[ aca_dj @ 27.12.2007. 20:27 ] @
Vodim (amaterski) jedan pravoslavni sajt koji je vise puta bio meta hakera. I ne samo sajt, vec i moj nalog na gmail-u. Ukoliko ovde ima neko ko misli da bi mogao da mi pomogne u zastiti sajta (i foruma) kao i samog PC racunara (u cemu Zone Alarm i sl. ocigledno nisu pomogli) molim da mi se javi na PP, pa mozemo da se dogovorimo i oko naknade itd...

Hvala unapred
[ Mitrović Srđan @ 27.12.2007. 21:39 ] @
Jel to ovaj domen?
http://verujem.org/
[ aca_dj @ 27.12.2007. 21:49 ] @
Jeste, to je taj domen....stalno je pod napadima, rusen forum vise puta a verujem da je i sad na izvolte... Plus mi je hakovao gmail nalog (verovatno preko mog racunara).
[ Mitrović Srđan @ 28.12.2007. 00:17 ] @
Pro isproveravaj svoj racunar u potrazi za nekim trojanom/keylogerom sto
je jedan od scenarija. Drugo apdejtuj SMF i patchuj ga obavezno.
Sutra cu malo pogledati i sam sajt.
Mada vidim da su ove stranice sto sam dosad pogledao staticke bez php koda
ili js-a.
[ aca_dj @ 28.12.2007. 17:54 ] @
Koristim ZoneAlarm, Spyware Doctor i AVG antivirus... Mislim da nemam trojanaca i slicno (mada nikad se ne zna...) Cini mi se da mi je gmail nalog preuzeo tako sto se nekako ulogovao na moj PC, jer je izasla poruka nesto u smislu "Another user, from different browser loged in. You must re-log to continue...". I naravno, kad sam probao da se ponovo ulogujem, pass je vec bio promenjen. ....
[ Danilo Cvjeticanin @ 28.12.2007. 21:02 ] @
Skeniraj racunar iz safe mode-a...
[ SqlByte @ 09.01.2008. 07:01 ] @
Mozhda bi trebalo da promenish password iz "isus" u neshto manje ochigledno, shalim se :P
Mislim da forum nema najnoviju verziju...
[ B4lt4z4r @ 17.03.2008. 08:35 ] @
Ako koristis firefox mozda ti je neko poslao firefox stealer ,jer ima dosta njih koji su totalno FUD