[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.09.2003. 14:24 ] @
Znam da je ovo u neku ruku i off topic, ali me zanima kako treba da izgleda molba koja se podnosi kad se zelim ispisati sa faxa :)
Konkretno me zanima razlog koji se navodi da bi se dobili nazad originalni dokumenti i kako je isti formulisan. Zaglavlje i ostalo znam :)
Hvala
[ McKracken @ 30.09.2003. 14:34 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
Znam da je ovo u neku ruku i off topic, ali me zanima kako treba da izgleda molba koja se podnosi kad se zelim ispisati sa faxa :)
Konkretno me zanima razlog koji se navodi da bi se dobili nazad originalni dokumenti i kako je isti formulisan. Zaglavlje i ostalo znam :)
Hvala


Napises "Hocu da se ispisem" .. nema razloga da im objasnjavas zasto i kako, to nije njihova stvar :)
[ byTer @ 30.09.2003. 18:55 ] @
Ta molba ti je puka formalnost. Znaci odi do faksa i samo pitaj na salteru administracije ili pitaj kolege. To ti je to!
[ Shadowed @ 30.09.2003. 23:39 ] @
Ma kakva molba; idi u studentsku sluzbu ili kako vam se vec zove na fakultetu i kazi: "Ocu da se ispisem sa fakulteta." Onda ti oni daju da popunis nesto i uzmu ti neke pare, vrate svedocanstvo i gotovo.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 01.10.2003. 07:50 ] @
Hvala. Problem je u tome sto sad trebam to da napisem, da bih mogao da krenem za Suboticu :) Tako da nemam vremena da se raspitujem na faxu (niti zelim kod onih neljubaznih salterusa!)
Smislicemo vec nesto :)
[ Mikky @ 01.10.2003. 20:08 ] @
A jedno drugo pitanje, da li je moguce pozajmiti iz fakulteta svedocanstva i diplome na par dana (npr ako hocu da konkurisem za neki posao i sl)?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 01.10.2003. 21:41 ] @
Moguce je :)