[ batancev @ 18.01.2008. 14:21 ] @
Vip lansira sopstveni brendirani telefon.




Vip 226 je stilizovan, ultra tanak uređaj, ekskluzivno namenjen korisnicima ovog operatera. Dostupan je za samo 2,999 dinara u okviru pripejd paketa.

Od svog dolaska na srpsko tržište, Vip mobile svojim korisnicima kontinuirano nudi nove i atraktivne ponude.

Kao prvi operater koji je u Srbiju uveo uređaj Blackberry od Vodafona, Vip sada prvi predstavlja i sopstveni brendirani telefon: Vip 226 će biti u prodaji od utorka, 22. januara, za samo 2,999 dinara u okviru atraktivnog pripejd paketa.

Vip 226 je namenjen korisnicima koji žele moderan telefon od stila po povoljnoj ceni. Uređaj je ultra tanak, ima ekran sa 65K boja, i veoma je jednostavan za upotrebu. Telefon Vip 226 ide uz garanciju od čak 24 meseca, a napravljen u saradnji sa kompanijom Sagem, francuskim proizvođačem mobilnih telefona.

Vip 226 će biti dostupan u svim Vip centrima u Srbiji i kod odabranih Vip partnera.

Takođe, postojeći i novi Vip pripejd korisnici koji aktiviraju SIM paket do 15. februara dobiće na poklon 50% bonus kredita prilikom svake dopune. Bonus kredit važi 6 meseci, najkasnije do jula 2008.godine.

Korisnici koji kupe pripejd SIM karticu ili aparat u okviru paketa u svakom trenutku mogu da razgovaraju po vrlo jednostavnoj pripejd flat tarifi prema svim nacionalnim mrežama, fiksnoj i mobilnoj, za samo 4.9 dinara po minutu (bez PDV-a). Cena SMS poruke je svega 1.9 dinara prema svim nacionalnim mrežama. Tarifa važi 24 časa dnevno, 7 dana u nedelji.
[ Catch 22 @ 20.01.2008. 05:16 ] @
He, he... eto muke za servisere (ne vole baš Sagem)...
[ meda011 @ 20.01.2008. 08:27 ] @
Citat:
Catch 22: He, he... eto muke za servisere (ne vole baš Sagem)...


Moraće malo i da se pomuče oko telefona
[ mishkom @ 20.01.2008. 21:47 ] @
A znaci mogu da kupim samo telefon? Posto vec posedujem vip karticu. . .

Ili moram da ga kupim samo sa novim pre paid paketom?

treba mi bas takav jedan telefon za sms, a jel ima ovo cudo IC, blooth? Neki software se dobija uz njega?
[ batancev @ 20.01.2008. 22:49 ] @
iskreno?
ne verujem
[ momsab @ 20.01.2008. 23:03 ] @
Citat:
batancev: Kao prvi operater koji je u Srbiju uveo uređaj Blackberry od Vodafona,
pvaj deo ne razumem
Blackbery je posebna firma, poseban brend, koliko znam
poznati poslovni smartfonovi
[ AchilieS @ 20.01.2008. 23:16 ] @
Isti taj telefon je u Makedoniji plasiran pod imenom Vodafone 226,
http://www.vip.com.mk/cm/offer/handsets/phones/vodafone/index.php
Samo sto je u Srbiji plasiran pod imenom Vip 226.
[ m257 @ 29.01.2008. 19:10 ] @
Pa taj potpuno isti telefon se, pod razlicitim imenima, prodaje prakticno u svakoj zemlji u kojima Vodafone/Mobilkom imaju svoje operatere (u vlasnistvu ili partnerske)!! Naravno, radi se o low-end telefonu sasvim zadovoljavajuceg kvaliteta, po onoj prici: "Koliko para toliko i muzike". Ako niste zahtevan korisnik isplati se, pre svega zbog lepog dizajna i ekstremno lakog koriscenja (sto je jako vazno staraijim osobama).

Zanimljivo je da se u nekim zemljama isti telefon moze i potpuno legalno "otkljucati" tj. dekodirati ali naravno uz placanje odgovarajuce dodatne cene od obicno oko 10-ak evra.
[ miremire @ 17.02.2008. 00:43 ] @
Ljudi, imam i ja ovakav telefon pod imenom Swisscom. To je Vodafonov brend u Svajcarskoj. Tamo je kostao 30 franaka sto je nekih 1500 dinara pri cemu dobijes i 5 franaka kredita. Zna li neko gde mogu da ga dekodiram i po kojoj ceni?
[ kapa @ 15.04.2008. 14:54 ] @
interesuje me kakav je telefon kakve su mu mogucnosti sto se tice sms-a(da li mogu da se napisu vise poruka a ne samo jedna),da li ce se alarm aktivirati kad se ugasi telefon,da li ima memoriju ili svi brojevi idu na karticu i sve poruke idu na karticu,da li moze da se dekodira ili moze da primi i druge kartice i iskustva ljudi koji ga imaju?
[ bugmenomore @ 15.04.2008. 16:21 ] @
Samo da znate da prilikom kucanja svake nove poruke morate da prebacujete na ABC (*), posto je default font T9?

Idiotizam!
[ zzviktor @ 15.04.2008. 16:47 ] @
da li ima srpski t9.
[ xxaammyy @ 02.05.2008. 22:22 ] @
Ima li ovaj telefon slike koje se mogu postaviti kao wallpaper ili color šeme koje su ujedno i pozadina,kao što je slučaj sa Nokia 1600 telefonom?
Koja su vaša mišljenja o ovom telefonu???
[ staticInt @ 03.05.2008. 10:49 ] @
Telefon ima moj ortak i posle 30 minuta koriscenja istog mogu da zakljucim da je tesko djubre, prvo sto je software katastrofalan, jeste napravljen da bude lagan ali je toliko lagan da je nefunkcionalan, telefon ce sluziti samo onima koji ga koriste jednom mesecno, izgleda na prvi pogled lepo izgleda ali ako vam ispadne par puta molite se Bogu da radi.

Telefon je pravljen od losih materijala, plastika mu je ocaj baterija mu je slaba i telefon nije optimizovan za tu bateriju koju poseduje bar je tako sa ovim koji sam ja drzao u rukama, u svakom slucaju za te pare mozda i vredi uzeti mada sam ja zagovornik onoga nisam dovoljno bogat da kupujem djubre a vi kako zelite :)
[ miljenko2003 @ 18.06.2008. 13:48 ] @
zna li neko koliko je dekodiranje ovog fona i gde je moguce to uraditi?
[ Agent Smit @ 20.06.2008. 14:42 ] @
Ovaj tel je žešće djubre, ne bi ga uzeo pa ni za dž, verujte mi, dao sam ga sinu nek se igra