[ 4blue @ 25.09.2003. 23:27 ] @
Pozdrav,

ovo je sveze zavrsen projekat i voleo bih da cujem komentare:
http://www.explorelove.co.uk

hvala

stef
[ arsa xx @ 26.09.2003. 01:51 ] @
Totalno cool!!!
[ Demoritus @ 27.09.2003. 21:56 ] @
odlican sajt, dizajn veoma lep... nego, interesuje me, da li si ti ga napravio? pretpostavljam jer si dao na ocenjivanje...
[ 4blue @ 28.09.2003. 15:48 ] @
arsa xx: hvala!

Drag0n: tnx ... i da, site je moji ruku delo ... pogledaj 'Links' stranu i sekciju 'General' ... tu za sada stoji samo moja email adresa posto je site u pripremi. Da li je ovo losa ideja ?

Prvobitno sam nameravao da dodam meta name="author" ali posto je ceo site optimalizovan za SE, bilo bi pomalo glupo da se prilikom pretrage prikazuju i moji podatci .... o dodavanju linka u footer strane nisam ni razmisljao pogotovo kada je u pitanju email link (za sada:))

pozdrav,

stef
[ Dag @ 12.10.2003. 05:46 ] @
Stvarno nije loshe. Potrudio si se i nishta nisi zaboravio. Uz malo truda, bilo bi mnogo bolje.

1. Koristish opasno javascript -- to treba da doterash -- browseri iz serije netscape 4.xx ne smeju da padaju;
2. "<body leftmargin="0"..." -- ne postoji to...
3. Svuda koristish "<td bgcolor="#305EBA" " -- to bi trebalo da prebacish u CSS;
4. Koristish "<font color="#CC0000..." -- isto treba prebaciti u css;
5. Struktura dokumenta: ima mnogo preklapanja -- trebalo bi da je doterash;
6. Imash neadekvatne alt za images a negde ih uopshte nemash -- na primer:
Na fotografiji pishe "Search service..." a tvoj alt: "UK Free Online Dating and Personals - Explore Love" -- kako je to medjusobno povezano? A ako bi sa fotografije obrisao to 'search' i ostavio prosto fotografiju (ili nashao lepshu:)) a u alt ubacio "They are happy. You could also find you pair"... ili neshto u tom smislu... bilo bi bolje...

Sve gore, imho naravno...