[ thrall @ 16.01.2008. 12:46 ] @
Zanima me kako da saznam koja je moja paypal adresa?
Ja sam se registrovao na bux.to i ne znam kako da sa
bux.to posaljem novac na paypal.imam i paypal acc a na
bux.to se zaradjuje novac.tu sam zaradio i sad hocu da prebacim
taj novac na paypal.MOLIM sve da mi pomognu.
[ Gojko Vujovic @ 16.01.2008. 12:56 ] @
Jesi li se logovao ikada na paypal? Na naslovnoj stranici kad se ulogujes pise Welcome, tvoje ime i u zagradi glavna paypal email adresa.

U meniju, Profile/Add or Edit email, mozes dodavati dodatne asocirane email adrese i setovati koja je primarna. Bilo koju od njih mozes koristiti na bux.to.
[ smfilip @ 16.01.2008. 15:33 ] @
koliko se meni cini iz ove poruke,on se nije ni reg na paypal
[ Gojko Vujovic @ 16.01.2008. 19:05 ] @
Rekao je "imam i paypal acc" tako da po tome mislim da jeste.
[ smfilip @ 16.01.2008. 19:33 ] @
sad vidjeh...prilicno je konfuzna ova prva poruka :(
[ thrall @ 28.01.2008. 13:09 ] @
Ovako to se i meni dogodilo.Ja sam se registrovao na paypal-u i bux.to na kome zaradjujem novac.I na paypal ocu da prebacim taj novac,a da bi prebacio trebam u bux.to da upisem paypal adresu ali ne znam koja je.Upisao sa svoju hotmail adresu u paypal I u bux.to acc da bih mogao da prebacim ali nece.udjem na paypal acc i nista.Pa koja je moja paypal adresa?Igram bitefight i ocu da kupim pakleno kamenje sa paypal acc-auntom.Molim sve da pomognu
[ Fidel_Castro @ 06.02.2008. 17:14 ] @
Ako si uopste otvorio paypal, a po tvojim postovima sumnjam da jesi, onda je sve sto je potrebno tvoja mail adresa, a to je ujedno i tvoj user za logovanje na paypal .... znaci das meni email i ja mogu da ti poshaljem pare sa paypal-a .... tako uradi i samo ako pokusavas da te pare ne znam odakle prebacis na paypal ....

edit: paklenog kamenja imas koliko volis na Siciliji oko Etne, a ima ga i na Vezuvu kod Napulja :) :)