[ igaabiva @ 25.09.2003. 23:03 ] @
Za vasu informaciju Europe online servisi rade fenomenalno.
Ja vec 5 meseci koristim EOL i E-DSL od 768 kbit/sec mi daje download 100 kb u sekundi.

Pre neki dan sam zvao Sattrakt i imali su pola sata strpljenja da mi pomognu oko nekog podesavanja.

Zao mi je da neko na osnovu starih i netacnih informacija iz ovog foruma ima pogresnu sliku i propusti sansu da ima super internet za male pare.

Ovaj forum bi mogao da skloni bajate informacije jer ljudi na osnovu njih mnogo gube.
[ Extremed2000 @ 26.09.2003. 07:14 ] @
Kupio sam karticu prosli mesec.To je najbolja varijanta za satelitski internet kod nas.Za 160 E dobijes karticu i godinu dana pretplatu.Izadje te 8 E mesecno.
Pored surfa i download-a koji rade odlicno na kartici je digitalni risiver na kom softverski mogu da se odskrembluju svi paketi.
A nasao sam i varijantu za skidanje divx-a i mp3 preko limita koji daje EOL.

U svakom slucaju fenomenalno.

Vise moze da se procita na www.sattrakt.com
Na konto one druge stare teme moje iskustvo sa njima je odlicno.Bas se trude da objasne.
[ bireli @ 26.09.2003. 15:52 ] @
jel zna mozda neko sta treba da se podesi da bi se koristio
fast surf sa kablovskim internetom(sbb)?


pozdrav!
[ pctel @ 26.09.2003. 17:12 ] @
Citat:
Zao mi je da neko na osnovu starih i netacnih informacija iz ovog foruma ima pogresnu sliku i propusti sansu da ima super internet za male pare.

Ja sam to jednom probao, i bacio ne sacekavsi da istekne pretplata. Sta sad ocekujes, da trazim po smecu ili da kupujem ponovo. Svi treba da navedu svoja iskustva, a onaj ko cita ce zakljuciti da su tvoja iskustva (eventualno) relevantnija od mojih, pa ce na osnovu toga izvesti zakljucak. Tako funkcionise forum.
Inace, download je oduvek bio dobar, ali sta je sa pristupom forumu? Mislim da je tu stari 33.6K daleko bolje resenje, a ko trenutno ima mogucnosti da testira i jedno i drugo, neka kaze rezultate.
[ pctel @ 26.09.2003. 17:16 ] @
Citat:
jel zna mozda neko sta treba da se podesi da bi se koristio
fast surf sa kablovskim internetom(sbb)?

Ne shatam u cemu je ustvari problem...
Za fast surf kucas podatke u proxy, a za sbb u gateway, tako je to ranije radilo.