[ Prokleta_Nedelja @ 24.12.2007. 06:29 ] @
Primjetio sam dosta web sajtova koji imaju više nego uspješnu reklamnu kampanju, korišćenjem određene vrste spama. Sigurno ste naletjeli na poneki sajt na kome, da bi učestvovali u nagradnoj igri, morate unijeti svoj MSN nalog i šifru. Onda pomenuta web aplikacija pokupi sve vaše kontakte iz MSN liste i pošalje im pozivnicu u vaše ime.

Na ovaj način ne spamuje vlasnik sajta, nego spamuje prijatelj - prijatelja.
Da li i u ovom slučaju cilj opravdava sredstvo ili ste zagovornik manje napadnih načina reklame?
[ dj011 @ 24.12.2007. 21:38 ] @
ljudi stvarno ostavljaju lozinku od msna po sajtovima????

[ Prokleta_Nedelja @ 24.12.2007. 22:08 ] @
da, ni meni nije jasno. Mnogi iste lozinke koriste za vecinu privatnih stvari
[ Sephiroth? @ 24.12.2007. 22:08 ] @
Heheheh... Imam ja ideju! Hajmo napraviti nagradnu igru za koju za ucesce moras dati broj kreditne kartice da vidimo sta sta se kupovalo u zadnje vrijeme :=))
[ Jbyn4e @ 24.12.2007. 22:39 ] @
Stvarno su geniji ti kojiostavljaju svoj username ipassword za bilo sta, ne samo msn ili sta li vec :)))))

Sephiroth?, potpuno podrzavam tvoju ideju! Slati ih onima koji su ostavili svoj username i password za msn na takvim sajtovima (nisam video nijedan takav dosad,a l' ajde da verujem coveku da ih ima, moze primer?), USPEH ZAGARANTOVAN :) I obavezno da ostave i CVV2 broj!
[ Prokleta_Nedelja @ 24.12.2007. 22:45 ] @
o beskonacnosti ljudske gluposti cemo drugi put.

pitanje je da li opravdavate ovakav vid reklame?
[ Jbyn4e @ 24.12.2007. 22:49 ] @
Naravno da ne. Takve odmah treba poslati na kratku (ili malo duzu) obuku koriscenja interneta. A i od mene bi taj moj "prijatelj" popio gomilu psovki i svacega jos.

P.S. Posebno bih ljude slao na obuku za koriscenje BCC polja u mail programima.
[ dj011 @ 26.12.2007. 09:08 ] @
nisam mogao da se nacudim da bi neko stvarno ostavljao msn password na websitu.......kad ono, danas mi neko rekao da stavlja msn password na sajt koji proverava da li ga je neko blokirao na msnu haha
[ SqlByte @ 09.01.2008. 06:15 ] @
Dobro je da nema nikog u msn kontaktima ko ostavlja svoj user i pass po netu :P
Mada to stvarno zvuči kao kranje efikasna metoda, vrlo efikasna ako nađete dovoljan broj onih koji bi ostavli svoj user i pass.