[ listmajer @ 11.01.2008. 12:28 ] @
Nedavno sam uzeo ovaj telefon i zanima me da li postoji software za GPS koji moze da me navodi.
Kada ukljucim Nokia Maps, obelezim moju gps poziciju i obelezim takcku do koje zelim da dodjem, pokrenem navigaciju kaze mi da nema navodjenja za ovaj prostor(no guidance)?????
Da li je neko probao sa TomTom ili Garminom i kako to radi kod nas?
Hvala.
[ nmilosev @ 11.01.2008. 18:05 ] @
Ja sam probao TomTom i mnogo je spor. Nokia Maps je OK ali skini mape sa njihovog sajta.
[ BioSQUAD @ 12.01.2008. 01:40 ] @
Nema ni Garmin XT!
[ Bebiron @ 12.01.2008. 23:51 ] @
Pre oko dve nedelje sam uzeo N95 8Gb, a juce sam kupio garmin mobile xt mape i moram da kažem da sam se oduševio.
Pre ovog telefona sam imao N70 i koristio sam nokiin gps risiver sa tom tom mapama... koje ničemu ne služe. Po centru Bg-a su
super i to samo sa ulicama (bez brojeva) dok me garmin odvede do samog broja.
Išao sam danas do placa u Mladenovu i mislio sam da će presatati da me navodi negde u centru Mladenovca, ali me garmin odveo
skroz do kuće u selu.
[ listmajer @ 13.01.2008. 02:11 ] @
Ja sam tek danas uspeo da nateram da mi proradi Garmin pa cu da javim o utiscima.
Ako ima zainteresovanih neka se javi na private. :)))
[ celabonac @ 28.05.2008. 14:02 ] @
ljudi mozda lupam trezan sam cini mi se da sam imao navigaciju na n95 sada mi saopstava da nije dostupna za ovaj region u cemu je stvar?
[ Brucelee @ 05.06.2008. 10:55 ] @
Glasovno navodjenje radi super na n95 ali me nervira sto ima srpski glas ali nema srpsko pismo.
Da li zna neko da li moze da se menja glas muski-zenski i da li mogu da promeni ikonu pokazatelja pravca jer me ona strelica nervira.