[ efremovski @ 17.12.2007. 11:52 ] @
Ko zna da mi pomogne koji je font koriscen u ovom logou ??? I ako postoji, odakle mogu da ga simnem ?
[ sinabl @ 17.12.2007. 17:22 ] @
Meni ne djeluje poznat. Nadji neki slican pa se malo igraj s njim...
Mozes ga malo korigovati u Corelu!
[ kaza @ 17.12.2007. 20:34 ] @
Za font ne znam ali ako ti treba samo logotip mozda je jednostavnije nacrtati ga nego traziti font. Mozda bi Trace pomogao. Jednom sam trazio neki font i nasao par stranica sa svakakvim fontovima (free) možda bi na njima bilo nešto takvo. Nazalost nisam ih "zapamtio" pa se osloni na Google.
[ Ivek33 @ 17.12.2007. 20:35 ] @
Hi,
Ako netko može pomoći,
Tražim font kojim bi mogao ovako pisati u Photoshopu.
Nekada davno sam imao neki font "???seven???" ali ga sada nigdje nemogu naći.
Ima raznih "seven" ali nije taj. :-(
Sve što sam našao nije to to.

Trebam neki font koji može pisati tanka ali oštra slova u photoshopu pri veličini 10 točaka.

slika prikazuje 100% i 300%.
Sve što mogu pisati u PS-u je debelo.



[ Zmaj @ 18.12.2007. 12:21 ] @
ovo je tahoma ili verdana, ali sa isklucenim smoothingom (po defaultu ti stoji na crisp), velicina je kao sto si rekao 10
[ Ivek33 @ 18.12.2007. 12:37 ] @
Citat:
Zmaj: ovo je tahoma ili verdana,
Predrag, nije ni jedan od navedenih. Isprobao sam Crisp, None, Sharp itd.... nije to to, svaki od njih je malo deblji i mulja slova ( kada zumiram ). Nekada davno sam imao font pod nazivom "seven" i on je najsličniji. Na netu sam našao slične ali nije onaj koji mi treba.
TNX za javljanje
[ Ser_Boyler @ 18.12.2007. 13:15 ] @
Ovaj font spada u takozvane pixel fontove. Karakteristika im je da su citljivi i kad su vrlo mali.
Font koji trazis je najverovatnije Sevenet 7.ttf

http://www.fountain.nu/catalogue/sevenet.asp
[ Ivek33 @ 18.12.2007. 13:35 ] @
Citat:
Ser_Boyler: Ovaj font spada u takozvane pixel fontove. Karakteristika im je da su citljivi i kad su vrlo mali.
dobro si to rekao, ovaj je najsličniji onome što mi treba ali nemože pisati mala slova . Imao sam ja njega pod ovim ili sličnim nazivom ali ne mogu ga sada naći a imam preko 5000 fontova koje sam skupljao godinama
TNX