!

http://vsp.help.yahoo.com/inde...;query=serbia&Ask=+Search+
[ tdjokic @ 06.12.2007. 13:24 ] @
Tacno. Pravio sam nalog jednom svom malom rodjaku i primetio ovaj prvi deo, nisam kasnije pokusavao da to promenim. Mislim da im je to slucajno promaklo, "nista licno" protiv nase zemlje. Mozda su S&CG obrisali a posle nisu upisali svaku posebno, ko ce ga znati.
[ Milos Zivanovic @ 06.12.2007. 16:38 ] @
Ma i ja mislim da nije nista licno, ali je ipak iritirajuce...
[ Danilo Cvjeticanin @ 06.12.2007. 17:26 ] @
Treba im poslati mail. Ma zar je moguce da su nama nesto zabranili, pa makar to bila i registracija na internetu!?
[ vindic8or @ 06.12.2007. 18:31 ] @
Umesto 3ABEPA diskusije, mogao bi neko od vas da ih email-uje o tom bug-u.
[ agasoft @ 11.12.2007. 15:55 ] @
Daaa... Zato sam se ja mučio da otvorim svom ujaku nalog preko pet sati....
[ njegos018 @ 06.04.2008. 19:18 ] @
ja sam registrovan kao bosanac :)
inace meni yahoo uopste nije nesto..ne znam zasto li je toliko mnogo popularan...hotmail i gmail su 100 puta bolji...a o yahoo messengeru da i ne govorim...jadniji ne moze biti...mislim da je to ogromna sramota za tako popularan servis,ali jbg :)